Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 18:07:55

Zajda >> odkud se tam chce dostat ?

    NZajda - Profil | Čt 21.7.2011 18:03:04

    Československého exilu 4, Praha 4 - Modřany...Pražáci a jiné naplaveniny, help..:-) Jedna Asiatka vás prosí...Jak se sem dostane MHD?

      Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 17:55:48

      A dneska jel Andy Schleck fantasticky. A ostatní taky.

        Npaia - Profil | Čt 21.7.2011 17:53:44

        tak jsem zpět, tapety strhány, stará malba odrbána, sakra, koho by napadlo vytapetovat si záchod a to i na stropě?

          Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 17:50:10

          Tak TDF mi nabídlo ohromnej zážitek. Od dob Honzy Ullricha jsem si horskou etapu tolik neužil. Na souboje toho zrzouna s Armstrongem vzpomínám ještě dnes. Zkřivenej obličej a obrovské úsilí ve velkých horách mě dostávalo

            NStillman - Profil | Čt 21.7.2011 16:50:48

            plavan >> Pěkné, asi začnu koukat pravidelně.

              NStillman - Profil | Čt 21.7.2011 16:39:37

              plavan >> Ne na videa už vůbec nekoukám. Velmi sporadicky:-))) Ale jdu na to, když mám čas.

                Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 16:38:23

                davaprd >> tak venku není moc přívětivě.

                  Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 16:38:04

                  Já jdu zase sledovat výšlap na poslední kopec, 2640 metrů. Tam bych si musel dovést kyslík ve flašce :-)))))))

                    Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 16:37:02

                      Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 16:36:09

                      Stillman >> tohle jsi viděl ? http://www.youtube.com/watch?v=b5C31Z2jTs8

                        NStillman - Profil | Čt 21.7.2011 16:35:06

                        plavan >> Nějak nechápu návaznost? Asi je to reakce na to že jsem si až teď všiml toho že by údajná kánoistka mohla být z mé rodiného klanu. Už jsem to dávno viděl ale nestuduji tvé reportáže a fotky tak důkladně jak někteří jiný, bych taky nemusel dělat nic jiného.A už jednou jsem ti dneska psal do SZ že mám taky jiné zájmy a věci než je Mrk.

                          Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 16:28:40

                          plavan >> koukám, že dneska jsou na MRKu všichni, že by počasím? ;-)))

                            Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 16:20:54

                            KóĎA >> to jsem rád, že jsem tě pobavil. Jinak teď je nádhernej přenos, alpské silnice jsou širší s lepším asfaltem a jelikož je chladno, asfalt dobře drží a neteče.
                            A tak jedou zkopce rychle a ještě to dobře snímají. Nádhera. A navíc ujel Andy Schleck, na což se čekalo dvaapůl týdne. Ten už začíná stoupat na poslední kopec galibier. Dvacet kiláků a posledních 5 km hodně vostrejch.

                              Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 16:18:12

                              Stillman >> viděl jsi vůbec ty reportáže z Císařské louky a tady ze Smíchova. Zdáš se mi dost překvapenej na někoho, kdo je členem GFC. Zítra to bude 14 dní, co jsme byli na noční fedrovačce a v sobotu jsme byli na celodenní fedrovačce.

                                NStillman - Profil | Čt 21.7.2011 15:54:19

                                plavan >> Všichni skončily na drogách, jen mi jsme na nich začaly :-)))))) Fetovat jsem nikdy nezačal a nikdy taky nepřestal :-)))

                                Chtěl jsem tě dostat na ten první výklenek, jak tam máš schody do vody. Tam je to pěkné a klidné, jen nemáš kam bodnout vidle.
                                PS: ty jo to je snad sestřenka.

                                  NZajda - Profil | Čt 21.7.2011 15:44:05

                                  KóĎA >> A tohleto si říká kamarád..:-)))

                                    NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 15:42:23

                                    davaprd >> srdcař on je, na EKG by ti řekli více :-))))

                                      NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 15:41:54

                                      plavan >>

                                      "Ty budeš spokojenej, páč zase použiješ ten svůj černej pršiplášť"


                                      tak jsi mi zase prodloužil život o nějaký ten týden :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 15:41:29

                                        plavan >> no dobrá dobrá, ale myslel jsem, že jsi větší srdcař ;-))