Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 15:08:05

davaprd >> dneska bude i nějaké dobré papání - míříme na i tobě známé místo (prosím nevyslovovat, nechci aby mě votravovali během pojídání nějaké pochutiny fanynky). Momentálně řeší zásadní otázku - žebra nebo konfitované husí stehno :-))))

    NZajda - Profil | Čt 21.4.2011 15:04:38

    Zvieratá..:-)))

      Ndavaprd - Profil | Čt 21.4.2011 14:36:52

      KóĎA >> pěkný pěkný, já mám taky rozhozený potenciál...

        NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 14:15:03

        davaprd >> já byl včera koupat psa v Roztokách (mimochodem tam sedělo docela dost rybářů) a pak, že půjdeme na 1. No a potkali jsme tam známé, za dvě hoďky šest dvanáctek a tři béžovky - nevstávalo se mi zrovna dobře. A volala jsem kolegu, že dneska raději neřídím.

          Ndavaprd - Profil | Čt 21.4.2011 14:13:17

          Fundak >> přesně jak říká Jiřík, wopušťák už máš, nebo si to ještě musiš odpracovat? Já to vidím v neděli někam na Sázavu, známej z Mirošovic se chce přidat....

            Ndavaprd - Profil | Čt 21.4.2011 14:12:04

            KóĎA >> ty wole, včerejší kulábr a pak šipky se protáhl do ranních hodin a potřebuju odpočinek a to je na rybách nejlepší, asi půjdu na Kyják, pak ti můžu ukázat lachtánka ;-))))

              NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 14:07:05

              Fundak >> doma to máš domluvený? :-))))))

                NFundak - Profil | Čt 21.4.2011 14:06:13

                Zdravím Hoši,máte v plánu o víkendu někam vyrazit????Někam pojedu,ale ještě nevím kam.

                  NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 14:01:48

                  davaprd >> ty mizero nikam nepůjdeš. Ještě by jsi se beze mě ztratil... Já se jdu dneska napájet tankovou plzničkou :-) takže se ztratím spíše já.

                    Ndavaprd - Profil | Čt 21.4.2011 13:59:12

                    plavan >> co ty a dnešní lof ryb?

                      Nnumen - Profil | Čt 21.4.2011 12:54:30

                      Zajda >> Jez budou předělávat celej rok. Ale nakolik to upustí neříkali. Ale je to od člověka z vedení povodí.

                        NZajda - Profil | Čt 21.4.2011 12:52:39

                        numen >> Aha...Jak dlouho to má trvat?

                          Nnumen - Profil | Čt 21.4.2011 12:51:11

                          Zajda >> Na Nechrankách bude letos málo vody. Maj se upustit , aby zachytily případnou větší vodu. U nás se bude přestavovat jez.

                            NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 12:42:55

                            jo, jo. Na severu je všechno trochu opožděné...

                              NZajda - Profil | Čt 21.4.2011 12:36:39

                              numen >> Já myslím na Nechrankách...

                                Nnumen - Profil | Čt 21.4.2011 12:35:10

                                Zajda >> na Ohři se tře vše o trochu později. Voda je stále kolem 9-10st. Když má labe 20,tak Ohře tak 15St!!! V létě když má nad 18 st mluvíme o kafy!

                                  NZajda - Profil | Čt 21.4.2011 12:32:26

                                  numen >> Takže co se vytře zase půjde do řiti? To jsou neskutečná hovada...

                                    Nnumen - Profil | Čt 21.4.2011 12:30:22

                                    plavan >> Nechraňky začínaj odpouštět kolem 20kub!

                                      NZajda - Profil | Čt 21.4.2011 12:26:04

                                      paia >> Jé...Tam v sobotu pojedu..:-))) Pro třetí zero...:-(

                                        NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 11:17:13

                                        plavan >> a kladkostroj máš? pokud si dobře pamatuji, břehy tam byly hodně strmé. Jinak jsem koukal na fotky JO ze Sedlčánek. I pašíci tam kousaj :-) Ale bude tam asi závodní nával.