Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 8:38:46

Zajda >> ještě bych přidal starostu, místostarostu atp.

Jinak to má teda smůlu :-)

    NZajda - Profil | St 27.7.2011 8:35:58

    KóĎA >> Ale paia není politik nebo poslanec..:-)))

      NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 8:34:17

      Zajda >> nebuď naivní. Právě proto říkám, že se ty dotace musí "umět" čerpat :-))

        NZajda - Profil | St 27.7.2011 8:21:58

        KóĎA >> No jo, ale on má dotace jenom na ten byt..:-(((

          NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 8:18:59

          Zajda >> jestli "správně" vyčerpá dotace z EU, tak bude mít zrekonstruovanej byt, novou audinku a hausbot na Orlíku :-))))

            NZajda - Profil | St 27.7.2011 8:16:11

            KóĎA >> Musí vyčerpat dotace z EU...To není žádná prdel..:-)

              NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 8:01:16

              usak >> :-))))


              koukám, že se do toho Paia opřel s urputností jemu vlastní :-)))

                Nusak - Profil | St 27.7.2011 7:57:06

                Siky >> Nemohl bys nejake ty dvere poslat paiovi, evidentne se mu jich nedostava :-)))

                  NKóĎA - Profil | St 27.7.2011 7:48:30

                  Siky >> na fotce jsou dvě letadla. První fotka A380 (na ty asi děláte dveře), druhá fotka éra Lufthansy je Boeing 747 (populární Jumbo), pravděpodobně verze 400 - vyrábí se v USA.

                    NMiPo - Profil | Út 26.7.2011 18:16:23

                    paia >> to tě navštívil spoluobčan a ukradl ti všechno železo

                      NRybkin - Profil | Út 26.7.2011 18:15:28

                      paia >> Tě vykradly:-))))

                        Npaia - Profil | Út 26.7.2011 18:14:07

                        já mám teď trochu jiny starosti, než chodit na ryby...

                          NZajda - Profil | Út 26.7.2011 18:12:38

                          Siky >> Kdyžtak tam asi dodělávali toho prvního drobečka...Toho druhého bych tipoval na Seattle..

                            NSiky - Profil | Út 26.7.2011 17:47:30

                            KóĎA >> Přesně to myslím. Tohohle drobečka tam dodělávali.

                              NZajda - Profil | Út 26.7.2011 15:40:10

                              KóĎA >> Tak jsem ten přílet asi prospal...A Jumbo bez dveří bych taky rád viděl přiletět..:-)

                                NKóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:53:39

                                Siky >> tak to bych chtěl vidět :-))))

                                edit: možná jsem to špatně pochopil, ale nemyslíš doufám, že Zajda sem dával fotky stejného éra...

                                  NSiky - Profil | Út 26.7.2011 14:47:22

                                  Zajda >> Toho macíčka od Lufthansy jsem viděl ještě nedokončeného v Hamburku! Jsou to hezký letadla. Děláme na ně všechny dveře, takže až tím někdo poletíte, vzpomeňte si na mě :-))))))))))

                                    NKóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:40:57

                                    plavan >> ale v pohodě. Hádám se tady v práci o dovolené a pak si to kompenzuji jedovatostí na internetu. Já se taky omlouvám za své jedovaté řeči ;-)

                                      Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:39:53

                                      KóĎA >> jestli jsem měl tenkrát nějaké řeči, tak to promiň. Cílem nebylo tě otrávit.

                                        NButchi - Profil | Út 26.7.2011 14:37:06

                                        plavan >>
                                        Jasny..
                                        Podle předpovědi v podstatě stále stejně..