Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NKóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:35:24

a já měl tenkrát takovou radost :-)

    NKóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:31:00

    Pokud jsem viděl Plavanovo pojetí odhozu, tak bylo řekněme netradiční :-)

    edit Plavan: možná, ale na to aby mě to tenkrát otrávilo - to bohatě stačilo

      Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:30:41

      Butchi >> nevím, čtvrtek je daleko a taky nevím jak bude.

        Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:30:01

        KóĎA >> ........... tak si se s nevýslovným hnusem ošíval, že je to jen posranej násaďák. ..............
        To je hodně velká nadsázka.

          NButchi - Profil | Út 26.7.2011 14:27:23

          plavan >>
          To bylo trošku s nadsázkou, mám matchku od května, dřív jsem chytal na pevný s feederovým prutem (Ano, je to hanebnost :-)))
          A ta rutina prostě není..
          Kdybych to věděl včera, vzal bych si věci do práce a nebyl by v tom problém..
          Ve čtvrtek se nechystáš?

            NKóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:26:49

            plavan >> tak, tak. V tomhle trpíš pěknou schízou. Když jsem měl radost, že jsem v únoru na Jíze chytl možná tříkilovýho kaproše, tak si se s nevýslovným hnusem ošíval, že je to jen posranej násaďák. A za pár měsíců si pochvaluješ "skvělou kaprovačku" na Císařské louce, když si lapal sotva poloviční kousky a to v době vrcholící sezony.

            Proč tedy raději nejezdíš s takovýmto přístupem (viz. níže). na nějaký kaprodrom? :-) Mě násaďáci baví jen chvíli, dokázel jsem s klidným svědomím jejich lov opustit i když jsem jich pravidelně v březnu - dubnu nachytal na V6 vždycky pytel.

              NiL3gAl - Profil | Út 26.7.2011 14:25:35

              plavan >> No asi jo, asi by jsme mu měli něco províst aby dostal motivaci.

                Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:24:13

                Butchi >> ty navazuješ matchku tři hodiny ? Tak já ti ji navážu a naladím ti hloubku, déle než 10 minut to nebude. Pokud si teda sám protáhneš vlasec očky, to mi nějak nejde.

                  NButchi - Profil | Út 26.7.2011 14:22:34

                  plavan >>
                  Ano, protože než navážu a tak dále, je devět..
                  Jsem jak zpomalený film :-)))

                    Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:22:12

                    iL3gAl >> na lámačku ve výtahu měl motivace dost, co ? :-)))))))))

                      NButchi - Profil | Út 26.7.2011 14:22:11

                      iL3gAl >>
                      Moje životní cesta je dlážděna 20cm kusy špiček prutů, které jsem v daný moment jen velmi těžko nahrazoval :-)))

                        Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:21:17

                        Butchi >> dojet k vodě v šest je na tebe pozdě ? A kdy jindy bys chtěl chytat na rybníku, kde to nejvíce bere od sedmi do devíti večer ?

                          NiL3gAl - Profil | Út 26.7.2011 14:20:56

                          Butchi >> Já tohle nějak neřešim pruty nelámu a celkově z GFC nikdo, akorát Ruda o výtah :-)))))

                            Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:19:44

                            KóĎA >> na prutě to není jedno, z těch větších je i větší požitek. Když máš rád pořádnej hrčák a špička fedru je 10cm nad hladinou, tak v tu chvíli mi je jedno, odkud se ryba vzala, jestli se tam urodila nebo ji tam někdo dovezl. Já odsuzuji lov násaďáku jenom v případě, že je chytá někdo jiný :-))))))))))))))))))))

                              NButchi - Profil | Út 26.7.2011 14:19:19

                              iL3gAl >>
                              Soráč :-)))
                              Chtěl jsem čibuko, ale prý už by se na to při potížích blbě sháněly díly. Pak jsem chtěl SR3, ale šmucík má lepší očka..
                              Třepu se na ten klacík jako nějakej malej ratl.

                                NButchi - Profil | Út 26.7.2011 14:18:22

                                plavan >>
                                Ano ano, tou poznámkou o feederu jsem chtěl jen říct, že jsem omezen na stoják :-)
                                Ale dneska už je to pasé, bych se dostal k vodě nejdřív v 6 a zítra mi vyměnili šichtu, takže budu v práci hnít do 17:00 :(

                                  NiL3gAl - Profil | Út 26.7.2011 14:17:48

                                  Butchi >> Myslíš šmucíka? Musíš mluvit česky :-)))), ale dobrej výběr.

                                    NButchi - Profil | Út 26.7.2011 14:17:01

                                    iL3gAl >>
                                    Čekám na výpalné od svého zaměstnavatele, abych hned mohl jeho část utratit za Trabucco Sygnum MRX-V 390 MP :-)))

                                      NKóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:16:36

                                      plavan >> tak K4, to je prašť nebo uhoď :-)

                                        Nplavan - Profil | Út 26.7.2011 14:14:52

                                        Butchi >> máš matchku, né ? Kde jinde bys ji chtěl použít než na rybníce, kterej je obléhán bezohlednými pejskaři ? :-)))))