Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:54:50

Stillman >> třeba nakonec skončíme na Koupališti nebo U
JZD. Fakt nevím, protože nemám tušáka, jak moc budou ty rybníky zakalené.

    plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:53:26

    Stillman >> psal jsi, že na Kyják nechceš, tak jsem čekal nějaký jiný návrh z voleje.

      Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:49:33

      plavan >> Tam kde se bude dát chytat ( takže řeky asi nehrozí ) a bude někdo kdo mi bude ochoten odprodat krabičku červů a případně pytlík krmení ale to snad seženu ještě zítra. Jsem si tam vůl dneska nezašel i když jsem šel okolo. Hlava děravá.

        Paulus - Profil | Pá 22.7.2011 19:49:09

        plavan >> Prubnu ji - řešívám to takhle bo nebejvá čas, ale zítra bude, díky za recept o)

          plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:47:04

          Stillman >> a kam bys chtěl jít ?

            Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:45:11

            Rybkin >> OK děkuji za odpověď.

              Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:44:51

              plavan >> Diskuzi jsem četl ale tak jsem myslel že je normální odpovědět na dotaz. Aspoň trhni si nohou nebo máš to dole v diskuzi. Kyják mi stačí, tam neci. Ale zase sám nikam nevyrazím když nemám červ :-(((

                Rybkin - Profil | Pá 22.7.2011 19:43:03

                Stillman >> Zatim netušim

                  Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:42:20

                  Rybkin >> A víš přibližně kam? Ale nebudu předbíhat, zítra to asi určitě nedám. Tak bych to viděl spíše na neděli ale sám nevím jestli jsem schopen takhle brzo se probudit.

                    plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:42:06

                    Paulus >> dá se dát místo moučkového cukru cukr pískový, potom není bábovka tak jemná a je víc krystalková.

                      plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:40:31

                      Stillman >> kdybys četl celou diskusi, našel bys tam, že v deset asi budeme na Kyjáku, ale na 100% to nevím, nevím v jakém stavu tam bude voda, jestli tam bude volno. Rozhodnu se na místě. Nechci bejt někde, kde se nebude dát chytat jenom proto, že jsem to někomu napsal jako lovné místo a ten dotyčný tam stejně nedorazí.

                        Rybkin - Profil | Pá 22.7.2011 19:39:01

                        Stillman >> Nemam děti doma takže jsme na to dva:-)))Určo pojedu ale vyrážim nejpozději v pul čtvrté z domova

                          Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:37:57

                          Rybkin >> Vás na to tam je víc, takže to na moc dlouho nebude viď. Jedeš někam o víkendu vláčet? Přemýšlím že bych se třeba v neděli přidal? Ale ty pojedeš hodně brzo co?

                            Paulus - Profil | Pá 22.7.2011 19:36:57

                            plavan >> To vypadá jednoduše - zítra to prubnu o)

                              Rybkin - Profil | Pá 22.7.2011 19:35:26

                              plavan >> Zatim ne ještě jsem neochutnal:-))))

                                Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:35:18

                                plavan >> Za to že si mi odpověděl na můj dotaz...

                                  plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:34:43

                                  Rybkin >> ty si teda debužíruješ :-)))))

                                    plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:34:24

                                    Stillman >> za co děkuješ ?

                                      Rybkin - Profil | Pá 22.7.2011 19:30:15

                                      plavan >> Mám podobnou:-))))