Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Retro - Profil | So 23.7.2011 23:19:58

iL3gAl >> hlavne nekrm te

    iL3gAl - Profil | So 23.7.2011 23:14:55

    davaprd >> No to by mohli ale nevěřim tomu že ten jeden pujde pěšky :D

      iL3gAl - Profil | So 23.7.2011 23:14:33

      Retro >> Asi to tam jde jen při velký vodě no.

        davaprd - Profil | So 23.7.2011 23:13:25

        iL3gAl >> podle té předposlední fotky to už poznávám taky..... to by mohli vyrazit i dnešní rybníkáři

          Retro - Profil | So 23.7.2011 23:09:52

          iL3gAl >> jasne ale pada voda myslim ze to uz nepujde

            iL3gAl - Profil | So 23.7.2011 23:08:14

            Retro >> Asi vim kam ráno pujdu :-))))))

              Retro - Profil | So 23.7.2011 23:03:47

              a jeste jedna

                davaprd - Profil | So 23.7.2011 23:02:56

                Retro >> pěkný, to je z Mlíkárny???

                  Retro - Profil | So 23.7.2011 23:02:07

                  66

                    Retro - Profil | So 23.7.2011 23:01:24

                    63

                      Retro - Profil | So 23.7.2011 23:00:51

                      68

                        Retro - Profil | So 23.7.2011 23:00:11

                        Zdar dnesek byl ve znameni parem chytlo se 7 od 60 do 68 a cejn 63

                          davaprd - Profil | So 23.7.2011 22:28:06

                          plavan >> já jsem se vrátil před chvilkou z Pančáku, jako jedinej jsem něco chytil (vynechal jsem fókačky), na druhou stranu jsem jen čudlaříl, na hod šly ploticé, perlíní, wokounci a dokonce i jeden wouhořík, kapří už jsou tam asi vylapaní......

                            plavan - Profil | So 23.7.2011 18:03:40

                            Dnešní kaprovej flek.

                              mpmaik - Profil | So 23.7.2011 15:35:44

                              numen >> tady to bylo dobré dokud šel kal jen vnitřní třetinou řeky, ale jak se to promíchalo a je to kalný jak kakajíčko tak je to mrtvé. Zkoušíme to u břehu , ale nejde nic a proudu to neudržím pro hromadu bordelu. Občas kus břehu , jindy zas strom atd. :-):-)

                                Stillman - Profil | So 23.7.2011 14:06:25

                                numen >> To nic moc na to že tam jsou od devíti.

                                  numen - Profil | So 23.7.2011 13:53:31

                                  tak jsem mluvil se Sikym a on má na feeder čtyři kapry a Plavan na matchku jednu pidi nástražku.

                                    numen - Profil | So 23.7.2011 13:47:16

                                    mpmaik >> já za chvilku vyrážím na Labe. Je ideální voda na kapříky a cejny!

                                      Stillman - Profil | So 23.7.2011 13:27:31

                                      iL3gAl >> Icq?

                                        Reznik76 - Profil | So 23.7.2011 13:08:46

                                        jenom já sem hvnochyt :-)))