Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 15:40:25

davaprd >> je tam vichřice a bude ještě několikrát pršet. Ty budeš spokojenej, páč zase použiješ ten svůj černej pršiplášť, ale mě by se to asi nelíbilo. Znovu opakuji, dnes si myslím, že ne.

    Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 15:35:41

    Stillman >> ten flek je výbornej. Jen jsem si říkal, jak jsi mě chtěl dostat sem ? To jsi mě chtěl vědomě ublížit nebo jsi v tu dobu fetoval ? :-)))))

      Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 15:19:54

      KóĎA >> horské etapě, jako je dneska, se vyrovná z mého pohledu fanouška jen finále mistrovství světa ve fotbale. Samozřejmě, když někde sportují dobře naši sportovci, tak mě to taky bere.
      Taky je dost možná jeden z důvodů, že jsem nikde za svůj život pořádně nebyl a tak si prohlídnu Alpy i Pyreneje alespoň v telce. A že je dovedou ty hory při TDF ukázat. Já i Krkonoše mám nejraději v létě.

        Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 15:17:50

        plavan >> ;-))) jo jo slyšel jsem, ale už i u nás a na Praze 9 je prej krásně, plovák řádně vyvážej a střevlička východní na hod....ani to tě nezláká?

          NStillman - Profil | Čt 21.7.2011 15:17:12

          plavan >> Pěkné video a ještě pěknejší flek :-)))

            NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 15:06:07

            plavan >> já zkrátka pořád nechápu to tvoje nadšení pro tyhle závody chemických laboratoří :-) Cyklisti tam hrají podružnou roli

              Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 15:02:53

              KóĎA >> o to jim asi nešlo, dneska to je na bázy Fridexu, teplo ani zima jim neublíží. Měli strach, aby jim kola neklouzala. Jakože když spadneš do dvoukilometrové propasti, tak ti EPO moc nepomůže :-))))))) Ale slíbili jim, že když to bude klouzat, tak jim dají do každé zatáčky lyžařské sítě.

                NZajda - Profil | Čt 21.7.2011 15:01:17

                Dole pod kopcem je pěkná pstruhovka..:-)

                  NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 14:59:43

                  plavan >> měli strach, že by v takové zimě EPO nefungovalo a neměli by tolik černých futrálů na odklízení...

                    Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 14:55:45

                    davaprd >> a taky prej mají klucí štěstí, páč na Galibieru, kde je dneska dojezd, už nesněží, jenom prší :-)))))
                    A je nad nulou. Už to vypadalo včera, že se etapa zkrátí, ale prej se oteplilo :-))))))

                      Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 14:53:26

                      davaprd >> a tenhle pán ten kopec jede z francouzské strany, kde cyklisti za chvilku pojedou sjezd. V tom sjezdu se prej chyby neodpouští, ta propast pod silnicí není mělká
                      http://www.youtube.com/watch?v=k1Bxckrt4ew

                        Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 14:47:47

                        plavan >> ty wole, teď musím čistit monitor ;-)))))) mimochodem 9 Skal znáš?

                          Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 14:46:23

                          Tak za chvíli budou kluci na vrcholu Col d´Agnel z italské strany. Njvyšší bvod TDF, 2744 metrů nad mořem. Tak vysoko není ani Sněžka :-))))))
                          A pro Numena dodávám, že ani Milešovka není vejš :-)))))

                            NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 14:05:49

                            ta dovolená je vždycky za trest. Jeden den, musím to předat a leje ze mě pot jako svině...

                              Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 14:03:28

                              plavan >> no pokud budeš šlapat virtuálně s němi, pak už je to marný, zhrzen plánuji tedy kulábr nebo Kyják....(s matchkou...)

                                NMiPo - Profil | Čt 21.7.2011 14:02:08

                                davaprd >> asi plavana nikam nenalákáš .když se nanalákal ani na perníček do Vojtíškovic a lov ryb na louce u trati:-))))))))

                                  Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 13:58:36

                                  davaprd >> dneska je dojezd na Galibier, to bych vyměnil za ryby jenom v případě, že bys mi tam věnoval tvého předotwinečka :-)))))))

                                    Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 13:57:17

                                    TomikaCZ >> aha, tak to už taky moc netlachaj, možná v diskusi u jejich lokálních závodů by něco mohlo být

                                      Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 13:55:51

                                      plavan >> tuhle odpovd jsem slyšet nechtěl, nejde to ještě zeditovat?

                                      PS: jakej čtvrtek, dneska je přece středa II. ;-))

                                        NTomikaCZ - Profil | Čt 21.7.2011 13:52:05

                                        davaprd >> No vzhledm k tomu, ze posledni prispevek v te diskusi je 20. 4. 2010 20:20, tak to asi nema cenu tam neco psat :))))). Nicmene diky i Tobe i Karymu :)