Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 12:54:25

plavan >> ano, jako dnes na ryby....

    Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 12:54:05

    davaprd >> jako na ryby dnes ?

      Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 12:53:09

      plavan >> co dnes ?

        Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 12:50:06

        TomikaCZ >> o dost horší než Čmelíkovice v nadjezí :-))))))

          Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 12:49:19

          TomikaCZ >> poptej se plzeňáků z rybářského klubu....
          PS: http://www.kur.estranky.cz/

            Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 12:48:46

            paia >> no to nebylo hezké, zrovna se pokouším nahnat někoho na ryby a ten někdo (velikej chlap s gulama) se furt vymlouvá..... ale co tahle někdo dnes navečer do Holíškovic, ryba půjde na hod, sedět se dá v autě, nikdo z pejskařů nás nebude rušit.....

              NTomikaCZ - Profil | Čt 21.7.2011 12:48:28

              Mate nekdo zkusenost s prehhradou Hracholusky pobliz Plzne? Jedu tam od zitrka do nedele, tak by se hodila nejaka pripadna rada. Diky.

                Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 12:45:55

                MiPo >> ale jedno mi tam u tvého chodu chybí. Džus z cukety :-)))))

                  Npaia - Profil | Čt 21.7.2011 12:45:30

                  davaprd >> stačí přijet někdy na ryby a nelemtat furt jen toho mislifca... ;o)

                    Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 12:34:24

                    MiPo >> no hezké, právě jsi mě dal nápad jit na oběd ;-)

                      NMiPo - Profil | Čt 21.7.2011 12:28:55

                      davaprd -plavan- 21.7.2011 11:22:22 >> první chod http://ekucharka.net/smetanova-polevka-s-cuketou-a-​bramborami
                      druhý chod guláš z kližky
                      a moučník http://www.toprecepty.cz/recept/2524-cuketovy-perni​k/ ještě nechat vychladnout a namazat uprostřed nějakou dobrou marmeládičkou

                        Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 12:18:59

                        plavan >> docela jsem se nasmál, ještě by to chtělo vidět to v akci...

                          Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 12:11:49

                          Jkapak se asi daří kleovi na vodě ? Ten kluk si uměl vybrat dobu :-)))))))))

                            Nplavan - Profil | Čt 21.7.2011 12:05:59

                            Ještě jeden záznam ze sobotního Urban Fishingu http://www.youtube.com/watch?v=MpVmXWOsztg

                              Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 11:30:27

                              KóĎA >> rozumím, ale já to na chatě mám poněkud omezenější....ohledně výbavy, času a prostoru....

                                NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 11:24:00

                                davaprd >> o tom také přemýlím :-) Anebo mě ještě napadají vepřová žebra v marinádě. Čas teď mít budu, tak proč se do toho nepustit. V Makru je mají krásně připravená - žádné ohoblování až na kost.

                                  Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 11:22:22

                                  KóĎA >> mě se líbí ten nápad s kližkou....

                                    NKóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 11:19:45

                                    davaprd >> já přemýšlím, že vyplní plonkový čas dovolené pečeným kolenem (home made)

                                      Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 11:18:20

                                      plavan >> no to bude žůžo pokoukání někde na nějakém free video serveru v sekci extrem hardcore ;-)))))

                                        Ndavaprd - Profil | Čt 21.7.2011 11:17:08

                                        KóĎA >> přesně to jsem ti chtěl psát, ale moje játra z toho nemají radost, naopak ten litr červů má v ledničce o další den delší prádniny.....