Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NStillman - Profil | Čt 21.7.2011 23:31:17

plavan >> Matcha dobrá, letos jsem jí hrozně vyhrožoval a byla dvakrát.

    Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 23:26:07

    Tak o víkendu půjdeme fedrovat tak leda na Sázavu nebo na rybník.

      Nmpmaik - Profil | Čt 21.7.2011 23:25:56

      :-)

        Nmpmaik - Profil | Čt 21.7.2011 23:19:37

        Beila >> jo, jo :-):-) ta zmrzka je ona ,jen na vaflovém kornoutu. Škoda že mi nejde protlačit fotku z mobilu. Je excelentní , jak velikostí tak chutí. To víš, u Kolína se vyznají :-)

          NBeila - Profil | Čt 21.7.2011 22:02:47

          mpmaik >> Hele bez komentáže.

            Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 22:02:16

            mpmaik >> to je Labská klasika, ti cejni. Už je nemohu ani vidět.

              Nmpmaik - Profil | Čt 21.7.2011 21:08:15

              plavan >> přesněji pod Kolínem , Oseček. Trávím tu letošní rybářskou dovolenou. Ale zatím se moc nedaří. Cejnů sice tuny , ale jen jeden pupík 50, jedno céčko 61 a jeden sumík bez 164cm rovný 2 metry:-):-):-)

                Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 21:01:22

                mpmaik >> U Kolína ? U Draslovky ?

                  Nmpmaik - Profil | Čt 21.7.2011 20:53:09

                  Zajda >> ne ještě ne :-) jen jsem tu našel super zmrzlinu. Má snad půl kila za 35 na stole. Jen se mi nedaří protlačit fotku. Takovou jsem ještě neviděl v celé republice:-):-)

                    NZajda - Profil | Čt 21.7.2011 20:38:17

                    mpmaik >> Už jsi potkal medvědy?:-)

                      Nmpmaik - Profil | Čt 21.7.2011 20:34:50

                      plavan >> kousek od Kolína . Labe 22 , rybičky berou ale dnes to počasí je na perdel.

                        Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 19:31:09

                        mpmaik >> kde jsi na Labíčku ?

                          Nmpmaik - Profil | Čt 21.7.2011 19:29:57

                          A chčije a chčije . Labíčko nám nějak stoupá tak jsem zvědav jestli se to nějak nezvrtne a ráno bude chytatelné. Po celodenním zevlování v chatě chci už k vodě. ;(

                            NZajda - Profil | Čt 21.7.2011 18:43:24

                            plavan >> Ále...no baba..:-(...Pětiddenní zájezd = 2 kufry hader a podobné hrůzy. Občas by mě jeblo..:-( Ale vypere, vyžehlí, navaří...:-)))

                              Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 18:35:16

                              Zajda >> tak já všeho nechal, páč jsem si myslel, že ji máš na telefonu a že čeká někde u Muzea v dešti. Takže za tejden, jo ? :-)))))))))))))))))))))))))

                                NZajda - Profil | Čt 21.7.2011 18:33:31

                                plavan >> Petře...Děkuju. Došlo mi, že máme Idos...Ale když jsem ji tak poslouchal, tak se naskytla šance, že v Praze bude dýl než plánované dva dny...Děs a běs...A to tam jede až příští čtvrtek..:-(

                                  Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 18:22:13

                                  Zajda >> tyhle stránky si ulož http://jizdnirady.idnes.cz/praha/spojeni/

                                    Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 18:20:39

                                    Zajda >> metrem " B " na stanici Smíchovské nádraží a odtud autobusem č. 253 do stanice U Belarie.
                                    Šlo by to i tramvají, ale opravují pod Vyšehradem koleje a musela by asi 6 x přestupovat.

                                      NZajda - Profil | Čt 21.7.2011 18:12:52

                                      plavan >> Třeba od muzea...Metro + asi nějaký bus...