Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

KóĎA - Profil | St 27.7.2011 12:51:12

Reznik76 >> to by bylo na hraně. Navíc pro smekáč to bude znamenat hodně krátkej život...

    Reznik76 - Profil | St 27.7.2011 12:50:22

    KóĎA >> si pučíš od Dávy nabušenou vosu

      Stillman - Profil | St 27.7.2011 12:50:03

      Dávám mu co klucí :-)))

        KóĎA - Profil | St 27.7.2011 12:47:48

        debaty Stillman / Plavan ohledně výběru času a místa lovného místa patří k ozdobám GFC :-)

          plavan - Profil | St 27.7.2011 12:47:33

          Stillman >> to není SB, jestli nmedorazíš, mažu tě v mobilu i z Přátel :-))) Já tam budu ve dvě, jestli teda mám auto v cajku. Parkuju na dost blbém místě už od neděle, je tu dost narváno. Do Prahy přijeli na prázdniny příbuzní a všichni parkují na Praha 10 a Praha 8, protože v okolí jediní nemáme modrou zónu.
          EDIT : nemyslím moji příbuzní, nejsem žádnej Hujer :-))))

            Reznik76 - Profil | St 27.7.2011 12:46:58

            Stillman >> dnes máš excelelentní formu :-)))

              KóĎA - Profil | St 27.7.2011 12:46:50

              Reznik76 >> ani mi nemluv... Waterloo. Rybník štička 1x já, Vltava 1x okoun kolega. Ale na Véčku jsem načerpal nové informace, které se budou v budoucnosti hodit. Akorát by to chtělo nějaké tužší pruty, když jsem viděl co místní vláčí... Ponechal jsem si zbytek krabičky od Rapaly - byl to X-rap magnum 15 cm/ 32 gramů :-))))

                Stillman - Profil | St 27.7.2011 12:45:31

                plavan >> Tak to se zase vrátíme k SB :-)))

                  plavan - Profil | St 27.7.2011 12:44:53

                  Stillman >> nechci tě vzít autem

                    Reznik76 - Profil | St 27.7.2011 12:44:43

                    KóĎA >> tak co včera? Byli ste?

                      Stillman - Profil | St 27.7.2011 12:44:10

                      plavan >> :-))) A nechceš mě vzít autem, že bych se opřel o tu hospodu co tam je :-)))))))))))))))

                        KóĎA - Profil | St 27.7.2011 12:43:33

                        no já se zase chechtám, až se za břicho popadám.

                        jen tak dál, chlapci :-)

                          plavan - Profil | St 27.7.2011 12:43:11

                          Stillman >> to víš, že jo. I krmení. Sváču nezaručuji. Přezůvky nepotřebuješ. Pití si vezmi.

                            Stillman - Profil | St 27.7.2011 12:41:25

                            plavan >> Těstoviny už jsou skoro vařené, takže bych to měl taky krásně stihnout :-))) Jen doufám že máš červ.

                              plavan - Profil | St 27.7.2011 12:40:14

                              Stillman >> já tam budu ve dvě a ty uvaž, co je pro tebe dobré. Jestli máš motivaci a tak :-))))))

                                KóĎA - Profil | St 27.7.2011 12:35:10

                                Let´s play the game :-)

                                  Stillman - Profil | St 27.7.2011 12:30:20

                                  plavan >> SB :-))))

                                    plavan - Profil | St 27.7.2011 12:29:06

                                    Stillman >> ale nedorazíš v půl páté jako v neděli, že ne ?

                                      Stillman - Profil | St 27.7.2011 12:28:22

                                      plavan >> Ou. Čas ještě nedomlouvám. Znám se a znám tebe, tak radši než něco poslouchat tak budu neurčitý :-))) Jdu si udělat jídlo a budu tě pravidelně informovat.

                                        plavan - Profil | St 27.7.2011 12:26:27

                                        Stillman >> tak domluveno, ve dvě tam ?