Sumář úlovků - vyplňování

Pomalu a jistě se blíží čas bilancování a sčítání úlovků. Je až s podivem, že tato jednoduchá tabulka dělá leckomu problémy a málokdo ji vyplní zcela správně - přesný název revíru, součty řádků i sloupců, počty docházek, vypsat i revíry, kde byly jen docházky....atd. Buď je to jakási negramotnost či lenost anebo nezájem něco tak zbytečného vyplňovat.
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
Autor diskuse: tomfisherman - Profil , 16.12.2008 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 13:46:38

kakr >> proč se v dekretu uvádí maximální počet vydaných povolenek? :o))))

    NMafi - Profil | Út 16.12.2008 13:46:31

    rommi >> Takovej malej návod ne přerozdělování !


    Kněz , rabín a pop najdou zlatý poklad a hádají se kolik si vezmou pro sebe a kolik dají bohu.
    Pop udělá na zemi nohou kruh a povídá: vyhodíme peníze do vzduchu a co spadne dovnitř kruhu je pána Boha a co ven je naše. Né povídá kněz - co spadne ven z kruhu dostane bůh a co dovnitř je naše.
    Né povídá rabín - vyhodíme peníze do vzduchu a co si bude chtít Bůh nechat tak si nechá a co spadne na zem je naše.

      Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 13:46:05

      Natas: tak co je, pisálku? Čeho se bojíš?

        Nhraji - Profil | Út 16.12.2008 13:44:55

        Pro ty co nechápou, stejně jako já, si dovolím vložit význam slova frázování podle slovníku cizích slov.
        http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/frazovani

          Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 13:44:22

          Turňa: dekret, to je takový tajemný, tuším namodralý papír, rybářská bula, kterou se všichni oháníme, ale málokdo ho viděl, dokonce i ti, kteří by ho míti a viděti měli ho nemají.

          Lebo je to ozajstné čudo.

          Vpodstatě se jedná o státoprávní posvěcení či glejt k hospodaření a užívání revírů. Bez něj nemůže uživatel fungovat.

            NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 13:44:18

            kakr >> já jo, Miloš mi jeden poslal, ale hledat to nebudu

              Nkakr - Profil | Út 16.12.2008 13:43:43

              Mám takový dojem, že tu všichni plácají o dekretech a nikdo ho nikdy neviděl. když budete hodní, jako vánoční dárteček vám jeden ukážu. podotýkám, že je to list papíru formátu A4.
              Edit, Kocháč už ho ukázal.

                Nnatas - Profil | Út 16.12.2008 13:41:50

                hraji >> představ si ale to, že pro mě ne. Když vidím tvé frázování, budu se tě ptát neustále dál. Aby si mnozí další udělali na tvé krásně znějící příspěvky názor. Pro racionálně smýšlejícího člověka jsou praktické věci základem. A jak rád říkáš, ztrapnit se tu musí každý sám. To, že s tebou nesouhlasím nejsou provokace, ty si to jen tak alibisticky vykládáš.K slovům nemáš argumenty.
                A k diskuzi svazu,což není předmětem otázky, malý příspěvek. Mariáš vyhrává ten, kdo drží trumfy. A kdu trumfy má, je zcela jasné.

                  NMafi - Profil | Út 16.12.2008 13:40:50

                  kakr >> co je psáno to je dáno !

                    NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 13:39:16

                    Turňa >> Dekret je takový lejstro, který vydává úřad ke každému revíru a jeho součástí je zarybňovací plán. Trochu kostrbaté, ale tak nějak. Příklad . http://www.kr-vysocina.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.aspx?id_org=450008&id_dokumenty=4002569

                      Nrommi - Profil | Út 16.12.2008 13:39:15

                      natas >> je to sice vas piesocek, ale skus predniest svoju predstavu o zarybnovani? ako by to malo vyzerat, ked kritizujes terajsi stav.

                        NMafi - Profil | Út 16.12.2008 13:37:57

                        drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> oki - jen se znažím vycucat něco nového , dá se říct, že je mi to celkem šumák, už sem si zvyk, tak o nic nejde - dyk jen melem pantem né !

                          NTurňa - Profil | Út 16.12.2008 13:37:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Petr Koch >> Čo je takéto čudo "dekret"?
                          Já to nějak v právních předpisech nemůžu dohledat - prosba nejen na tebe
                          - pořád tu hučíte a hádáte se o dekretech - máte snad na mysli rozhodnutí rybářského orgánu podle zákona o rybářství, nebo to je nějaká relikvie ještě z dob temna?

                            Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 13:34:25

                            Natas: to není odpověď. Přestaň kličkovat, dávej a hobluj! Nebo se vezmi klávesnicí přes pracky. Lacině plkat bez argumentů umí každý looser....

                              Nkakr - Profil | Út 16.12.2008 13:34:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              natas >>
                              Nevím kdo z nás dvou nerozumí napsanému textu, to nechť posoudí jiní. Hledáš problémy tam, kde nejsou. Na tvůj názor -

                              Nikdo ještě neřekl, k čemu vyplněný sumář prakticky je. Na statistické údaje lidi kašlou, proto tomu mnozí nevěnují patřičnou pozornost.

                              jsem dal jasnou odpověď s odkazem na platnou vyhlášku. Pokud tomu nerozumíš, nestyď se zeptat a nepiš bláboly, že to rybáře nezajímá. Také chceš vysvětlení po parlamentu proč schválil ve vyhlášce přednost vozidel zprava a ne zleva? Příloha jasně stanovuje, co se musí v termínech předkládat orgánům státní správy na úseku rybářství. Právě k tomu je určeno zapisování úlovků a jejich sumarizování. Navíc každý hospodář velmi uvítá, když ví co a v jakém množství se na revíru loví.
                              Velmi dobře ,ač není zrovna příznivcem svazového rybolovu věci popsal kolega drozďák.
                              Náš kolega, který se nedávno zúčastnil kongresu o sportovním rybářství na Floridě tam sklidil velký úspěch právě se systémem sledování úlovků v ČR. Pokud bude mít někdo zájem, mohu jeho přednášku přeposlat. Jen podotýkám, že je v angličtině.

                                NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 13:33:23

                                drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> no ano máš pravdu, nakonec půjde rozpad zevnitř. Jinak to snad ani není možný.

                                  Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 13:32:46

                                  Mafi: já ti na tvůj příspěvek těžko zareaguju. Neříkám, že tvoje vidění věci je špatně. Ale smíchals tolik témat, že odpověď je na elaborát.

                                    Nhraji - Profil | Út 16.12.2008 13:32:35

                                    natas >> doufám, že ti to bude stačit jen jednou. Tvé provokace mě nezajímají, na tvé dotazy nehodlám odpovídat a toto je poslední reakce na tebe na MRKu.

                                      Nnatas - Profil | Út 16.12.2008 13:31:34

                                      drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> ztrapnil ses sám, svými příspěvky. Psal jsem dříve, takže dedukovat nic nemusím.

                                        Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 13:31:30

                                        PK: za určitých okolností ano. Jenže v prostředí, kde se stěží dohodnou členové jedné MO je to utopie. Navíc si myslím, že za takové dva tři roky by mohl rozklad Svazu pár činovníkům ale náramně vyhovovat. Omíláme to furt dokola už několik let. Možná, že rozpad ČRS iniciuje za chvíli sám. Nepřekvapilo by mě to.