Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 12:00:16

numen >> a chytal v těch Brňanech někdo ?

    Nnumen - Profil | Ne 24.7.2011 11:57:56

    jinak včera jsme byli na kontrole(čtyři porybní) , i v Brňanech jen škoda ,že tam Plavan nebyl:-)))

      Nnumen - Profil | Ne 24.7.2011 11:55:45

      povedli se i větší.

        NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 11:53:14

        plavan >> OKO :-)))

          Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 11:43:52

          Rybkin >> ve dvě , ve tři, jak se tobě hodí. Pohodlnější bych to měl ve tři.

            Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 11:43:24

            Stillman >> dřív než ve dvě na ryby nepojedu, to vím už teď.

              NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 11:43:20

              plavan >> V kolik tak chceš jet?

                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 11:42:49

                Rybkin >> rád bych ti napsal, že to nebude problém, ale víš jak to je ? Je to Kyják :-(((((( Tam není problém chytit deset kaprů. Stejně tak tam není nemožné dát 19 x zero :-))))

                  NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 11:29:11

                  plavan >> Tak svolení bych dostal pod podmínkou zmasení šupinatého dvoukiláče na zitřejší večeři:-))))

                    NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 11:29:01

                    plavan >> Tajně jsem v to doufal, ale spíš jsem myslel že si tu tříhodinovou práci nacpal do půl hodiny co si dokončil tu reportáž :-)))

                      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 11:26:38

                      Stillman >> ty myslíš, že jsem tu tříhodinovou práci udělal při tvorbě té reportáže ? :-))))

                        NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 11:25:52

                        plavan >> :-)))) Do růžového spíše. Už to máš hotové :-)))

                          Nnumen - Profil | Ne 24.7.2011 11:25:42

                          tak já jen cejny. Byl jsem jen na chvilku.

                            Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 11:23:05

                            Stillman >> trefa do černého, teda červeného ? :-))))))

                              NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 11:18:13

                              A nehledě na to že jsem sportoval do ranních hodin :-)))))))

                                NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 11:14:06

                                plavan >> Uvidim,zkusim to navrhnout

                                  NStillman - Profil | Ne 24.7.2011 11:13:05

                                  Rybkin >> No já se propil taky do bez motivační nálady :-)))))

                                    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 11:13:02

                                    Rybkin >> a navečer bys dal Kyjáček ? Teda jestli tu motivaci najdeš ? :-))))

                                      NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 11:11:11

                                      Stillman >> Já nakonec ani dneska nikam nejel,nějak nemam motivaci:-)))))

                                        NRybkin - Profil | Ne 24.7.2011 11:10:45

                                        plavan >> Ted dělám tu tvojí bábofku tak jsem zvědavej jak dopadne:-)))