Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:14:19

Ale všechno dobře dopadlo a byl z toho krásnej dubl. Na chvilku jsem se cejtil jako člen SPROtovního týmu. Plavan a Siky s kapří :-)))))
A velké poděkování za natočení patří Jirkovi Rybkinovi, našemu předsedovi. A taky musím poděkovat Míšovi Stillmanovi ( Mišanovi ) za smotání zbylých prutů, aby nám uvolnil cestu pro dublzdolávačku.

    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:11:54

    A o půl páté to nastalo. Sikyho záběr přišel ostře a můj 2 sekundy po jeho. Zprvu jsem si myslel, že mě Siky táhne, ale netáhl. Předseda natáčel, až se z fo´táku kouřilo. A moře řvalo jako bejk ( citát z Belmondova filmu ) . Bojovnost Kyjských kaprů v přímém přenosu. Ve třímetrové hloubce lítali i nad hladinou. Můj si to chtěl namířit viaduktem do jiného rybníka :-))))
    Ale musel jsem být opatrný, vlasec 0,138mm nebyl na takovou brutální zdolávačku vhodnej.

      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:07:37

      Sikymu zabral po chvilce kapřík a Rybkin ho při tom natočil. Video dodám, až budu mít více času.

        Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:04:12

        a šup s Leo Kootem do vidliček. Mě se pohnul splávek, ale byl to falešnej poplach.

          Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:02:59

          došponovat... stále jak pravítko. Moje frustrace z nechytání trvá.

            Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 10:00:54

            dopad... stále jak pravítko. Na mě už se projevovala z nechytání frustrace.

              Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:59:17

              A tím haslo veškeré chytání, i pro Sikyho, Potom jsme měli vzácnou návštěvu v podobě našeho předsedy GFC Jirku Rybkina. Tomu to nedalo a přišel se podívat na vodu, která je jeho srdci blízká. A po něm dorazil i Míša Stillman, zvaný Mišan .
              Předseda nafotil Sikyho při náhozu. Nápřah...... rovnej jak pravítko.

                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:55:37

                Já na matchku u břehu ( protože na dálku už nevidím ) nic, když pominu jednu nástražní plotičku 8cm, kterou jsem chtěl vyfotit, ale spadla mi do písku, tak jsem ji rychle hodil do vody.
                A abych si nepřipadal jako " krmící " , tak jsem rozdělal šmucíka a poslal ho s maďarským krmítkem v " únikové montáži " do místa, kde měl Siky nakrmeno a chytal :-)))))

                  Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:51:25

                  Čtvrtého kapra už Siky do podběráku dostal a při focení mu vyskočil. Ale byla to fuška :-))))) Kapr byl takovej 1,5 kilo, prostě jedlouš, ale plave dál.

                    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:48:43

                    Tak včera jsme se Sikym vyrazili na Kyják do JZ zátoky. Sice jsem tam už skoro rok nic nechytil, ale všechno je jednou poprvé :-))))))
                    V půl jedenácté jsme cirka nahodili, Siky fedry, já po roce matchku. byli jsme dost za větrem, který se točil, ale nezpůsoboval žádné potíže.
                    Siky hned na první náhod po asi 10 minutách zapřáhl kapra, kterého metr od břehu vyřízl. Já mu vynadal, páč forka nebyla. A nevěřil jsem, že ještě další přijde, vždyť jsme byli na Kyjáku.
                    Ale Siky chytal každou půlhodinu jednoho, druhého pustil, aniž bych stihl vyndat foťák a třetí se mu při focení vymrštil do vody. Já myslel, že mě trefí šlak, protože těžko někomu vykládat, že jsou na Kyjáku tři kapří, když fotka není žádná :-)))))
                    Siky mi slíbil, že dalšího už vyfotíme, i kdyby pro něj musel zajet do Tesca :-))))
                    A jak slíbil, tak udělal. Do Tesca nemusel, dostal ho v Kyjáku. Cejna přes kilo. Pro mě to bylo takové překvapení, jako když na Sázavě chytnou jesetera :-)))))

                      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 9:35:45

                      Siky >> děkuji ti, právě zpracovávám reportáž. Místo abych dělal rychle DPH a vyrazil odpo na kapří :-)))))))

                        NSiky - Profil | Ne 24.7.2011 9:27:40

                        Tímto bych chtěl Plavanovi znovu poděkovat za výběr místa. To, ce se dělo na Kyjáku, jsem už dlouho nezažil. Nemám vlajku GFC, tak ti vyvěsím tuhle :-))))))

                          Ndavaprd - Profil | Ne 24.7.2011 1:28:42

                          plavan >> tak to je super, dodej fotky, bojovnýho kyjáckýho pupíka jsem dlouho neviděl

                            Nmpmaik - Profil | Ne 24.7.2011 1:15:30

                            Retro >> možná dole padá voda , ale tady u Kolína nám od 20:00 opět stoupla o půl metru :-(((

                              Nplavan - Profil | So 23.7.2011 23:56:02

                              Retro >> blahopřeju, krásné ryby, bravo !!!! Vyvěšuji vám vlaječku, protože Poděkování máme zrušené !!!

                                Nplavan - Profil | So 23.7.2011 23:55:11

                                davaprd >> tak hlásím, že jsme se Sikym rozcupali Kyják na maděru. Takovou kaprovačku jsem letos ještě neměl. Pár dvoukiláčů i jeden tříkiláč to po záseku mydlili i nad hladinou. Jak je ohřátá voda, tak bojovnost na stupni 8 z desíti :-)))))

                                  NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 23:28:35

                                  Retro >> Jojo možná na večer se rozmyslim zejtra.

                                    NRetro - Profil | So 23.7.2011 23:27:28

                                    iL3gAl >> ale stalo to za to zadna mala ryba

                                      NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 23:26:04

                                      Retro >> Ale rousnice bych ještě měl :-))

                                        NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 23:24:28

                                        Retro >> Já jen hrozim že pujdu ale nevidim to tak že bych za 3 hoďky vstával :))))