Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

iL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:04:43

Rybkin >> No ta větší mi to urafla to byla hlubinovka na tuhle už jsem dal lanko :-))))

    Stillman - Profil | So 23.7.2011 10:02:51

    iL3gAl >> Konečně ryba.

      Stillman - Profil | So 23.7.2011 10:02:37

      Rybkin >> Takhle se hecnul před prací jo? Malej zabiják :-)))

        Rybkin - Profil | So 23.7.2011 10:02:15

        iL3gAl >> Tuze pěkná

          Rybkin - Profil | So 23.7.2011 10:01:42

          Stillman >> Na jezerech byl ráno brácha a když jsem s nim mluvil tak prej taky nic moc

            iL3gAl - Profil | So 23.7.2011 10:00:53

            Rybkin >> Tak my taky okouni velikost asi jak máš ty ale zase jich bylo hodně + jsem taky zkoušel štiky i jich pár na prut dostal :-))))))).

              Stillman - Profil | So 23.7.2011 10:00:21

              Rybkin >> A na jezerech si byl? Je to letos nějaké divné, nikdo nechytá. Jen Petr (Scanix) :-)))

                Rybkin - Profil | So 23.7.2011 9:57:35

                Stillman >> Zkoušel jsem štiky ale sliderek,kopyta,banja,popíky vubec nic.Naštěstí jsem měl druhej prut na smáky tak jsem občas vytáhl nějakýho zbloudilce a pak jsem natrefil i hejnečko

                  Stillman - Profil | So 23.7.2011 9:56:21

                  Rybkin >> To máš určitě pravdu ale tak furt lepší než nic viď?

                    Rybkin - Profil | So 23.7.2011 9:54:37

                    Stillman >> Velikostně žádná sláva ale co bych zase chtěl když to počasí lítá nahoru dolu

                      numen - Profil | So 23.7.2011 9:54:36

                      plavan >> co se vám nelíbí. Včera to bylo ještě tmavší!

                        Rybkin - Profil | So 23.7.2011 9:51:00

                        Stillman >> Čus, jen okouni

                          Stillman - Profil | So 23.7.2011 9:41:07

                          Rybkin >> Ahoj Jirko, tak co bylo něco?

                            Stillman - Profil | So 23.7.2011 9:37:19

                            plavan >> Tak já ti pak zavolám jestli jste se přesunuly nebo co to dělá, případně bych dorazil. Ale až později.

                              plavan - Profil | So 23.7.2011 9:34:26

                              Tak se tu mějte, já vyrážím se sikym na Pražské rybníky. Sraz máme na Kyjáku.

                                plavan - Profil | So 23.7.2011 9:04:09

                                Siky >> platí to, jen nikde nemají kukuřici, tak jestli zůstaneme na Kyjáku, zajedu potom do Globusu pro sváču a kuku :-))))
                                Bábovku jsem pokrájel, snad ji nezapomenu. Kofínko je taky. Ještě coličku a nezapomenout červy. Možná se zpozdím o 15 minut.

                                  davaprd - Profil | So 23.7.2011 8:51:52

                                  Siky >> hádej ;-)))

                                    Zajda - Profil | So 23.7.2011 8:51:29

                                    Siky >> My lopatama ženeme vodu po proudu, aby rychle klesla...Chudáci Maďaři, to bude vlna jako bejk..:-)))

                                      Siky - Profil | So 23.7.2011 8:44:03

                                      Všichni chrápou bo co? Co jste dělali v noci?

                                        numen - Profil | Pá 22.7.2011 22:49:14

                                        plavan >> Išma jen straší ,na parmu krásná voda. Když budeš chtít hlínu do krmení ,stačí když si nabereš vodu,tam je hlíny dost a krásné chmelařské:-)))))))