- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Garbolino Fan Club
pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
80x v oblíbených a 29x v ignorovaných.
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:14:19
Ale všechno dobře dopadlo a byl z toho krásnej dubl. Na chvilku jsem se cejtil jako člen SPROtovního týmu. Plavan a Siky s kapří :-)))))
A velké poděkování za natočení patří Jirkovi Rybkinovi, našemu předsedovi. A taky musím poděkovat Míšovi Stillmanovi ( Mišanovi ) za smotání zbylých prutů, aby nám uvolnil cestu pro dublzdolávačku.
A velké poděkování za natočení patří Jirkovi Rybkinovi, našemu předsedovi. A taky musím poděkovat Míšovi Stillmanovi ( Mišanovi ) za smotání zbylých prutů, aby nám uvolnil cestu pro dublzdolávačku.
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:11:54
A o půl páté to nastalo. Sikyho záběr přišel ostře a můj 2 sekundy po jeho. Zprvu jsem si myslel, že mě Siky táhne, ale netáhl. Předseda natáčel, až se z fo´táku kouřilo. A moře řvalo jako bejk ( citát z Belmondova filmu ) . Bojovnost Kyjských kaprů v přímém přenosu. Ve třímetrové hloubce lítali i nad hladinou. Můj si to chtěl namířit viaduktem do jiného rybníka :-))))
Ale musel jsem být opatrný, vlasec 0,138mm nebyl na takovou brutální zdolávačku vhodnej.
Ale musel jsem být opatrný, vlasec 0,138mm nebyl na takovou brutální zdolávačku vhodnej.
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:07:37
Sikymu zabral po chvilce kapřík a Rybkin ho při tom natočil. Video dodám, až budu mít více času.
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:59:17
A tím haslo veškeré chytání, i pro Sikyho, Potom jsme měli vzácnou návštěvu v podobě našeho předsedy GFC Jirku Rybkina. Tomu to nedalo a přišel se podívat na vodu, která je jeho srdci blízká. A po něm dorazil i Míša Stillman, zvaný Mišan .
Předseda nafotil Sikyho při náhozu. Nápřah...... rovnej jak pravítko.
Předseda nafotil Sikyho při náhozu. Nápřah...... rovnej jak pravítko.
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:55:37
Já na matchku u břehu ( protože na dálku už nevidím ) nic, když pominu jednu nástražní plotičku 8cm, kterou jsem chtěl vyfotit, ale spadla mi do písku, tak jsem ji rychle hodil do vody.
A abych si nepřipadal jako " krmící " , tak jsem rozdělal šmucíka a poslal ho s maďarským krmítkem v " únikové montáži " do místa, kde měl Siky nakrmeno a chytal :-)))))
A abych si nepřipadal jako " krmící " , tak jsem rozdělal šmucíka a poslal ho s maďarským krmítkem v " únikové montáži " do místa, kde měl Siky nakrmeno a chytal :-)))))
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:51:25
Čtvrtého kapra už Siky do podběráku dostal a při focení mu vyskočil. Ale byla to fuška :-))))) Kapr byl takovej 1,5 kilo, prostě jedlouš, ale plave dál.
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:48:43
Tak včera jsme se Sikym vyrazili na Kyják do JZ zátoky. Sice jsem tam už skoro rok nic nechytil, ale všechno je jednou poprvé :-))))))
V půl jedenácté jsme cirka nahodili, Siky fedry, já po roce matchku. byli jsme dost za větrem, který se točil, ale nezpůsoboval žádné potíže.
Siky hned na první náhod po asi 10 minutách zapřáhl kapra, kterého metr od břehu vyřízl. Já mu vynadal, páč forka nebyla. A nevěřil jsem, že ještě další přijde, vždyť jsme byli na Kyjáku.
Ale Siky chytal každou půlhodinu jednoho, druhého pustil, aniž bych stihl vyndat foťák a třetí se mu při focení vymrštil do vody. Já myslel, že mě trefí šlak, protože těžko někomu vykládat, že jsou na Kyjáku tři kapří, když fotka není žádná :-)))))
Siky mi slíbil, že dalšího už vyfotíme, i kdyby pro něj musel zajet do Tesca :-))))
A jak slíbil, tak udělal. Do Tesca nemusel, dostal ho v Kyjáku. Cejna přes kilo. Pro mě to bylo takové překvapení, jako když na Sázavě chytnou jesetera :-)))))
V půl jedenácté jsme cirka nahodili, Siky fedry, já po roce matchku. byli jsme dost za větrem, který se točil, ale nezpůsoboval žádné potíže.
Siky hned na první náhod po asi 10 minutách zapřáhl kapra, kterého metr od břehu vyřízl. Já mu vynadal, páč forka nebyla. A nevěřil jsem, že ještě další přijde, vždyť jsme byli na Kyjáku.
Ale Siky chytal každou půlhodinu jednoho, druhého pustil, aniž bych stihl vyndat foťák a třetí se mu při focení vymrštil do vody. Já myslel, že mě trefí šlak, protože těžko někomu vykládat, že jsou na Kyjáku tři kapří, když fotka není žádná :-)))))
Siky mi slíbil, že dalšího už vyfotíme, i kdyby pro něj musel zajet do Tesca :-))))
A jak slíbil, tak udělal. Do Tesca nemusel, dostal ho v Kyjáku. Cejna přes kilo. Pro mě to bylo takové překvapení, jako když na Sázavě chytnou jesetera :-)))))
Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:35:45
Siky >> děkuji ti, právě zpracovávám reportáž. Místo abych dělal rychle DPH a vyrazil odpo na kapří :-)))))))
NSiky - Profil | Ne 24.7.2011 9:27:40
Tímto bych chtěl Plavanovi znovu poděkovat za výběr místa. To, ce se dělo na Kyjáku, jsem už dlouho nezažil. Nemám vlajku GFC, tak ti vyvěsím tuhle :-))))))
Ndavaprd - Profil | Ne 24.7.2011 1:28:42
plavan >> tak to je super, dodej fotky, bojovnýho kyjáckýho pupíka jsem dlouho neviděl
Nmpmaik - Profil | Ne 24.7.2011 1:15:30
Retro >> možná dole padá voda , ale tady u Kolína nám od 20:00 opět stoupla o půl metru :-(((
Nplavan - Profil | So 23.7.2011 23:56:02
Retro >> blahopřeju, krásné ryby, bravo !!!! Vyvěšuji vám vlaječku, protože Poděkování máme zrušené !!!
Nplavan - Profil | So 23.7.2011 23:55:11
davaprd >> tak hlásím, že jsme se Sikym rozcupali Kyják na maděru. Takovou kaprovačku jsem letos ještě neměl. Pár dvoukiláčů i jeden tříkiláč to po záseku mydlili i nad hladinou. Jak je ohřátá voda, tak bojovnost na stupni 8 z desíti :-)))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NSpolek pozůstalých GFC110362
NFóry59868
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15218
NKlub fanoušků Trabucco27531
NZoologický koutek MRKu.33418
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NRybářský retro bazar.16777
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413041
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...




















