Sumář úlovků - vyplňování

Pomalu a jistě se blíží čas bilancování a sčítání úlovků. Je až s podivem, že tato jednoduchá tabulka dělá leckomu problémy a málokdo ji vyplní zcela správně - přesný název revíru, součty řádků i sloupců, počty docházek, vypsat i revíry, kde byly jen docházky....atd. Buď je to jakási negramotnost či lenost anebo nezájem něco tak zbytečného vyplňovat.
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
Autor diskuse: tomfisherman - Profil , 16.12.2008 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Npan_Karel - Profil | Po 2.1.2012 13:48:48

Zdravím.... potřebuju malou radu k vyplňění sumáře úlovku... loni sem byl nějak moc aktivní co se týče výletů za rybama a koukám , že jsem navštívil 42 revíru ... jak v tomto případě postupovat u vyplňování sumáře, páč počet řádků je nedostatečný... vyplnit to na papír a ten přiložit k povolence nebo je možné si opatřit nějaký dodatek u MO.... díky za rady

    Nšobul - Profil | Po 5.1.2009 16:49:32

    tomfisherman >> tak mám průser

      Ntomfisherman - Profil | Po 5.1.2009 16:42:34

      šobul >> Tak to si piš, že celosvazovka se vyplňuje!

        Nšobul - Profil | Po 5.1.2009 16:10:49

        Šlapeto >> to asi jo podle me se celosvazovka nevyplnuje

          Ntomfisherman - Profil | Po 5.1.2009 15:50:30

          Šlapeto >> Špatně snad ne? Číslo revíru, název revíru (v soupisu ten hned vedle čísla), počet ryb, kilogramy a počet docházek. Pak udělat součty sloupců a řádků a celkový součet - u Tebe jsou všechny součty 1 ks a nějaké ty kila, zde nejspíše něco kolem 2,5kg a součet docházek je 37.
          Jinak vzor vyplnění máš ukázaný tady níže v diskusi.

            Ntomfisherman - Profil | Po 5.1.2009 15:45:35

            rybomil >> Jo,jo tak to občas bývá,někteří nevědí,jsou zmateni, že když nemají úlovek, tak co tam mají psát. Tak to radši nevyplní vůbec.

              NŠlapeto - Profil | Po 5.1.2009 15:43:28

              Tak jsme to nějak vyplnil,asi špatně ,ale né moc...Jinak na celosvazovce 37 docházek,jedna ryba zmasena -kapr 48čísel

                Nstrejka - Profil | Po 5.1.2009 15:36:53

                mi z toho včera málem jeblo, dohledávat jména revírů, odkud jsem nikdy nevzal rybu, vyplňovat je do tabulku, abych ji následně proškrtl a ještě půlil řádky jak ve středověku...

                  Nrybomil - Profil | Po 5.1.2009 15:27:13

                  tomfisherman >> Včera jsem byl pro CS MP. Pán kolega donesl povolenku, měl 2 zápisy za celý rok na 1 revíru, ryby žádné a nevěděl jak udělat sumář a docházky :-)

                    Ntomfisherman - Profil | So 3.1.2009 12:09:27

                    Tak jak jde vyplňování sumářů, sčítání úlovků a docházek, event. proškrtávání prázdných stránek či řádků (v rámci ČRS)?

                      N/-/ary CZ - Profil | St 31.12.2008 20:09:43

                      tony.bobo >> díky

                        Ntony.bobo - Profil | Út 30.12.2008 21:54:18

                        Do 15,1,2009 včetně.

                          NCottus - Profil | Po 22.12.2008 16:49:25

                          Hary25 >> /-/ary CZ >> nevracej jej...já to už jednou udělal...:-)a jsem spokojený.

                            N/-/ary CZ - Profil | Po 22.12.2008 10:44:13

                            čau hele taková blbá otázka ale do kdy se má vráit sumář ??? děkuju všem

                              NCottus - Profil | Čt 18.12.2008 21:09:14

                              boyscout >> jo , na toho jo ...
                              bude prý brzy , tak toho se snad i dočkám.

                                Nboyscout - Profil | Čt 18.12.2008 20:57:53

                                Cottus >> a co ježíšek? I na něj pořád věříš? :-)

                                  NCottus - Profil | Čt 18.12.2008 20:50:54

                                  boyscout >> ne,já důvěřoval Stanovám MRS...

                                    Nboyscout - Profil | Čt 18.12.2008 20:47:54

                                    Cottus >> ty si fakt někdy důvěřoval S. Grosovi? Tak to si ještě beznadějnější případ, než jsem si myslel :-)

                                      NCottus - Profil | Čt 18.12.2008 20:07:55

                                      boyscout >> já bych také tomu moc nevěřil....kdysi jsem tomu jen důvěřoval- a bylo to špatně!:-))

                                        Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 22:17:04

                                        drda >> netahal bych do toho otázku zda něčemu věřím nebo ne. Já se omluvil protože jsem tvrdil něco co nemůžu doložit. Nic víc. O tom čemu věřím nebo ne to nic nevypovídá. Standa Gros je taky oficiálně čistý jako lilie a přece mu nevěřím, že těch 100 milionů není jen legalizace úplatků které dostal za přiklepnuté státní zakázky. Možná ani ty mu to nevěříš, že je všechno naprosto v pořádku a byl to zcela normální obchod s akciemi. Ale nikdy bych si nedovolil to například bez důkazů napsat do novin. A ber to prosím jen jako příklad který s kakrem nemá vůbec nic společného. Je to jen na vysvětlenou že nemusím něčemu věřit, ale když nemůžu dokázat že to tak je tak to nebudu tvrdit.