Sumář úlovků - vyplňování

Pomalu a jistě se blíží čas bilancování a sčítání úlovků. Je až s podivem, že tato jednoduchá tabulka dělá leckomu problémy a málokdo ji vyplní zcela správně - přesný název revíru, součty řádků i sloupců, počty docházek, vypsat i revíry, kde byly jen docházky....atd. Buď je to jakási negramotnost či lenost anebo nezájem něco tak zbytečného vyplňovat.
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
Autor diskuse: tomfisherman - Profil , 16.12.2008 všeobecné - RŘ, MO, svazy

drda - Profil | St 17.12.2008 22:01:03

boyscout: OK, beru zpět. Pochopil jsem to tak, že to kakrovi nevěříš.

    boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:57:15

    drda >> ale nechápu kde nějak slovíčkařím s tím znát a osobně znát. Prostě kakr napsal že nikoho s těch lidí osobně vůbec nezná. A já to tak beru. Co je na tom špatného?

      drda - Profil | St 17.12.2008 21:55:33

      boyscout: myslím to tak, že už jsi jednou dnes slovo "slovíčkařit" použil:

      boyscout - ® St 17.12.2008 18:16:58
      Otázka: Sumář úlovků - vyplňování
      kakr >> zase blbé slovíčkaření? Mám používat přesné názvy ? Dobře. Takže například já ...

      Jinak je to ale fakt debata o ničem.

        boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:47:33

        drda >> teď nevím, nejsem si vědom že bych nějak spochybňoval to co píšeš. Jak to přesně myslíš?

          drda - Profil | St 17.12.2008 21:35:02

          boyscout: ty zase budeš tvrdit, že slovíčkařím, ale je přece rozdíl někoho znát a někoho znát osobně. Kakr napsal, že nikoho z těch, kteří mohli chytat 31.12 a hned druhý den 1.1., nezná osobně. Nemám důvod mu nevěřit. Ani já nevím o nikom z okruhu mých přátel, kteří oba tyto dva dny mohli lovit. Tím neříkám, že nikdo takový nebyl, jen říkám, že o takovém nevím.
          Jinak pod kakrovy příspěvky se mohu bez obav podepsat. Nevidím tam nic, o čem bych věděl, že není pravda.

            boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:25:57

            Drda>vzal jsem to přímo od něj. Viz předposlední věta. Není to snad pravda?

            kakr - ® St 17.12.2008 20:07:22
            boyscout >>
            Každý, opakuji každý náš člen má nárok lovit tak, jak jsem napsal. Fakt nechápu, co pořád hledáš ?
            Po Novém roce ti napíši, kolik členů té možnosti využilo. Jinak jsem to na MRK psal už loni.
            Máš asi pravdu, že to mohlo být v dopise , který dostane každý člen domů a který jsi četl na webu uvedeno. Osobně nikoho s těch, kteří to využívají vůbec neznám. Je jich pár.

              drda - Profil | St 17.12.2008 21:19:03

              boyscout: omluvu přijímám.
              Jen nevím, kde jsi vzal to kakrovo tvrzení, že nezná nikoho z těch, kterým MO Brno 3 uvedenou "výhodu" poskytla.

                boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:10:44

                drda >> musím se ti omluvit za tu hypotézu že se jedná o tebe a BJ. Vedl mě k tomu tento zápis:

                Zápis z Můj lov - 31.12 2006 - MRKos
                Závěrečná letošní chytačka se nám opět vydařila. U vody se kromě mé maličkosti postupně sešli drda, hunol, hraji, dalimil, sosed, silvan, silvánová, silváně, kam a kamová. Občas se i lapalo a podařilo se nám vytáhnout několik okounů a candošků. Grilovalo se všechno možné a zakusovalo výtečným cukrovím převážně od nepřítomné drdové... :-)
                Moc pěkný závěr roku.

                Je pravda že všichni uvedení jsou členy BJ a kakr je myslím dobře zná. Nicméně s tohoto zápisu nevyplývá ,kteří z vás konkrétně chytali (někdo se mohl třeba jen dívat) a taky s toho nevyplývá, že někdo z lovících měl poskytnutou tu "kakrovu výhodu" že mohl lapat jak 31.12 2006 tak i hned 1.1 2007. Třeba někdo ano, ale já to nevím. A proto to nemůžu tvrdit. Mohli jste všichni mít normálka platnou povolenku na rok 2006 a pak si jít 2.1 2007 pro tu novou na rok 2007. Navíc kakr tvrdí, že nikoho z těch kterým tuto výhodu poskytuje nezná. Protože není žádný důkaz opaku, musím ctít presumpci neviny. Takže se omlouvám za svoji větu, cituji : ....." A oba přece dobře víme, o kterých pár kamarádů se jedná. Myslím, že se nepletu když napíšu že to budou ti co navštěvují brněnské jádro tady na MRK-u. Včetně tebe.".....
                .

