Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NSiky - Profil | Ne 24.7.2011 11:03:29

plavan >> Jj, vypadal tak nějak neduživě, tak mu udělám barvičku :-)))))))))))

    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 11:01:25

    Siky >> kámoš půjde do solárka, říkáš ? :-))))))

      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:59:51

      davaprd >> já nevím, kolik jsme těch pupanů chytili, ale dvacet jich možná bylo a cejnů taky bylo možná pět šest. Určitě tam nasypali a taky byli kapři hladoví a to je na tak velkém rybníku potom znát, když se chovají " aktivně " . :-)))))

        NSiky - Profil | Ne 24.7.2011 10:56:43

        plavan >> Proč to dělat jednoduše, když to jde komplikovaně, že? :-)))) Já věděl, že dokud nebudeš mít fotku, tak nebudeš v klidu a proto jsem se musel snažit. Po vyfocení jsem lehce ubral a 2,5 hodiny jsme byli bez záběru. Ale večer to vše vynahradil. Kamarád, kterého jsem vzal s sebou zkontrolovat naši troubu je již nakořeněn a čeká na správný okamžik, který přijde večer. Tímto omluva všem C&R.

          NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 10:54:22

          plavan >> Tam bude určitě full. Dneska bych dorazil asi s fedrem a nebo vláčkou.

            NSiky - Profil | Ne 24.7.2011 10:53:34

            plavan >> Stálo to za to a důvody mé neodolatelné chuti jít na ryby už v pátek jsem ti včera vysvětlil a manželka večer potvrdila :-)))))))))) Byl to krásně strávený den na rybách. Nejvíc mě pobavil ten borec, co seděl vedle. Když jsem na první nához po 10 minutách chytil prvního kapříka, zeptal se: "Ty vole, jak to děláš?" Když jsem pak zapřáhl čtvrtýho, už se na nic neptal :-)))))))) Skončili jsem s celkovým skóre 9:5 v můj prospěch, ale Plavan tahal ty větší a odrostlejší kousky. Nepočítám do toho cejny, jen pro upřesnění. :-)

              Ndavaprd - Profil | Ne 24.7.2011 10:50:32

              plavan >> mooc pekny, na tomhle miste to mám rad, jen to tam obcas nebere a trochu zavani, jinak vzhledem k poctu pupiku mi pripada, ze tam něco hodili....

                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:49:44

                Rybkin >> fotky jsou pěkný jenom díky tobě, já jsem toho včera moc nenafotil, Siky mi při focení dělal trochu " potíže " :-)))))))))))))))))))))))))))))))

                  Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:47:58

                  kubah >> nene, ta krabička u piva jsou rohlíková bojlíz od Chytila. Na halibudky já nechytám, ty jsou dobré na kaprodrom, v kombinaci s čímkoliv kulatým. Ale betainové peletky od Chytila jsou jiná klasa. Hlavně na podzim.

                    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:42:18

                    Stillman >> moc na výběr není, já bych dal repete. Ale myslím, že tam bude obsazeno. Ale musím dodělat jednomu maníkovi DPH, večer odjíždí na dovču a nemůže čekat do zítřka. Ale počasí je dneska suprové. Zatím...
                    Reportáž v celku se mi nepovede nikdy, ale dneska to jsou jen kratičké dotazy. Jindy se křižují fotky a to není dobře.

                      NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 10:39:55

                      plavan >> Pěkný fotky:-)))

                        NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 10:37:27

                        plavan >> Tak už můžu :-))) Koukám že ti to zase v celku nevyšlo. Budeš muset založit tu podotázku. Kam dnes?

                          Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:34:42

                          Akorát se příšerně ochladilo, a když si k tomu přidám úžeh, kterej jsem chytil z celodenního sluníčka, byl to těžkej večer . Ale přijela i Sikyho paní a tak jsme pokecali a v deset to zabalili. Já ještě musel do Kauflandu pro jídlo, páč jsem doma všechno sežral.
                          Sikymu děkuju za výbornou společnost a snad se nezlobí, že jsem se k němu v pátek choval jako Contador v horách :-))))) Myslím, že to nakonec stálo za to. Já jsem ze včerejší kaprovačky unesen.

                            Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:30:27

                            Navečer se kapři rozjeli do velké parády. Co každých 20 minut nám jeden ohnul špičky až k hladině. Moc jsem si spravil náladu. na tři červíci se čtrnáctkou Nuclearem a 0,158mm Mimetixem to byla velká paráda. Sice už jsme se nad dvě kilča nedostali, ale na fedrové velké potěšení to stačilo.

                              Nkubah - Profil | Ne 24.7.2011 10:27:14

                              plavan >> Ahoj, ta krabička u piva jsou halibutky od chytila? Já je letos koupil a jdou po nich dobře.. I parmy miminka :-)

                              http://www.chytiljsem.cz/mambo_cz/index.php?page=sh​op.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=​576&category_id=7443&option=com_phpshop&Itemid=1

                                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:25:17

                                Akorát ty matchky jsme mohli nechat doma, já i Mišan, ryby jsou naučené jako i v minulosti pobývat dále od břehu a v tom šíleném vichru, který v té vzdálenosti panoval, to nešlo udržet, páč jsme měli i sousedy.
                                Mišan si ale pár ryb chytil na " ajfouna " a kvečeru odjel plnit své partnerské povinnosti domů. Ale jeho návštěva mě potěšila, jak říkám, je to sice p...s, ale na rybačku má cit. :-))))))

                                  Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:21:26

                                  A Mišan se ukázal taky jako velkej frajer a pozval nás na točeného Gambáče. Já ho nepoznával, ještě te´d jsem ohromen.

                                    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:18:25

                                    Petr Havlíček >> Mišan to jistil.

                                      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:17:41

                                      Můj tříkiláč+ z podzimní násady v Rybkinově detailu

                                        NPetr Havlíček - Profil | Ne 24.7.2011 10:17:31

                                        plavan >> koukám, že jsi to měl i se záchranou sítí :-))))