Sumář úlovků - vyplňování

Pomalu a jistě se blíží čas bilancování a sčítání úlovků. Je až s podivem, že tato jednoduchá tabulka dělá leckomu problémy a málokdo ji vyplní zcela správně - přesný název revíru, součty řádků i sloupců, počty docházek, vypsat i revíry, kde byly jen docházky....atd. Buď je to jakási negramotnost či lenost anebo nezájem něco tak zbytečného vyplňovat.
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
Autor diskuse: tomfisherman - Profil , 16.12.2008 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NLadineeek - Profil | St 1.1.2014 17:12:52

kajik606 >> Ta ano, ale on psal o pstruhové. Jinak k tvému dotazu. Chápu-li správně - máš dvě samostatné vycházky na dvou řádcích - tudíž počítej dvě.

    Nkajik606 - Profil | St 1.1.2014 17:00:50

    Ladineeek >> myšlena byla mimopstruhová povolenka.

      NLadineeek - Profil | St 1.1.2014 16:56:14

      Sven >> Co to je za blbost, platnost pstruhovky končí 30.11., odevzdat se musí do 15.12.

        Nkajik606 - Profil | St 1.1.2014 16:52:54

        Zdravím,
        mám dotaz ohledně vyplnění sumáře docházek a úlovku . Pokud mám v jednom dni dvě docházky (tj. datum je stejný) na stejný revír , mám počítat v celkovém sumáři dvě nebo jednu docházku . Díky za radu

          NSven - Profil | Po 9.12.2013 22:20:10

          milankocian >> ke zjištění, že tu tu už bylo před 5-ti lety, stačí zalistovat v této debatě .-)
          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=614227&users[]=151​73

          Jinak v MO Opočno máte zřejmě nějaký kroužek lidové tvořivosti.....
          Každou povolenku, (bez rozdílu doby platnosti) je třeba odevzdat výdejci nejpozději do 15-ti dnů od skončení doby její platnosti.
          Tedy v případě celoroční pstruhové, do 15.1. následujícího roku.

            Nmilankocian - Profil | Po 9.12.2013 22:04:22

            Chlapi,takže takto nějak jo i s proškrtnutím?:)

              NLosPafkos - Profil | Po 2.12.2013 22:36:36

              milankocian >> když otevřeš tu tlustou knížečku co fasuješ s notama (a máš povinnost ji nosit k vodě) tak vzadu to máš namalované (jak vracet úlovkáč)

                Nmilankocian - Profil | Po 2.12.2013 22:32:04

                LosPafkos >> Jo to jo, to je mi jasné, ale myslím sumář po skončení sezóny ;)

                  Nmilankocian - Profil | Po 2.12.2013 22:30:02

                  Díky chlapi ;)

                    NMilan 66 - Profil | Po 2.12.2013 21:21:21

                    milankocian >> docházky dochodím, není co vyškrtávat. :-):-):-)

                      NLosPafkos - Profil | Po 2.12.2013 21:17:29

                      milankocian >> u vás se neproškrtává řádek po skončení,nebo zahájení dalšího lovu na jiném revíru,nebo jiném dni ?

                        Nmilankocian - Profil | Po 2.12.2013 21:12:50

                        salfi >> To vyškrtneš jen ten sumář asi, že? Docházky jak chodíš k vodě, to asi se neproškrtává, nebo taky?

                          Nmilankocian - Profil | Po 2.12.2013 20:29:53

                          salfi >> musí to být,nebo ne?:)

                            Nsalfi - Profil | Po 2.12.2013 19:40:49

                            milankocian >> ja to tak delam

                              Nmilankocian - Profil | Po 2.12.2013 19:13:34

                              Chlapi,chci se zeptat,musí se vyškrtávat šikmo propiskou nepopsaná pole z rohu do rohu???

                                Nu.x.a. - Profil | St 2.1.2013 13:03:54

                                dřív jsem všechno počítal s kalkulačkou teď to tam naflákam od voka, kg přihodím nějaké navíc,stejně to nikdo nekontroluje je to jen pro orientaci..

                                  NJohnyTheFarmer - Profil | St 2.1.2013 12:58:43

                                  Zdravim
                                  Při vyplňování sem narazil na tenhle problém:
                                  V jednom dni sem se byl podíval na dvou revírech... Střídavě sem přecházel z jednoho na druhý a pokaždé sem proškrtl a znova zapsal...
                                  Počítá se to jako dvě docházky, nebo je každý další zapsání další docházka?
                                  Předem děkuju za odpověď

                                    Npan_Karel - Profil | Út 3.1.2012 9:21:25

                                    Jarda Š. >> díky...to byh měl zvladnout =))

                                      NJarda Š. - Profil | Po 2.1.2012 13:57:47

                                      pan_Karel >> Ano, můžeš si tu tabulku narýsovat na čistý papír a ten k povolence přiložíš. Také můžeš výdejce povolenek požádat o čistý formulář bez kuponu a pokračovat na něm anebo stáhnout vzor z internetu, vytisknout a použit na pokračování.

                                        NPetr64 - Profil | Po 2.1.2012 13:50:33

                                        pan_Karel >> Dá se zažádat o další sumář na organizaci,nebo se dá stáhnout z internetu.