Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NStillman - Profil | St 27.7.2011 10:28:30

plavan >> Co co?

    NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 10:27:11

    Vesy1 >> jasný tam to znám. Já kdysi koukal na startující letadla z okna kanceláře - z Tuchoměřického skladového areálu FM.

      NMiPo - Profil | St 27.7.2011 10:23:40

      Stillman >> jo tak to znám zejména tady na Mrku něco chtěj ale ne předem peníze a když jim to pošleš tak to vrátěj nebo dělaj mrtvýho brouka příště na..at

        Nplavan - Profil | St 27.7.2011 10:21:28

        Stillman >> že by ?

          NStillman - Profil | St 27.7.2011 10:20:56

          plavan >> Dnes a zítra mám volno.

            NVesy1 - Profil | St 27.7.2011 10:20:23

            KóĎA >> výbornej výhled je na rolující letadla směrem od hostivic je tam silnice podél letište pouze na kole nebo pěšmo se tam dostaneš jinak vzdálenostr k dráze je kolem 30 metrů tak že výhled na rolující letadlo parádní.

              Nminatrix - Profil | St 27.7.2011 10:18:48

              KóĎA >> Tak já tam makám,takže letadel mám až až :-D A co Kellnerovo Káně ? Tu a tam se ukáže americkejch ozbrojenejch sil Hercules a vidět vzlétat Belugu - krása

                Nplavan - Profil | St 27.7.2011 10:17:36

                Stillman >> makáš nebo máš dneska volno ?

                  NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 10:15:58

                  minatrix >> super. Kolem letiště jezdím často a rád se podívám na pěkné letadýlka - tak mě napadá Ruslan, Mrija, C-5, C-130 atp. Škoda že zavřeli pro normální dopravu ulici "K letišti". Tam byl super výhled - busem ale kvůli tomu nepojedu

                    NStillman - Profil | St 27.7.2011 10:13:32

                    plavan >> Tak děličku jsem nakonec neprodal, jelikož jsem zapomněl že jsou nespolehlivý lidi. Co ti 14 dní tvrdej že si jí koupej jen jsou mimo domov. A po druhé urgující SZ ti teprve napíše že jí nechce. Kdy bych nebyl férovej a čekal na prvního, tak už mohla být z domu. Ať žije kolega Foxxx!!!

                      Nminatrix - Profil | St 27.7.2011 10:13:24

                      KóĎA >> teď by mělo lítat Jumbo společnosti Korean Air .... Airbus už je malej:-)

                        Nplavan - Profil | St 27.7.2011 10:04:52

                        Stillman >> zatím nemám :-))))

                          Nplavan - Profil | St 27.7.2011 10:01:57

                          Stillman >> nemám

                            NZajda - Profil | St 27.7.2011 9:52:06

                            KóĎA >> OK..:-)

                              NZajda - Profil | St 27.7.2011 9:51:29

                              ...

                                NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 9:50:58

                                Zajda >> nejsem odborník na civilní éra, ale tohle jsem odhadl na něco od McDonnell Douglas. Zkusil jsem wiki a ta mi radí typ DC 10. Správně?

                                  NZajda - Profil | St 27.7.2011 9:39:17

                                  KóĎA >> Tohle je paráda...Kdysi dávno hodně padající...

                                    NStillman - Profil | St 27.7.2011 9:14:11

                                    plavan >> Pěkné videa. Už máš pro mě ten prut :-)))

                                      NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 8:51:17

                                      Siky >> až budeš chtít Jumbo, tak se zajeď podívat do Ruzyně. Lítá tam 2 x týdne China Cargo. Moc pěkně udělané a vybarvené éro.

                                        NSiky - Profil | St 27.7.2011 8:45:47

                                        KóĎA >> Ach só. Jsem těma dveřma tak zaujatej, že ani nepoznám Jumbo. Ne, bohužel pravda je krutější. Jsem tak blbej. :-)))) Díky za vysvětlení. Takže Lufthansu jsem neviděl, ty Emirátí taky ne, ale dveře děláme, v tom jsem nekecal. :-))))