Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 13:51:45

davaprd >> nevím jestli dneska pojedu, spíše si myslím, že ne. V takovém počasí si koleduju leda o nachlazení.
Kdyby nebyl čtvrtek, mohl bys mi to dát povelem, ale ve čtvrtek má Joe volno :-)))))))))))))))))))))))))))

    Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 13:40:55

    TomikaCZ >> vidím, že ti Pavlík něco poradil, jinak na tom odkazu bych vznesl dotaz do nějaké diskuse, vesměs výborní rybáři tam určitě poradí taky......

      Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 13:39:24

      paia >> no to jsi ale seděl o pár fleků nahoru a já tě skrz můj dokonalý rybochyt nestíhal téměř pozdravit natož pozorovat...;-)))

        Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 13:37:46

        plavan >> teď jsem se vrátil z oběda a ve Strašnicích už jen muňká a je krásně teplo, prakticky dokonalé "rybí počasí", máš ještě nějaký dotaz před odjezdem na rybolof? ;-))))

          NTomikaCZ - Profil | Čt 21.7.2011 13:21:50

          Kary >> Spis feeder (pobliz brehu) nebo plavacku? To jsem slysel, ze se docela trha.

            NTomikaCZ - Profil | Čt 21.7.2011 13:20:41

            KóĎA >> Akorat kdyz bude prset, tak se mi nebude chtit padlovat a moknout u toho. Takhle si sednu pod destnik a je to. Ne ze by se mi chtelo v desti, ale snad to nebude umorne.

              NKary - Profil | Čt 21.7.2011 13:19:37

              TomikaCZ >> Na Hrachách se moc velcí kapři neloví. Když dosáhneš 60cm, tak to bude luxus :-)) Candáti se taky dají chytit. Jinak žádná specifika to nemá. Prostě jen nechytat ze skal na těžko (v cca 18m to nemá moc efekt a trhá se)

                Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 13:15:27

                TomikaCZ >> ale můj brácha na tom byl jednou hůř. Jeho manželka si vybrala jako místo pro dovolenou Máchovo jezero. Dva dny předtím se mi brácha chlubil, jak to tam bude prima na ryby. Když jsem mu sdělil, že se tam nesmí chytat, málem ho kleplo. Takže mohlo to bejt daleko horší než Hrachy.

                  NTomikaCZ - Profil | Čt 21.7.2011 13:14:48

                  Kary >> Lod nebudu mit :(. Mam namocenou pul kyble kukurice. Cilova ryba by mela byt cejn a kapr, pripadne bych chtel zkusit dravce, pokud to ma cenu. Nejake doporuceni kdyztak, co a jak zkusit, nejake osvedcene metody ci tak? Klidne i na jinou rybu, nez jsem uvedl.

                    NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 13:13:51

                    já tam jezdil do kempu - s lodičkou nebyl nikdy problém. Za příznivé ceny. Chytal jsem tam převážně slušné okouny v okolí skal, jak píše Kary. A zkoušel jsem tenkrát ty obří boleny, ale ti byli značně proškolení :-) Jo, pár let to už je... A vzpomínám si na príma poběhlici, co mi zpříjemnila vojenskou dovolenku :-))))

                      NKary - Profil | Čt 21.7.2011 13:11:32

                      TomikaCZ >> Je to kaňonovitá přehrada a míst s pozvolným klesáním moc není. Většinu břehů tvoří skály a sešup do hloubky. Spousty malých cejnů, násaďáci mezi nima. Jako všude jinde. U skal je to trochu lepší s dravcema, ale bez lodě.... oou.

                        Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 13:09:18

                        TomikaCZ >> na přehradu je to z kopce k vodě ? To je ale překvápko :-))))

                          NKary - Profil | Čt 21.7.2011 13:08:56

                          TomikaCZ >> Hm, tak to je popis na většinu vodních ploch na světě :-))

                            NTomikaCZ - Profil | Čt 21.7.2011 13:07:57

                            Kary >> Cece to bohuzel neznam, budou me navigovat. Ale co vim, tak pry to je z kopce dolu k vode a malo mista. Ale to jsem asi moc nepomohl :))))))

                              NTomikaCZ - Profil | Čt 21.7.2011 13:07:12

                              davaprd >> kde tam co? :)

                                NKary - Profil | Čt 21.7.2011 13:00:35

                                TomikaCZ >> Znáš název lokality, kam jedeš?

                                  Npaia - Profil | Čt 21.7.2011 12:59:23

                                  davaprd >> ale co si tak matně vybavuji, tak jsi tuto sestavu už zažil na živo, potkali jsme se na zídce v době nesportovního lovu cejnů ve tření... ;o)

                                    Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 12:57:16

                                    MiPo >> ne, dneska určo na Berounku nejedu.

                                      Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 12:56:31

                                      davaprd >> a byl jsi poslední tři hodiny venku ?

                                        NMiPo - Profil | Čt 21.7.2011 12:56:05

                                        plavan >> co není může být ale až dorostou http://vareni.dama.cz/recept.php?d=4419
                                        mám ti ho přivést odpoledne do Vojtíškovic k perníčku místo kafínka a ledové coly