Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NKasura - Profil | So 23.7.2011 12:31:27

Zdravím všetkých,chcel by som vás poprosiť,či niekto nevie že aké označenie v oz majú špičky na mojom Garbolino Freestyle 3,6 m 25-75 gr,ďakujem

    Nmpmaik - Profil | So 23.7.2011 12:10:38

    numen >> tady u Kolína bylo labe včera ještě chytatelné ale dnes už čekáme kdy to opadne. Od včerejší 12 hodiny tu stoupla hladina o 1m , ale už to pomalinku opadává . Tak snad večer:-):-):-)

      NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 11:01:55

      Stillman >> Mělo by se :-))))

        NStillman - Profil | So 23.7.2011 11:00:33

        iL3gAl >> Tak si byl na vodě viď to se musí :-)))

          NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:58:48

          Stillman >> A pak autem na ryby? Já chlastal od úterý do včerejška furt :-))))))

            NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:57:46

            iL3gAl >> A co teď. Jdem někam chlastat? :-)))))

              NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:53:09

              Stillman >> No dobře.

                NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:52:05

                iL3gAl >> No to teda nevím. Záleží kam by jsme jeli :-))) Uvidím taky co ten Petr. Já stejnak dřív než tak ve dvě nevyrazím. Tak je na to ještě čas.

                  NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:48:45

                  Stillman >> Hodit by mě k tobě mohl ale musel by si mě hodit domů já s match nebo feeder výbavou metrem nejedu :-))))). To nwm by jsme se museli nějak domluvit.

                    NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:47:06

                    iL3gAl >> No jo, už vím, dobře ty :-))) Tak ať tě hodí sem a někam vyrazíme. Dáme ke konci srpna ten raft? Já bych to uskutečnil.

                      NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:45:34

                      Stillman >> No na řece přece :-)))) (pstruhovka). Já bych klidně jel ale namam odvoz táta musí jet pryč.

                        NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:44:22

                        iL3gAl >> Teď nevím co myslíš. Hele Mr. Sider nejedete někam na feeder nebo match? Jo a už nejsem majitelem Amnesie :-)))

                          NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:42:24

                          Stillman >> Pěkná

                            NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:41:48

                            Rybkin >> To taky někde najdu :-)))

                              NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:38:07

                              Stillman >> Jasan s bráchou a rodinkama ale spíš doufám v nějaký dravce

                                NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:36:06

                                Stillman >> My už letos byli na Trnávce tam to byla přece paráda :-)))))

                                  NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:33:55

                                  iL3gAl >> No vidíš. Tak jsou neokoukané. Jen žádná reklama :-)))))))

                                    NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:32:50

                                    Rybkin >> Jedete z rodinama na rekreačku? Tam je to super. Já tam chytal mega buchty. Někde najdu foto.

                                      NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:31:33

                                      Stillman >> No teď už je pekáč a ráno to bylo dobré na okyše určitě i na candoše. Včera jsem se musel zastavit ve zlatý, mě to na jiný gumy než diamondy nebaví :-)))))).

                                        NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:29:46

                                        Stillman >> Já se ted těšim na tu Trnávku,čeká mne tejden u vody to bude teprv relax jen doufám že pujdou i nějaký rybky