Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

iL3gAl - Profil | Út 26.7.2011 14:14:00

Butchi >> To je v pohodě Péťa na prodej ještě nějaký má :-)))

    plavan - Profil | Út 26.7.2011 14:13:49

    KóĎA >> K 3 nemá dvě kila +

      Butchi - Profil | Út 26.7.2011 14:13:09

      plavan >>
      Já bysem šel, ale dneska a zítra to nestíhám..
      A nemám feeder :-)))

        KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:06:34

        většina místních rybářů v sezoně dává přednost řekněme sofistikovanějším způsobům lovu ryb při kterých se chytají hodnotnější druhy ryb než "podzimní" násada K3 :-))))

          plavan - Profil | Út 26.7.2011 14:02:07

          Tady už jsou jenom internetoví rybáři ? A ti, kteří by šli, ale ne se mnou ? :-))))

            KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:00:36

            dobrých zápisů není nikdy dost

              KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:00:07

              samej zájemce koukám :-)

                KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 14:00:03

                samej zájemce koukám :-)

                  davaprd - Profil | Út 26.7.2011 13:57:33

                  plavan >> taky ne ;-)

                    KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 13:54:28

                    plavan >> ne :-)

                      plavan - Profil | Út 26.7.2011 13:49:39

                      Tak jak, jdete někdo na kapří s fedrem nebo matchkou ?

                        KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 13:13:49

                        Zajda >> já celkem pravidelně obdivuji 747 od China Cargo - léta do Ruzyně tuším dvakrát týdne :-)

                        Ale stejně nic se nevyrovná startu Ant 225 - měl jsem čest to jednou zažít s překrásným výhledem z kanceláře jednoho logistického parku. Ruslany jsem viděl několikrát, ty byly v jeden čas v Ruzyni celkem pravidelnými hosty

                          16 Juraj 16 - Profil | Út 26.7.2011 13:11:18

                          iL3gAl >> Díky a to snad ne mě by to ani nebavilo.

                            Zajda - Profil | Út 26.7.2011 13:08:07

                            KóĎA >> Jo...A tady je druhá třešinka..:-)

                              KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 13:01:03

                              Zajda >> A380?

                                Zajda - Profil | Út 26.7.2011 12:52:18

                                KóĎA >> ...

                                  plavan - Profil | Út 26.7.2011 11:41:48

                                  Mr.Stick >> asi máš pravdu, nejspíš jsem si to popletl s Lesathem v nějaké speciální edici.

                                    davaprd - Profil | Út 26.7.2011 11:15:16

                                    KóĎA >> hlavně už být tam....;-)))

                                      KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 11:11:39

                                      davaprd >> ale loni jsem na parazity vůbec nenarazil, podle mě bude záležet na lokalitě.

                                        davaprd - Profil | Út 26.7.2011 11:07:11

                                        KóĎA >> já myslím, že ani ne, možná by mohla pindat doma mladá, ale mě by ubyla práce na pitevně a wo to jde ;-))))