Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:17:53

16 Juraj 16 >> Tam je nějaký mecheche jo?

    16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 21:17:10

    Rybkin >> Díky a snad to pude když už tam jedem takovou dálku , snad budu i slavný ve videu u sousedů :-))

      Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:15:45

      16 Juraj 16 >> Tak at se daří,to ti závidim:-)

        Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:14:57

        MiPo >> Přesně tak,já mam s vlascema od Kolmíka jen dobré zkušenosti

          16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 21:14:08

          Rybkin >> Dal sem na tvé rady a mam ho taky už namotanej v sobotu ho prubnu v Jestřebicích :-)

            MiPo - Profil | Čt 21.4.2011 21:13:45

            Rybkin >> kdo se bojí nesmí do lesa teda na ryby zahodit se dá vždy

              Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:11:41

              MiPo >> Z toho bych usuzoval že i na fedr bude použitelnej,já bych se ho teda nebál

                Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:10:19

                MiPo >> Právě díky tý neprutažnosti je dobrej na tu vláčku,cejtíš každej ťukanec

                  MiPo - Profil | Čt 21.4.2011 21:09:22

                  Rybkin >> jo je to neprůtažnej vlasec dělaj se z něho kostry na děličky

                    Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:08:15

                    MiPo >> Ale je výbornej na vláčku,používá ho i celkem dost závodníků

                      MiPo - Profil | Čt 21.4.2011 21:07:25

                      Reznik76 >> X 5000 je vlasec na plavačku děličku není vhodný na naviják

                        Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:04:45

                        Reznik76 >> Ten je solidní mam ho na vláčku

                          Reznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 21:03:02

                          Rybkin >> musel sem si koupit novej vlasec tý 0,17 nesvědčily 50g krmelce :-))) tak teď mam nějakej Colmic X5000

                            Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 20:58:01

                            Reznik76 >> Ty máš natrénováno dost:-)

                              Kosák - Profil | Čt 21.4.2011 20:57:40

                              Reznik76 >> Tak se těším a frčím si něco koupit nebo zemřu hladem... Zatím čauves

                                Reznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 20:55:10

                                Rybkin >> tréning bych potřeboval :-)))) na trenéra nemam prašule :-)))))

                                  Kosák - Profil | Čt 21.4.2011 20:53:46

                                  Reznik76 >> Neboj, to nemám zapotřebí ;-))) Kámo, neboj, nějak se tam naskládáme, klidně to naflákáme za sebe ty auta... Bez problémů ;-) Většina nás přijede po 2 v autech...

                                    Reznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 20:51:26

                                    Kosák >> no co bude tam dost lidí, můžu věci vyházet a ject si hledat parking :-)))) krmení si donesu později, aby si mi tam nepřimíchal solvínu :-)))))

                                      Kosák - Profil | Čt 21.4.2011 20:49:21

                                      Reznik76 >> Je tam, parkoviště... Ale nevím kolik se tam vejde aut... Myslím odhadem tak 8... To by mělo stačit...

                                        Reznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 20:46:18

                                        Kosák >> prosim tě a jak to vidíš s parkovánim, pujde to v pohodě ?