- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumář úlovků - vyplňování
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 18:21:22
Ndrda - Profil | Út 16.12.2008 18:20:44
NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 18:14:24
NjindraŠ - Profil | Út 16.12.2008 18:13:06
Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 18:09:11
O výsledku další "potřebné" novelizace zákona nepochybuju ani v nejmenším. A i se současnou garniturou by byl výsledek ve hvězdách.
NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 18:05:54
Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 18:05:21
Nicméně jsem přesvědčen, že ač funkcionáři jsou zrovna kakr a hraji těmi posledními, kteří si zaslouží prskání tvé i ostatních.
Tohle nejsou ty pravé oběti. Ovšem jsou na ráně a nic to nestojí, že? Místo toho, aby jste se dozvěděli - ty, natas a elhierro - FAKTA, která vám mohou být i ve vašem nesmiřitelném boji hodně ku prospěchu, stavíte si preventivně zeď. Což je přinejmenším hodně netaktické. Ono jak známo, s neznalým a neinformovaným člověkem se nikdo moc vykecávat nebude. Člověk znalý problematriky má úžasnou moc - argumenty. A na ty slyší skoro každý, i když mu to není po chuti. Plkání na netu není tak úplně k hovnu. Minimálně vychovává proaktivní členy k vědění jak se ptát, kde a na co se ptát. A ve špičkách ČRS je toto registrováno a opozice, dá-li se to tak nazvat, už není brána tak přezíravě a lehkomyslně. Osvěta vždycky znamená pokrok a není příliš chytré se jí bránit.
Proto je mě leckdy s podivem, že se s vámi ještě někdo vůbec baví. Přiznávám, že tvoje komentáře jsou v porovnání s těmi dvěma výtečníky empatie sama.
NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 18:05:12
A co se týče té hrany, psal jsem, že není problém se znovu dostat mimo zákon a to členskou základnou kolem 200 000 členů v MRS.......
Nkakr - Profil | Út 16.12.2008 18:01:27
Navrhovaných 20m by nebyla zas tak velká novinka. Ocituji z Lovebního řádu na Svitavě z r. 1943.
Nikdy nesmí nikdo druhého z místa jím obsazeného vypuzovati. Každý rybář je povinen respektovati souseda - rybáře tak, že ten musí mít volnou prostoru na břehu nejméně 10 m vpravo a 10 m vlevo.
Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 17:54:32
NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 17:53:44
Mě třeba vadí rozestupy 3m na MP. Nejraději bych navrhl 20m
NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 17:49:01
Nkakr - Profil | Út 16.12.2008 17:47:02
Na hraně ani náhodou, počítej se mnou.
6800ha MP vody x 25 pov/ha = 170 000 možných povolenek. 170 000 - 70 000 = 100 000 rezerva...
553ha P vody x 15pov./ha = 8295 možných povolenek.
Tady je rezerva menší, zvláště pokud si v roce 2009 koupíš P povolenku.
edit - je toho dost, ale zde to nebudu ventilovat, to se musí jinde a jinak.
NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 17:40:00
Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 17:38:58
A když je ti to tak u zadku, proč si spotřeboval nějakých 10 - 15 příspěvků na dané téma. Pak se skutečně není nutno obtěžovat s odpovědí, když je ti to, jak říkáš u zadku....
A ano, měl by ses začít vzdělávat. Pak ti spousta věcí dojde a nebudeš vypadat jak hlupák.
Vysvětleno bylo leccos a obšírně. Že to vysvětlení nemůžeš a ještě lépe nechceš pojmout je ale tvůj problém, sorry.
NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 17:38:48
Nkakr - Profil | Út 16.12.2008 17:35:20
My máme v Brně univerzální stěžovatelnu. Říká se jí LAMPÁRNA NA PÁTÉM NÁSTUPIŠTI.
Jo a místo sněmu máme sjezd.
Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 17:32:13
Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 17:29:05
Vaše revíry
Vaše dekrety
Boyscoute, skutečně pláčeš na špatném hrobě. Ani MRK, ani kakr ti nepomohou.
Pravidla jsou daná zákonem, ten schválil parlament, všechny změny které rušily limity vydávaných povolenek v přepočtu na 1ha plochy iniciovaly obě Rady - ČRS i MRS v roce 2003 a 2004, světlo světa tato delimitace spatřila v podobě zákona 99/2004 - opět schválil parlament. Stěžuj si na Radě MRS, stěžuj si delegátům na Republikovém sněmu (nevím, zda-li tento funguje v MRS).
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NOstrava a okolí99468
NRadnice - obecný drbník196436
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NJaký lodní motor?269
NBitcoin (a jiné krypto) mezi rybáři701
NOlomoucké a hanácké jádro5919
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
21:41NRybáři vs ochránci přirody 66
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












