Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

plavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:43:35

iL3gAl >> Když kolem projel Atos, tak jsem hned Míšovi volal, že nejsme u hospody, ale na hrázi a aby se otočil. Míša na to, že je v centru, jestli mi jako trošku nehráblo :-)))))
Ten " Mišanův " zelenej Atos se nakonec ukázal jako Peugeot a byl hnědej. V tu chvíli jsem si říkal : " To bude den !!! " .
Za 10 minut Mišan s Kleem dorazili, opatrně se vyhnuli tomu stádu bojovejch psů ( 12 bulíčků + osm retrívrů + tři staffordi ) a ani jeden z nich neměl k chytání " motivaci ", myslím Mišana s Kleem, bulíčci motivaci k chytání měli . A když kluci viděli mě, že na matchku nemám skoro hodinu záběr, chtěli určitě odjet někam jinam vláčet.
A najednou se to stalo. Kleo povídá, že se mi asi potopil splávek. Já ho na hladině taky neviděl, tak jsem to zkusil zvednout a ejhle. Kaproš si to rozparádil na volnou vodu. Modrouš řval na plný gule a já prožíval svůj největší rybářský triumf začínajícího plavačkáře.

    iL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 23:43:06

    plavan >> Ještě si zapoměl na nenávistivého dědu.

      plavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:34:01

      Tak já dám teda zkrácenou verzi bez videí, když to Mišan nemůže vydržet. Dnešní sraz GFC proběhl na jednom pražském rybníku, který se netěší valné pověsti. nebýt včerejší kaprovačky se Sikym, asi bychom se tam nesešli ani náhodou. Naše včerejší místo bylo beznadějně plné, tak jsme museli s předsedou Rybkinem zakotvit na hrázi. Jestliže má rybník špatnou pověst ohledně rybolovu, tak hráz je brána jako nejhorší místo na rybníku :-)))))) Vítr do ksichtu, miliarda psů, nějací Slováci tam venčili na volno několik bulíčků a stafordů asi 5 m ode mne. Každé dítě, které šlo okolo se u nás zastavilo a spustilo velkej cirkus. No prostě začátek jako hrom. Klasika " Na hrázi " .

        iL3gAl - Profil | Ne 24.7.2011 23:33:31

        plavan >> Jo až takhle jo? Měl jsem si vzít kyblíček a trochu zahrát :-)))

          Stillman - Profil | Ne 24.7.2011 23:29:19

          plavan >> Já čekal nějakou aspoň drobnou reklamu na revír ale tak si budu muset počkat na zítra. Jak to pak šlo? Je mi to jasné, jedno jádro toho moc nezvládne :-))))) Ježiš marjna, to abych si příště vzal masku Churchilla nebo aspoň škrabošku :-)))))))

            plavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:24:16

            Stillman >> jestli čekáš, že teď vysypu reportáž, tak nevysypu. Ale už jsem vše prohlédl, je tam asi osm pětiminutovek a fotky se nějaké taky povedly. Míšo, ta videa možná nestihnu ani zítra. Při jejich konverzi jede procesor v PC naplno a já musím dělat DPH. A na You Tube jede jedno takové videjko asi hodinu a půl a určitě šest jich použijeme. A mohu tě ubezpečit, že jako herec si se dostal na Rudovu pozici. A Ruda byl do dneška v herectví na GFC nejvejš :-)))))
            A Kleo jde taky nahoru :-)))))

              plavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:21:13

              TomikaCZ >> to tě lituju, já už cejny nemůžu ani vidět. Opravdu jsme se nenudili a když se sejdeme v takové sestavě jako dneska, tak je srandy kopec. Škoda, že Juráš nedorazil. Kdyby naše " mladé " jádro GFC bylo komplet, tak mám protrhanou bránici :-))))

                Stillman - Profil | Ne 24.7.2011 23:20:55

                plavan >> Kde to vázne prostorově nevyřešený kamaráde? :-)))))))))

                  TomikaCZ - Profil | Ne 24.7.2011 22:45:39

                  plavan >> Jinak jsem tolik od slizu, jak kdyby se na me vystriklo stado slonu. Od ksiltovky az po boty bilej. A bojim se otevrit kabelu, kde mam schovane ocko, pac z toho smradu asi neusnu... :D

                    TomikaCZ - Profil | Ne 24.7.2011 22:43:36

                    plavan >> A jak se tak koukam, tak Vy jste se taky nenudili o vikendu. Krasna prace!

