Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

MiPo - Profil | Čt 21.7.2011 11:14:09

plavan >> nejedeš dnes do Vojtíškovic stačí si vzít jen holinky podběrák a sbírat kapří a parmí na louce hned u tunýlku pod tratí:-)))))))))

    plavan - Profil | Čt 21.7.2011 11:02:06

    a až se ukáže Paia, tak mu vyřiďte, aby dneska na Berounku nechodil, aby mu ty psí boudy, které tam plavou, nevzaly pruty do vody.

      plavan - Profil | Čt 21.7.2011 10:59:35

      Petr Havlíček >> v Praze teď leje na plný pecky

        Petr Havlíček - Profil | Čt 21.7.2011 9:09:21

        Zajda >> budeme doufat ...

          Zajda - Profil | Čt 21.7.2011 8:52:13

          Petr Havlíček >> http://www.pmo.cz/portal/srazky/cz/index.htm...Naho​ře na Bečvě ty úhrny nejsou nijak závratné, horní Morava je trochu horší...Ale bylo dost sucho, tak to snad vcucne...

            Zajda - Profil | Čt 21.7.2011 8:49:49

            Petr Havlíček >> Už to padá..:-( Pokud stihne odplavat bordel a poteče to jako loni, tak nemám strach...A to su jenom mírně pokročilý amatér...

              Petr Havlíček - Profil | Čt 21.7.2011 8:47:07

              Zajda >> Mám strach, aby jsme v sobotu na GP neplavali. Dneska to tam má "spadnout".

                KóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 8:41:11

                Zajda >> tohle je výtečná záležitost - kachní prsa. O ceně raději nemluvím. Naštěstí teď mají i prsa z Maďarska, ty jsou o 30% levnější než tyhle franzcouzská. Pokud se týká tuzemských - dělalo je Vodňanské kuře, ale kvůli malému zájmu se jim to už prý nevyplatí.

                Maso z igelitu jde, v podstě zámořské lahůdky jsou v něm baleny vždy. A jedná se o maso staré více jak jeden měsíc.

                  Zajda - Profil | Čt 21.7.2011 8:36:42

                  KóĎA >> Myslíš, že to maso z igelitu bude dobré?Já tomu sice nerozumím, protože žeru jenom ryby, které si sám chytím, ale tohle se mi vůbec nelíbí...:-( Kdybys radši místo myslifcování přijel na Moravu...:-)

                    KóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 8:10:35

                    MiPo >> to je také hodně zajímavý plán :-) tomu rozumím...

                      MiPo - Profil | Čt 21.7.2011 8:08:54

                      KóĎA >> mám podobné myšlenky založil jsem na guláš z 1,5kg kližky

                        KóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 7:52:36

                        MiPo >> proto se budu věnovat lidové myslivosti... a mohl bych si něco dobrého uvařit :-)

                          MiPo - Profil | Čt 21.7.2011 7:50:09

                          KóĎA >> no ono to asi půjde těžko i na Berounce Beroun 198 "Kubíčků"

                            KóĎA - Profil | Čt 21.7.2011 7:38:05

                            tak jak tak koukám na průtoky, zítřejší dovča v Mlíkárně se konat nebude....

                              Rybkin - Profil | St 20.7.2011 20:35:20

                              numen >> Ale bylo to pěkný,cejni a skaláci na hod,hlavně dopoledne

                                numen - Profil | St 20.7.2011 20:33:43

                                Rybkin >> škoda,věřil jsem tomu místu. Když tam nebude dřevák jak já..... ! Jinak jsem si samozřejmě všiml.

                                  plavan - Profil | St 20.7.2011 20:15:53

                                  Kdepak to asi bude ?

                                    Rybkin - Profil | St 20.7.2011 19:01:58

                                    numen >> Jinak na tvuj tip jsem nedal ale to sis všiml:-)))Byl jsem se tam ráno podívat a zdálo se mi že to tam na moji výbavu dost frčí:-)))

                                      Rybkin - Profil | St 20.7.2011 18:49:52

                                      numen >> Měl jsem návazec z 0.16FC tak jsem se bál víc opřít.Byla to parma asi třikrát jsme ji zahlédly

                                        numen - Profil | St 20.7.2011 18:48:10

                                        Rybkin >> Ale ohýbačka nic moc. Bylo vidět aspoň co to bylo?