Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NIšma - Profil | Pá 22.7.2011 22:27:22

plavan >> přesně tak, jestli se dostanu do Ltm na most, tak vyfotim soutok

    Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 22:24:24

    Išma >> rajská polívka, co ?

      NIšma - Profil | Pá 22.7.2011 22:22:07

      plavan >> nejezdi na ohři, je úplně oranžová, zkusím zitra vyfotit

        NStillman - Profil | Pá 22.7.2011 21:12:26

        Reznik76 >> V nejhorsim budes mit kukly na cejny :-))) Pripadne se stavim aspon na pokec.

          NReznik76 - Profil | Pá 22.7.2011 21:10:18

          Stillman >> tak dej vědět, abych je vzal. Mytí mám :-)

            NStillman - Profil | Pá 22.7.2011 21:08:44

            Reznik76 >> Asi pojedem na nakup, tak bych to vzal tam k vam. Mozna bych to videl i s mytim ale uvidim co ty ryby. Samozrejme predem dekuji!

              NStillman - Profil | Pá 22.7.2011 21:06:26

              plavan >> to mi je jasne.

                NReznik76 - Profil | Pá 22.7.2011 21:06:25

                Rybkin >> no vona špička, jen nech bejt. Ale to by ti byli červi na prd to by chtělo nějakej hlasitej vobler

                  NRybkin - Profil | Pá 22.7.2011 20:59:41

                  Reznik76 >> Já mam pullitr jen ještě nevim jestli v neděli nepujdu na Štváni:-))))

                    NReznik76 - Profil | Pá 22.7.2011 20:21:38

                    Stillman >> zastav se zejtra u mě v práci po 10:30 nechám ti litr červů

                      Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 20:14:50

                      Stillman >> a červy a balíček krmení na prodej bude, ale nevím jestli ti bude vonět cena :-))))))

                        Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 20:11:51

                        Stillman >> jaká ignorace ? Ty něco štěkneš, pak se na půl dne ztratíš a pak chceš, aby se ti člověk věnoval zrovna v té desetiminutovce, kdy se ti chce diskutovat. A taky nevím, jestli jsi přítomen.

                          NStillman - Profil | Pá 22.7.2011 20:07:38

                          plavan >> :-))) No nevím jestli tu tvojí občasnou ignoraci už tak nemám brát :-))))))))) Pokud máš pytlík krmení a červy na prodej, tak jsem jasnej :-)))

                            Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 20:04:00

                            Stillman >> jestli zejtra řekneš, že to jedeš zkusit na berounku, budu to brát jako vyhlášení války :-)))))

                              NStillman - Profil | Pá 22.7.2011 20:02:43

                              plavan >> No stres. Ono to stejnak asi na řeky nebude ani náhodou.

                                Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 20:02:39

                                Stillman >> i Modrouš je nervozní, páč jde s matchkou chytat zejtra poprvé.

                                  NPaulus - Profil | Pá 22.7.2011 20:00:08

                                  plavan >> Makovec třeba příště - řezy asi ne bo mi to malej sežere z místa ...
                                  Se zuby na tom budeme asi stejně, ale co už, ještě je čím kousat o)

                                    Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:59:43

                                    Stillman >> konečně jsi se uklidnil a nechtěl to vyřešit dneska. Já už matchku navázal, takže je volba rybník jasná :-)))))

                                      NStillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:58:24

                                      plavan >> Já a mít něco v rukávu, haha :-)))))) Tak to necháme na zítra. Teď stejnak nic nevymyslíme. Ale na matchu bych velmi rád.

                                        Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:57:55

                                        Paulus >> kdyby se ti nechtělo čekat tak dlouho na upečení, dá se to upéct na nízkém plechu jako řezy, trvá to pak asi 20 minut to pečení. Ale lepší je to do bábovkové formy. Mám v rukávu ještě recepty na makovec, ale mám problémy se zuby a mák mi nedělá na ně dobře.