- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumář úlovků - vyplňování
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
kakr - Profil | Út 16.12.2008 15:39:25
Zase se snažíš o konfrontační způsob dialogu, musíš si na něj najít někoho jiného. Pouhým nahlédnutím do vyhlášky 197/2004 Sb. zjistíš že to není možné. Doporučuji samostudium.
drozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 15:24:09
boyscout - Profil | Út 16.12.2008 15:24:05
drozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 15:23:11
Mafi - Profil | Út 16.12.2008 15:23:06
souhlasím s drozďákem, že pro spoustu lidí je členství ve spolku jen a jen o tom rybím řízku na talíři.
A abych se vrátil k zadání otázky - můj názor je ten, že statistické výsledky , ať už sumáře úlovků nebo docházky k vodě jsou pouze informativního charakteru a dle mého se z nich dají vyvozovat pouze velmi skreslené informace, tedy myslím v praxi málo nebo vůbec použitelné.
kakr - Profil | Út 16.12.2008 14:50:34
Počet vydávaných povolenek je v dekretu uveden v souladu s §7.odst. 3. vyh. 197/2004 Sb.
natas - Profil | Út 16.12.2008 14:32:17
Hezký zbytek dne.Hlavně, že víme, jak zapisovat.
rommi - Profil | Út 16.12.2008 14:22:49
ja sa napriklad drzim zasady - chodim kazde 4 roky volit, pretoze ak by som neisiel nemam pravo nadavat na politikov. bez ohladu nato, ze platim dane. z dani bude zit kazda vlada.
rovnake je podla mna kritizovat fungovanie zvazu len s odovodnenim, ze si platim povolenku a clenske.
drozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 14:16:28
Jenže v 90% případů si stěžuješ na něco, co může ovlivnit pouze chování členské základny. Chtěl bys progres v organizaci, kde 90% členů tvoří lovci, pro které je alfou a omegou sportovního rybolovu kapří řízek a povolenka za pětikilo. Nic nenamítám na chcaní proti větru, ostatně ho sám v životě často praktikuju. Ale i to musí mít nějaký smysl, světlo na konci tunelu. Uvědomit si a akceptovat fakt, že přes některé zákonitosti zkrátka nejede vlak není prohrou, ale prozřením...
hraji - Profil | Út 16.12.2008 14:11:11
natas - Profil | Út 16.12.2008 14:05:01
Přeji tu dnes všem příjemnou zábavu.
Mafi - Profil | Út 16.12.2008 14:03:47
Po pravdě já bych to nedělal, ani za zlátý prase!
kakr - Profil | Út 16.12.2008 14:03:18
Nebýt statistiky, neznáme třeba HDP. Dokonce máme i Státní statistický úřad. Napíši to velmi krádce - nevíš o tom nic a snažíš se prudit. Pokud Tě to baví bav se. Ale mě z toho vynech.
natas - Profil | Út 16.12.2008 13:58:37
natas - Profil | Út 16.12.2008 13:55:27
Turňa - Profil | Út 16.12.2008 13:54:36
"(5) V rozhodnutí o vyhlášení rybářského revíru se kromě obecných náležitostí podle správního řádu uvede i název rybářského revíru, číslo rybářského revíru, výměra vodní plochy a umístění rybářského revíru, zda se jedná o revír pstruhový nebo mimopstruhový. V rozhodnutí o vyhlášení rybářského revíru na vodním toku se uvede i číslo hydrologického pořadí a údaj o říčních kilometrech odvozený ze základní mapy České republiky v měřítku 1: 50 000. V rozhodnutí o vyhlášení rybářského revíru, popřípadě v rozhodnutí o vyhlášení chráněné rybí oblasti se vymezí hranice příslušného rybářského revíru nebo chráněné rybí oblasti a současně stanoví povinnost osobě, které byl výkon rybářského práva povolen podle § 9 (dále jen "uživatel rybářského revíru"), vyznačit v přírodě tyto hranice a způsob jejich vyznačení.".
TEN TVŮJ UKÁZKOVÝ DEKRET- TO CO JE V NĚM, NEMŮŽE BÝT NĚJAKOU "PŘÍLOHOU ROZHODNUTÍ", ALE TO MUSÍ BÝT SOUČÁSTÍ (BÝT NAPSÁNO UVNITŘ, V JEHO VÝROKU) ROZHODNUTÍ RYBÁŘSKÉHO ORGÁNU - JAKOŽTO SPRÁVNÍHO ORGÁNU.
To bude dlouhá cesta....
Petr Koch - Profil | Út 16.12.2008 13:54:01
rommi - Profil | Út 16.12.2008 13:50:39
sklo MRKu a krcmove reci znesu velmi vela, ale robotu niekto spravit musi.
nikto netvrdi, ze ti, ktori zarybnuju to robia najlepsie na svete, ale ked si to raz skusis, uvidis kolko silackych reci sa vedie tu vo fore.
mal som kolegu, ktory stale vravel: keby som ja..., tak by som im ukazal...v reale neprelozil slamku.
Kde to žije - všechna témata
17:53Rybáři vs ochránci přirody 58
17:06ATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31Kurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44Úprava chodu woblerů. 11
12:08Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











