Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 11:05:10

davaprd >> no ale pro Tebe by to mohla být ta největší kaňka na celém zájezdu :-)))))))

    davaprd - Profil | Út 26.7.2011 11:00:54

    KóĎA >> hlavně se si užijeme příjemnou cestu a pak počasí ;-))))

      Mr.Stick - Profil | Út 26.7.2011 10:55:49

      plavan >> Já bych ti skoro řekl, že měl normální pěnovku z EVA, popřípadě nějakou její "kvalitnější mutaci". S kůži se Fireblood ani snad nedělal, ne?

        KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 10:47:09

        davaprd >> jinak jukni do mořeského rybolovu na MRKu. Moc masa asi zpět nepovezeme... Mníci padají určitě, takže pilkerák moc nevyužijeme

          davaprd - Profil | Út 26.7.2011 10:45:26

          KóĎA >> děkuji a byly za 2990.....

            iL3gAl - Profil | Út 26.7.2011 10:45:15

            16 Juraj 16 >> Pěkný ja jsem se už lekl že se s tebe stal kaprař.

              KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 10:42:44

              davaprd >> jinak ti musím pochválit výběr těch kalhot, kolik že tě stáli? Už o nich přemýšlím také :-)))

                davaprd - Profil | Út 26.7.2011 10:40:24

                KóĎA >> téměř, v Penny měli plechovkovou plzinku v akci a tak jsem dostatečně saturován, bohužel stejná akce na lesního inženýra zapříčinila to, že ho něměli vůbec, takže ještě musím dokoupit, ostatní se mi vejde do jedné malé tašky.....

                  KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 10:38:19

                  Reznik76 >> no to spíš ty. Sám nejedu a je to ex-místní troublemaker :-))))

                    Reznik76 - Profil | Út 26.7.2011 10:36:00

                    KóĎA >> a strpěl by si společnost?

                      KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 10:35:35

                      davaprd >> už máš zabaleno?

                        KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 10:34:04

                        Zajda >> já mívám moc pěkné sny :-) a k tomu mám i moc šikovné ruce, takže filé bude :-)))

                        pěkně jsem si slově pšouknul, voní to tady po pukavici :-))))

                          KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 10:32:52

                          Reznik76 >> odpoledne na jeden stoják.

                            Zajda - Profil | Út 26.7.2011 10:24:16

                            KóĎA >> Myslel jsem to tak, že máš hezké sny..:-))))

                              davaprd - Profil | Út 26.7.2011 10:20:06

                              KóĎA >> no a copak chceš pěkného slyšet? ;-))))))

                                Reznik76 - Profil | Út 26.7.2011 10:18:57

                                KóĎA >> kdy a kam pojedeš?

                                  KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 10:12:42

                                  Zajda >> ono se zatím jen monitoruje :-)

                                    Zajda - Profil | Út 26.7.2011 10:09:28

                                    KóĎA >> Budíčéééééééééék...:-)))))))))))

                                      KóĎA - Profil | Út 26.7.2011 9:59:29

                                      tady je to zase zdechlý :-) Ale ryby pěkné jen co je pravda. A protože jde dneska dopravní bussines opravdu dobře, mám náladu jít na ryby. Takže si dneska pojedu také chytit jeden filet candátka :-)))

                                        16 Juraj 16 - Profil | Út 26.7.2011 1:48:52

                                        A pak se přišel podívat starší brácha toho prvního pikolíka co že tam s nima provádím za hodnoty a toho jsem pozval na dnešní oběd :-) Pak přišla ještě jedna kudla velikostně podobná té první ale ve výskoku to s přehledem ukousla.Konečně jsem pořádně prubnul Jirkovi hlavičky a musím říct že seděj i v těch tvrdejch hubách candošu bezchybně.