                    Po shlednuti toho videa jsem cekal, kdy uz profackujes sveho asistenta :)))). A ono nic. Nebo mozna, ze to akorat prislo, ale Rybkin radsi ustrihl video :)))).

                      TomikaCZ - Profil | Ne 24.7.2011 22:38:44

                      plavan >> Byly useky, ktere jsem nemohl ani vyfotit, pac kdybych se pustil oceloveho lana, tak bych asi skoncil o par desitek metru niz po strani :D. Sila, ale zvladli jsme to. Chata, kde jsme spali, byla horizontalne asi jeste o 10m vys, nez je ta fotka, jak stojime s pritelkyni. A vodu vidis, o kolik je pod nami :))).

                      Ale naproti byli fajn mistecka, krasna rovinka, travnaty breh, melka voda. Co se tyce pohodli, tak parada, ale nevim co ryby tam.

                        plavan - Profil | Ne 24.7.2011 22:32:15

                        TomikaCZ >> krásná reportáž, Tomáši. I tobě děkuju. Z té stráně se mi trochu točí hlava a kdyby ji viděla moje levá noha, tak by zkolabovala :-)))))

                          plavan - Profil | Ne 24.7.2011 22:30:21

                          Rybkin >> Jirko, děkuju ti , tím videem jsi mě moc potěšil. A fotky parádní. Ale to je už tvůj dlouhodobej standart. Ohnutej prut v akci nikdo nevyfotí jako ty. Máš vlaječku a ještě jednou díky !!!

                            TomikaCZ - Profil | Ne 24.7.2011 22:20:47

                            Tak jsem se vratil z Hracholusek. Byla to cejni bagrovacka, cemu bych mohl prirovnat jedine zidku na jare. Obul jsem se do krmeni poradne. Spotreboval jsem asi 15 kg varene kukurice, 8 kg krmitkove smesy (moje slavne zavodni krmeni + M. van den Eynde), plechovku kukurice, litr cervu. Cejni kolem 50cm krasne najely na nase misto a braly na hod. Tchanovi na srkacku taky kapri mezi 40-50. Zajimave, ze ja jsem ani na kuku, ani na cervy nechytil ani jednoho, a on jich vytahl snad 15 a par cejnu. Ja asi 60 cejnu. Pocasi nakonec vyslo. Sice v sobotu rano byla zima (na tri teplaky), odpoledne jsme se naopak opalovali. Krasne misto, cista voda, cejni pekne zbarvene (bronzosi) a zdrave, mozna tak 2 byli lehce skrable, ne jak ty z Holiskovic. Hloubka vody extrem. Chytal jsem asi 15m od brehu a asi v 15 metrove hloubce, krmitko padalo dobre pres 10 sekund, vlasec sel kolmo na vodu, az jsem se divil, ze ty ryby tam jsou :).
                            Az na ten extremni vyslap s vecma a strmy breh bylo vse na jednicku a zase se tam rad nekdy podivam.

                              Rybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:43:39

                              Tak konečně to dolezlo:-)))
                              http://www.youtube.com/watch?v=tfCSu5vyMvI

                                Rybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:12:03

                                Ještě bude krátké videjko prvního kaproše uloveného na matchku po pěti letech na Kyjáku ale na Youtube to dneska leze jak já na Petřín:-)

                                  Rybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:10:46

                                  Zajda >> A to jsem jich dokonce chytil víc:-)))))

                                    Rybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:09:51

                                    Jak by řekl Petr, Gábina s modroušem

                                      Zajda - Profil | Ne 24.7.2011 21:08:38

                                      Rybkin >> Šikovnej kluk, vím to už dlouho..:-)

                                        Rybkin - Profil | Ne 24.7.2011 21:08:12

                                        A ještě klubovej proutek v akci:-)))