Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NStillman - Profil | St 27.7.2011 12:16:09

plavan >> No jinam to asi moc nemá cenu.

    Nplavan - Profil | St 27.7.2011 12:13:12

    Stillman >> na Doják ?

      NStillman - Profil | St 27.7.2011 12:12:35

      plavan >> Jo jo. Klasika. Kam by si chtěl?

        Nplavan - Profil | St 27.7.2011 12:08:27

        Stillman >> co je to rozumně, v osm ?

          NStillman - Profil | St 27.7.2011 12:05:49

          plavan >> Ty už se v té diskuzi nějak ztrácíš co? Asi bych klidně vyrazil. Ale chci být doma nějak rozumně.

            Nplavan - Profil | St 27.7.2011 11:57:28

            Stillman >> necejtíš se na dnešní fedrovačku ? Není motivace ?

              NStillman - Profil | St 27.7.2011 11:53:10

              plavan >> Asi nic :-)))))))

                NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 11:28:38

                Fantastická fotka, škoda že není v takovém rozlišení, aby to jako pozadí na monitoru vypadalo dobře.

                  NVesy1 - Profil | St 27.7.2011 10:59:16

                  KóĎA >> podívám se až budu doma

                    NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 10:55:47

                    Vesy1 >> je tam Antonov 225 - Mrija - to nej co můžeš na obloze spatřit :-)

                      NMiPo - Profil | St 27.7.2011 10:50:04

                      Zajda >> to víš čas běží co bylo dnes je zítra:-)))))))))

                        NZajda - Profil | St 27.7.2011 10:48:10

                        plavan >> A sakra, mě se zdálo, že to bylo čerstvější...Promiň, idu na ně..:-)

                          Nplavan - Profil | St 27.7.2011 10:44:47

                          Zajda >> to se pleteš, v neděli jsem dával samotné fotky, v pondělí fotky a videa. A já je tam vidím, o šest stránek nazpátek.

                            NVesy1 - Profil | St 27.7.2011 10:43:04

                            KóĎA >> Video si nepustím máme blokovanej youtube:-D

                              NZajda - Profil | St 27.7.2011 10:42:59

                              plavan >> Byly u nich vlaječky a není tu nic..:-( Nebo se pletu?

                                Nplavan - Profil | St 27.7.2011 10:40:22

                                Zajda >> odkud zmizela ? Z GFC ? Nevím o ničem.

                                  NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 10:36:50

                                  Vesy1 >> já měl odtamtud jednou v přímém přenosu tohle http://www.youtube.com/watch?v=n79JStbLJlM . Fantastická podívaná. A ten zvuk - i na ty cca dva km to bylo hodně silné :-)))

                                    NZajda - Profil | St 27.7.2011 10:33:58

                                    plavan >> Proč zmizela včechna videa z "Dojáku"?:-(

                                      NVesy1 - Profil | St 27.7.2011 10:30:17

                                      KóĎA >> Tak to jo jinak pohled na jumbo s toho místa byl velmi impozantní.