Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NButchi - Profil | St 27.7.2011 21:02:06

Jestli vám ty kapře na Dojáku nevybrali ti zlí a všudypřítomní monitóři :-))))

    Nmpmaik - Profil | St 27.7.2011 20:41:18

    plavan >> tak nám konečně Labičko opadlo a už můžem chytat. Pupíkům se nechce , ale povedl se jeden timurek :-) docela sranda ho umanévrovat mezi leknínama:-) 73cm a slabejch 5kg.

      NRybkin - Profil | St 27.7.2011 20:23:30

      a najížděj stále další:-)))Po dobu mé přítomnosti ryba domácí neulovena:-(

        NRybkin - Profil | St 27.7.2011 20:22:11

        Na Kyjáku je dneska celkem živo:-)))

          Nplavan - Profil | St 27.7.2011 18:53:12

          Atmosféra u vody parádní, kapr zatím žádnej

            NKosák - Profil | St 27.7.2011 18:26:33

            Zajda >> No to jo teda... Oni právě počítají s tím, že hodně padají, jak si říkal, a tak mladé holky ušetří :-)))
            Ne ne, my tam byli s Kladnem na turnaji... Je to docela štreka. Z Amstru 11h. Ale člověk pozná aspoň kousek jiného světa. Navíc jsme se při tom byli podívat na NHL ve Vancouveru (4:3pp), takže super...

              NZajda - Profil | St 27.7.2011 18:16:02

              Kosák >> Ale zase by tě holky zkušené mohly lecčemu naučit...Tys byl na draftu?:-)

                NKosák - Profil | St 27.7.2011 18:07:09

                Zajda >> Jinak DC 10 jsem letěl do Seattlu - velké to letadlo... Ale americké letušky (babičky) bída :-)))

                  NKosák - Profil | St 27.7.2011 18:06:17

                  Čau chlapi, pokud chcete nejlepší fotku Jumba při přistání, tak bych doporučil dovolenou v Karibiku na ostrově St. Marteen v Nizozemských Antilách ;-)) To je libovka...
                  http://www.youtube.com/watch?v=zAfQwDizpRo

                    NZajda - Profil | St 27.7.2011 16:23:06

                    paia >> Abyste se tam nezazdili zevnitř..:-) Nebo aby tam těch dveří najednou nebylo málo..:-(

                      NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 16:00:11

                      plavan >> z mobilu hodně slušná fotka.

                        Nplavan - Profil | St 27.7.2011 15:57:03

                        Tak Míšan přijel ve dvě, překvapil mě.

                          Npaia - Profil | St 27.7.2011 15:35:43

                          tak jádro je už postaveny, dneska se jede instalatéřina a dodělává zedničina...

                            NReznik76 - Profil | St 27.7.2011 13:04:05

                            klucí vemte si pláštěnky :-))))

                              NStillman - Profil | St 27.7.2011 13:01:53

                              plavan >> No jelikož mám chuť na pivo a ty mě nechceš vzít. Tak si ho budu muset dát k obědu a vidím to na tu půl pátou, jestli :-))))))))

                                Nplavan - Profil | St 27.7.2011 12:59:07

                                Stillman >> Tak já jdu k autu a po cestě se stavím V Kauflandu pro sváču. Jsem zvědavej, jak s tím dneska naložíš, jestli si to pokazíš nebo ne :-)))))))

                                  NStillman - Profil | St 27.7.2011 12:57:29

                                  KóĎA >> To máš pravdu. Multík je přece o něčem jiném. Já čekám až bude zase část rodiny za mořem.

                                    NReznik76 - Profil | St 27.7.2011 12:55:34

                                    KóĎA >> já dal předpracovní chvilku, a taky sem pohořel, počasí přímo ideál, ale vymodlil sem jen 3 okounky

                                      NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 12:54:01

                                      Stillman >> jenže já nemám ruku jako Arny v době jeho největší slávy...

                                        NStillman - Profil | St 27.7.2011 12:52:37

                                        KóĎA >> Záleží jakej smekáč :-)))