Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Čt 21.4.2011 20:45:54

Reznik76 >> Nemam ti přijet dělat trenéra?:-)

    NKosák - Profil | Čt 21.4.2011 20:43:41

    Reznik76 >> Tak jsem mu to oznámil... A děkuju Ti za to ;-)

      NReznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 20:41:49

      Kosák >> já taky :-)))

        NKosák - Profil | Čt 21.4.2011 20:34:19

        Reznik76 >> Tak jsem tady ;-)

          NReznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 19:31:11

          davaprd >> my s bráchou jezdíme pak ještě níž:-)) jinak ČR-FIN po 2 tř. 1:1

            Ndavaprd - Profil | Čt 21.4.2011 19:27:23

            Reznik76 >> experimentujeme, bo je jinde obsazeno

              NReznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 19:20:55

              Kary >> zavolej Petrovi je kámoš s majitelem :-)))) na FF jim znectil všechny prodavače a zařídil největší kšeft :-)))))

                NReznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 19:19:26

                davaprd >> sedíte na špatnym místě :-))))

                  NKary - Profil | Čt 21.4.2011 19:17:12

                  Pánové, řeknu vám, že obchodovat s jistou firmou z Prahy, která dováží Trabucco, je opravdu zážitek. Takový ignoranty aby člověk pohledal. Už druhý týden mi od nich chodí prut a nějaká míchačka na krmení a ještě to nedorazilo. Pan šéf doje-bal objednávku a ještě se cítí uražen když to poptávám. Nejraději bych si s ním zarohoval. Škoda, že tak dobrý věci dělají takoví zmr.....di

                    Ndavaprd - Profil | Čt 21.4.2011 19:14:11

                    Je tu kràsně, ale moc to nebere.

                      NZajda - Profil | Čt 21.4.2011 17:13:32

                      Moravský ještěre...Nakukuješ nebo né?

                        NFundak - Profil | Čt 21.4.2011 16:10:46

                        KóĎA >> Ok,a máš v plánu jet na celý den??

                          NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 15:56:48

                          Fundak >> ok, s nedělí tedy počítám. Do SZ ti posílám tel na mě, aby jsme případně mohli poladit detaily.

                            NFundak - Profil | Čt 21.4.2011 15:54:52

                            KóĎA >> To by jsme mohli prubnout.Ty to vidíš na neděli???

                              NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 15:51:48

                              davaprd >> tam bude odpoledne pěkně. Já už myslel, že pojedu domů nicméně ve zkurveným velkoskladu jedné nejmenované nadnárodní společnosti neskládaj, zákazník je blem, blem, který není schopen vzít mobil a dopravce nervózní jako svině... Ach jo. Príma odpoledne.

                                Ndavaprd - Profil | Čt 21.4.2011 15:44:27

                                KóĎA >> já měl kachnu a docela šla a vydadá to, že s Péťou zajedeme do Čmelíkovic

                                  NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 15:26:33

                                  Fundak >> tak můžeme prubnout ty Sedlčánky - to máme asi tak nastejno.

                                    NFundak - Profil | Čt 21.4.2011 15:26:02

                                    KóĎA - A kam na Elbíčko????

                                      NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 15:20:45

                                      Fundak >> já Sázavu nee. Takže buď Elbíčko nebo Jízu. Ale jenom neděle / pondělí. V sobotu mám společenskou rodinnou slezinu.

                                        NFundak - Profil | Čt 21.4.2011 15:19:45

                                        KóĎA >> KóĎA,davaprd:vše je schváleno,domloveno,popřípadě se pojede vyvětrat se mnou:)) Tak bud dál Labe nebo Sázavu.