                  boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:56:37

                  kakr >> co chceš abych napsal. Každý má tu možnost, ale vlastně nikdo o ní neví. Jen ten, kdo se asi zeptá nebo nevím jak se k němu tato informace dostane. O tunelech jsem nic nepsal jen o rovných a rovnějších. A díky, do vaší MO rozhodně přestupovat nehodlám. Jsem spokojen v té, v které jsem.

                    kakr - Profil | St 17.12.2008 20:52:33

                    boyscout >>
                    Fakt už začínáš být paranoidní,ve všem vidíš jen tunely. O jakých výhodách píšeš? Znovu opakuji,že každý člen,který si přijde koncem roku pro povolenku a chce jít ještě poslední den v roce na ryby má tuto možnost. Přejdi do naší MO a vyzkoušej si to na vlastní kůži.

                      boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:51:50

                      drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> demaskoval? prostě si o mě napsal že jsem člen lůzy (asi nepochopená lichotka) a já ti napsal ať mi vlezeš na záda. Pokud jsem se tím demaskoval, nevadí mi to :-) A nikdy jsem netrvdil, že jsem empatický k někomu kdo mě uráží. Tedy ani k tobě.

                        drozďák 29 - Profil | St 17.12.2008 20:50:34

                        Klidně měj poslední slovo, je mi to volné. Ale evidentně stačí jeden kopanec do kuřího oka a empatie a všechna slušnost jsou v trapu. Demaskoval ses sám, nejsi nic než pokrytec. A já si na Guth-Jarkovského nikdy nehrál, toho sem dalek.

                          boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:43:25

                          drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> tebe fakt nevadí, že vyvolení jedinci mají výhody o kterých řadový člen nemá ani tušení?
                          Hlavně že ty si ta morální autorita která bude někoho zařazovat mezi lůzu. Ale napíšu ti to polopatě, vlez mi na záda. S tebou se nemám o čem bavit. Nevím zda je to plné jedu a zášti, to nechám na tobě. Já to beru jako fakt. Pro mě nejsi nic. Jen internetová figurka která kecá do všeho, všechno ví a všechno zná. Napadá mě jedna postavička z knihy. Brouk Pytlík .-)

                            drozďák 29 - Profil | St 17.12.2008 20:35:13

                            A je to tu opět. Další jedinec, který očekává od všech zúčastněných věcnou a slušnou diskusi, ovšem sám toto není schopen poskytnout, jelikož každý příspěvek jím adresovaný je sice bez vulgarismů, ovšem plný zášti, jedu a útočnosti.

                            A jsme u Strejkovy definice lůzy. Obrovské nároky na ostatní, ale vůbec žádné na sebe.

                              boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:29:59

                              kakr >> to nebyl imperativní tón, bylo to myšleno jako že chci slyšet jen jasnou odpověď bez obvyklých vytáček. Promiň, pokud to snad vyznělo útočně.

                                kakr - Profil | St 17.12.2008 20:25:13

                                boyscout >>
                                Mám takový dojem,že si začínáš plést dojmy a pojmy. Na podobný imperativní tón nejsem zvyklý a ani si zvykat nemíním. Pokud něco chceš, tak slušně požádej, jinak neuslyšíš nic. To pro příště.
                                Rozhodně jsme loni 31.12. výdej neměli. Vždy máme první výdej koncem roku,ale ne na Silvestra.

                                  boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:14:23

                                  kakr >> položím ti jasnou otázku a chci slyšet jasnou odpověď. Měl si otevřeno 31.12 2006? Nebo to bylo jak to bude letos?

                                    drda - Profil | St 17.12.2008 20:12:12

                                    boyscout: kdo nechce pochopit, nepochopí. V mém případě se opět pleteš.

                                      kakr - Profil | St 17.12.2008 20:11:48

                                      boyscout >>
                                      není, na stránce je okopírovaný dopis,kteří dostanou všichni členové současně se složenkou,sumářem,kalendářem(malým) a žádankou o povolenku.

                                        boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:10:29

                                        kakr >> dobrá budu ti jako věřit. Psát mi nic nemusíš, je mi to celkem jedno. je ale zajímavé, že věříš někomu koho vůbec neznáš. :-)