- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumář úlovků - vyplňování
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Ntomfisherman - Profil | St 17.12.2008 19:02:58
Mimochodem sumář je také součástí oddílu II povolenky k lovu. Oddíl III jsou Bližší podmínky výkonu rybářského práva.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 18:52:39
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 18:45:06
Prosím,napiš mě, ale konkrétně jak jsem Tebe, nebo Martyho urážel. O blbcích jsi psal Ty, já ne.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 18:36:22
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 18:26:27
Bohužel blbost je co píšeš Ty. Marty69 si to už možná uvědomil a vypařil se. Pokud by jste oba používali mozek, tak vám nemohlo uniknout, že nemůže povolenku¨(sumář) odevzdávat 3x ročně. Zkus na tom trošku popřemýšlet,než zase plácneš nesmysl.
Jo a v Praze to mají stejné.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 18:16:58
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 17:31:49
Nikdy bych si nedovolil nazvat zde někoho blbcem.Je ale fakt, že něco podobného ze sebe může udělat každý sám, například odkazem na neexistující "záznam o docházce", či ulovkove listky.
Co tedy kluk v Praze 3x ročně loni odevzdával?
Ntomfisherman - Profil | St 17.12.2008 17:23:43
NMarty69 - Profil | St 17.12.2008 17:02:05
Ntomfisherman - Profil | St 17.12.2008 16:51:25
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 16:06:34
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 16:03:03
Musím konstatovat, že Tvá slova - znam v Praze kluka, ktery ho odevzdava 3x rocne -
myšleno sumář jsou na bázi sci-fi.
NMarty69 - Profil | St 17.12.2008 15:44:59
Ludvo,mas pravdu,ale taky ne uplnou.Samozrejme,ze se v Uk jedi jen morske ryby,ale Anglie si sve vody hlida,jak pes.Vydala strasne prisne normy na lov ryb za ucelem zisku.Muj kamarad dela v "tovarne" na zpracovani ryb a od neho vim,ze vetsina makrel se dovazi z Francie,treska a losos zase z Norska.Chtel bych vedet,kolik by zde zilo ryb,kdyby na techto ostrovech zili Cesi a chovali se,jako v Cechach.
Nboyscout - Profil | St 17.12.2008 15:32:34
http://www.youtube.com/watch?v=bKX5JIqntic
Nkakr - Profil | St 17.12.2008 14:48:56
HOSPODÁŘSKÁ EVIDENCE RYBÁŘSKÉHO REVÍRU schválenou MZe ČR č.j. 23.104/2004-16.230
Jedna strana karty slouží k evidenci násad, druhá k sumarizaci úlovků. Při každoroční kontrole hospodaření orgánem státní správy na úseku rybářství slouží, spolu s dodacími a násadovými listy ke kontrole plnění zarybňovacích plánů.
Předkládají je v souladu se zákonem hospodáři MO. Je na nich pár zajímavých kolonek. Uvedu jen ty, které se dotýkají docházek.
Docházky (celkem) - docházky/ha - ks/docházku - kg/docházku.
edit- není to moc vidět
Ndrozďák 29 - Profil | St 17.12.2008 13:20:58
Marty69: důvod je jinde. U povolenky, která ti umožňuje lovit na více revírech sumář bez problému pochopím. je logické, že když si koupíš povolenku na poště, kupuješ si je na jeden revír, či revíry jednoho vlastníka či nájemce.
NLudvaBrno - Profil | St 17.12.2008 13:05:48
NPetr Koch - Profil | St 17.12.2008 13:04:57
Ntomfisherman - Profil | St 17.12.2008 13:02:08
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NOstrava a okolí99469
NRadnice - obecný drbník196439
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NJaký lodní motor?269
NBitcoin (a jiné krypto) mezi rybáři701
NOlomoucké a hanácké jádro5919
NUdírny a uzení51140
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













