Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:29:07

iL3gAl >> Počasí je tak na matchu, doufám že se přesunou. Na Kyják neci ale jinam bych si zaházet jel :-)))

    NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:27:13

    Stillman >> Na sumíky zrovna počasí neni, ráno bylo 13 stupňů :-))))

      NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:26:20

      iL3gAl >> Já vím ale rejpnout jsem si musel :-)))

        NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:25:32

        Rybkin >> Já motivaci mám ( sumík 120, candoš 80 ) ale nějak se mi moc nechce, věnuji se ženě, chodím do práce a tak dále viď. Navíc to počasí je fakt na pytel. A když není na pytel tak jsem v práci :-(((

          NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:23:32

          Rybkin >> Je dobrá. Jak jsem psal, docela jsem se zasmál. Ty jo docela hustý v tom Norsku :-((( Nechtěl bych.

            NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:23:06

            Stillman >> To já netvrdim to tvrdíš ty mě ale že nechodíš tak jsem to myslel.

              NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:22:49

              Stillman >> Ty jseš už jak Ruda ten mi včera napsal že nemá motivaci:-)))))

                NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:21:32

                iL3gAl >> Ty si nejlepší, chytáš největší ryby na nejlepší vercajk. To už vím dávno Kleo, to mi říkat nemusíš :-))))))) Neni nějak nálada.

                  NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:17:08

                  Stillman >> Já chytám ryby furt to ty se flákáš :-)))))))

                    NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:17:04

                    Stillman >> Asi jo ale tahle mi přišla dobrá:-)

                      NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:16:16

                      Rybkin >> Dobrá, docela jsem se pobavil. Ale složitější by se určitě našla.

                        NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:15:05

                        Stillman >> Moc jednoduchá:-)

                          NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:14:06

                          Rybkin >> Joo že by sis měl už nabrousit nože? :-)))

                            NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:13:54

                            Rybkin >> Dobrá šifra :-)))))

                              NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:10:35

                              iL3gAl >> Ne,ne já byl na nabroušený:-)

                                NStillman - Profil | So 23.7.2011 10:09:45

                                Včerejší večeře šampionů :-)))

                                  NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:09:30

                                  Rybkin >> Si byl na řece jo? Jsme se byli mrknout na probík a vodičky tam je celkem dost a pěkně přikalená :-)))

                                    NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:06:58

                                    iL3gAl >> Tak já si taky nestěžuju ale aspon jednu jsem čekal

                                      NiL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:06:20

                                      Rybkin >> Ale okyšů dosti dosti, dneska si nestěžuju :-)))

                                        NRybkin - Profil | So 23.7.2011 10:05:13

                                        iL3gAl >> Tak to jsem asi zaváhal že jsem nejel s váma:-)))