- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumář úlovků - vyplňování
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
drda - Profil | St 17.12.2008 22:01:03
boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:57:15
drda - Profil | St 17.12.2008 21:55:33
boyscout - ® St 17.12.2008 18:16:58
Otázka: Sumář úlovků - vyplňování
kakr >> zase blbé slovíčkaření? Mám používat přesné názvy ? Dobře. Takže například já ...
Jinak je to ale fakt debata o ničem.
boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:47:33
drda - Profil | St 17.12.2008 21:35:02
Jinak pod kakrovy příspěvky se mohu bez obav podepsat. Nevidím tam nic, o čem bych věděl, že není pravda.
boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:25:57
kakr - ® St 17.12.2008 20:07:22
boyscout >>
Každý, opakuji každý náš člen má nárok lovit tak, jak jsem napsal. Fakt nechápu, co pořád hledáš ?
Po Novém roce ti napíši, kolik členů té možnosti využilo. Jinak jsem to na MRK psal už loni.
Máš asi pravdu, že to mohlo být v dopise , který dostane každý člen domů a který jsi četl na webu uvedeno. Osobně nikoho s těch, kteří to využívají vůbec neznám. Je jich pár.
drda - Profil | St 17.12.2008 21:19:03
Jen nevím, kde jsi vzal to kakrovo tvrzení, že nezná nikoho z těch, kterým MO Brno 3 uvedenou "výhodu" poskytla.
boyscout - Profil | St 17.12.2008 21:10:44
Zápis z Můj lov - 31.12 2006 - MRKos
Závěrečná letošní chytačka se nám opět vydařila. U vody se kromě mé maličkosti postupně sešli drda, hunol, hraji, dalimil, sosed, silvan, silvánová, silváně, kam a kamová. Občas se i lapalo a podařilo se nám vytáhnout několik okounů a candošků. Grilovalo se všechno možné a zakusovalo výtečným cukrovím převážně od nepřítomné drdové... :-)
Moc pěkný závěr roku.
Je pravda že všichni uvedení jsou členy BJ a kakr je myslím dobře zná. Nicméně s tohoto zápisu nevyplývá ,kteří z vás konkrétně chytali (někdo se mohl třeba jen dívat) a taky s toho nevyplývá, že někdo z lovících měl poskytnutou tu "kakrovu výhodu" že mohl lapat jak 31.12 2006 tak i hned 1.1 2007. Třeba někdo ano, ale já to nevím. A proto to nemůžu tvrdit. Mohli jste všichni mít normálka platnou povolenku na rok 2006 a pak si jít 2.1 2007 pro tu novou na rok 2007. Navíc kakr tvrdí, že nikoho z těch kterým tuto výhodu poskytuje nezná. Protože není žádný důkaz opaku, musím ctít presumpci neviny. Takže se omlouvám za svoji větu, cituji : ....." A oba přece dobře víme, o kterých pár kamarádů se jedná. Myslím, že se nepletu když napíšu že to budou ti co navštěvují brněnské jádro tady na MRK-u. Včetně tebe.".....
.
boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:56:37
kakr - Profil | St 17.12.2008 20:52:33
Fakt už začínáš být paranoidní,ve všem vidíš jen tunely. O jakých výhodách píšeš? Znovu opakuji,že každý člen,který si přijde koncem roku pro povolenku a chce jít ještě poslední den v roce na ryby má tuto možnost. Přejdi do naší MO a vyzkoušej si to na vlastní kůži.
boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:51:50
drozďák 29 - Profil | St 17.12.2008 20:50:34
boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:43:25
Hlavně že ty si ta morální autorita která bude někoho zařazovat mezi lůzu. Ale napíšu ti to polopatě, vlez mi na záda. S tebou se nemám o čem bavit. Nevím zda je to plné jedu a zášti, to nechám na tobě. Já to beru jako fakt. Pro mě nejsi nic. Jen internetová figurka která kecá do všeho, všechno ví a všechno zná. Napadá mě jedna postavička z knihy. Brouk Pytlík .-)
drozďák 29 - Profil | St 17.12.2008 20:35:13
A jsme u Strejkovy definice lůzy. Obrovské nároky na ostatní, ale vůbec žádné na sebe.
boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:29:59
kakr - Profil | St 17.12.2008 20:25:13
Mám takový dojem,že si začínáš plést dojmy a pojmy. Na podobný imperativní tón nejsem zvyklý a ani si zvykat nemíním. Pokud něco chceš, tak slušně požádej, jinak neuslyšíš nic. To pro příště.
Rozhodně jsme loni 31.12. výdej neměli. Vždy máme první výdej koncem roku,ale ne na Silvestra.
boyscout - Profil | St 17.12.2008 20:14:23
drda - Profil | St 17.12.2008 20:12:12
kakr - Profil | St 17.12.2008 20:11:48
není, na stránce je okopírovaný dopis,kteří dostanou všichni členové současně se složenkou,sumářem,kalendářem(malým) a žádankou o povolenku.
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










