- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumář úlovků - vyplňování
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 20:08:56
http://brno3.momrs.cz/vydej-povolenek.php
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 20:07:22
Každý, opakuji každý náš člen má nárok lovit tak,jak jsem napsal. Fakt nechápu, co pořád hledáš ?
Po Novém roce ti napíši,kolik členů té možnosti využilo. Jinak jsem to na MRK psal už loni.
Máš asi pravdu, že to mohlo být v dopise , který dostane každý člen domů a který jsi četl na webu uvedeno. Osobně nikoho s těch, kteří to využívají vůbec neznám. Je jich pár.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 20:05:45
Ndrda - Profil | St 17.12.2008 20:00:50
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 19:54:09
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 19:47:41
Je mě jasné,že jak někde uvidíš můj nick vystartuješ jak americký bombarďák na Hirošimu. Vím také proč tak činíš. Už se prosím smiř s realitou, že štiku ani candáta na revír vysazovat nebudeme.
Žádný problém, pár lidí si každý rok chce zachytat na Silvestra i Nový rok. Rádi jim to umožníme.
Ptáš se jak, velmi jednoduše. 29.12. si vyřídí povolenku na rok 2009, odevzdá vyplněný sumář a povolenku na rok 2008 mu necháme. Sumář dám bokem a po Novém roce mě kolega povolenku vrátí. Pokud by náhodou ulovil a ponechal si rybu (ještě se nestalo) dopíše se do odevzdaného sumáře. Je to věc důvěry a ještě se mě nestalo,že by někdo (je jich pár) povolenku nevrátil.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 19:34:53
Zahájení výdeje povolenek je v pondělí 29. prosince 2008 od 10.00 do 12.00 hodin a první výdej v roce 2009 je 2. ledna 2009 od 9.00 do 12.00 a od 14.00 do 17.30 hodin.
S toho mi logicky vyplývá, že bud můžu 29.12 odevzdat povolenku na rok 2008 a tím pádem 30 a 31.12 nemůžu chytat ale můžu chytat hned 1.1 2009. Nebo můžu chytat i 31.12 ale povolenku na rok 2009 dostanu až 2.1 takže 1.1 chytat nemůžu. Ale kakr tady píše že u nich to jde i 31.12 i 1.1. Tak se jen ptám jak to je.
NTurňa - Profil | St 17.12.2008 19:33:37
Ntomfisherman - Profil | St 17.12.2008 19:31:54
NTurňa - Profil | St 17.12.2008 19:30:54
boyte: nebuď furt tak útočný, vždyť nejde o život!
PS: Všichni ahoj a Petrův, jdu na pivo.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 19:27:15
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 19:23:11
MRS má v povolence 140 řádků a každý rok vydáme asi 15 -20 dalších. Rekordman měl před pár roky 202 docházek. Rozhodně nejsi žádná výjimka. No a u nás můžeš jít na ryby 31.12. a 1.1. znovu.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 19:22:58
A ano, kolega tomfisherman napsal jedním a velmi slušným příspěvkem vyčerpávající popis toho jak to je. Jaký to rozdíl proti tobě. Ty si se zmohl jen na příspěvky typu je to sci-fi, Kdybys používal mozek, zkus přemýšlet...atd. takže si nenapsal vůbec nic konkrétního. Informační hodnota tvých příspěvků je v tomto případě = 0
NTurňa - Profil | St 17.12.2008 19:22:56
Jinak přes týden to jsou Záplavy, SO a NE Labe, Berounka nebo jiná řeka; to víš mám co dohánět, já byl skoro čtyřicet let pod pantoflem /teď sice taky/, ale už to tak neberu.
Ntomfisherman - Profil | St 17.12.2008 19:20:05
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 19:17:08
Asi máme nastavený práh urážení každý někde jinde. Jen Ti připomenu včerejšek -
kakr >> nebuď tak vytočenej. Ber to trochu s nadhledem. Už si ve věku, že se nesmíš moc rozčilovat. Šetři se ať můžeš být hospodářem aspoň do 85 let. Svaz tě potřebuje :-)
Vidíš, já to za urážku nepovažoval, naopak starostlivost o můj věk oceňuji.
Komunikaci jsi začal Ty, já jen reagoval na nesmyslné prohlášení Martyho, které není sci-fi, ale nepravda. Kolega tomfisherman to popsal velmi dobře.
NTurňa - Profil | St 17.12.2008 19:14:51
Patřím mezi ty, co potřebují další povolenku, snad nejsem sám?
A nevadí jaké je počasí!
Končím posledním prosincem a do 15 ledna mám novou.
Ale, že bych tam měl zapsané úlovky, resp. odnesené ryby, to se říci ani trochu nedá!
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 19:14:07
Ntomfisherman - Profil | St 17.12.2008 19:12:02
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 19:07:05
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NOstrava a okolí99468
NRadnice - obecný drbník196436
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NJaký lodní motor?269
NBitcoin (a jiné krypto) mezi rybáři701
NOlomoucké a hanácké jádro5919
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:52NRybáři vs ochránci přirody 69
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










