Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

davaprd - Profil | Čt 21.4.2011 22:11:48

tahle fotka je naprosto nejlepší..... výraz hovoří zcela jasně a vše je jasné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))

PS: kdo uhodne, co je zdoláváno za rybu?

    davaprd - Profil | Čt 21.4.2011 22:09:39

    16 Juraj 16 >> díky, ale wopatrně ať nezpychnu :-))))

      davaprd - Profil | Čt 21.4.2011 22:08:43

      pak přišla hokejka a ryba v proudu pěkně pelášila

        16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 22:07:29

        davaprd >> To sou krásný fotky ! :-)

          davaprd - Profil | Čt 21.4.2011 22:06:39

          na začáktu šli především krasavci typu cejn skalní.....

            16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 22:06:27

            Zajda >> to jenom na lichý kolo na sudý zas mega plandavku :-))

              davaprd - Profil | Čt 21.4.2011 22:03:33

              až romanticky....

                Zajda - Profil | Čt 21.4.2011 22:00:30

                16 Juraj 16 >> Když, tak mega smáčka..:-)))

                  davaprd - Profil | Čt 21.4.2011 22:00:05

                  kubah >> bylo tam krásně

                    16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 21:58:51

                    paia >> tak vezmu nějakej heavy vláčák a velkou plandu a pudu na nesportovní způsob lovu :-)))

                      kubah - Profil | Čt 21.4.2011 21:55:51

                      davaprd >> už se dočkal i Plavan?
                      :-)

                        kubah - Profil | Čt 21.4.2011 21:55:24

                        A teď se dobrovolně přiznejte!

                        Já dal pár panáčků a půl flašky jamesona je pryč - kdo to byl?

                        :-))))

                          davaprd - Profil | Čt 21.4.2011 21:54:57

                          Reznik76 >> jasný, kluci zůstávají do zavíračky a já už jsem doma, nakonec se tam rybky rozkousaly a dokonce byla i ryba domácí... za chvíli začnu prát fotky...

                            paia - Profil | Čt 21.4.2011 21:54:19

                            16 Juraj 16 >> je jich tam jak nas*anejch... pomalu stačí namočit prst do vody a už to ti nějakej nosál ožužlává...

                              16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 21:48:34

                              paia >> na jesíka jo ? :-)) ono se každej rok povede nějakej pupík nebo jesík za sako.

                                paia - Profil | Čt 21.4.2011 21:47:37

                                Zajda >> teď jsem přišel, děje se něco?

                                  paia - Profil | Čt 21.4.2011 21:47:16

                                  16 Juraj 16 >> jestřabice jsou fajn, párkrát jsem tam byl ještě za mých bobkařských dob. napíchni na smáčka halibutku a uvidíš to tóčo... ;o)

                                    16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 21:31:34

                                    Rybkin >> Snad to nebude jen kritika budeme i ubytováni takže budeš mít recenzi ze všech stran jak vody , prostředí tak chatky :-)

                                      Rybkin - Profil | Čt 21.4.2011 21:22:25

                                      16 Juraj 16 >> Tak to jo,už se těšim až poreferuješ

                                        16 Juraj 16 - Profil | Čt 21.4.2011 21:21:27

                                        Rybkin >> Smáčci v akci , tak mě tam kamarád z táboru uvrtal tak jedeme.