Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

iL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:11:37

Duhany jsme chytali hlavně na rotačky ale na woblera se taky dali chytil.

    Išma - Profil | Po 18.4.2011 22:10:55

    tak jsme tady na severu měli návštěvu z Prahy. Když odsud odjížděla, tak měla místo spolujezdce dvě Gabči :-)) Kdyby jste ho viděli, když dostal do ruky prut svůj bývalý prut tak se skoro rozplakal.

      iL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:06:39

      Reznik76 >> Tak už jsem doma. První den jsme vyrazili na Vltavu kde byla halda lidí, ze začátku (pár hodin) jsme se pěkně trápili ale našli jsme jeden flek kde bylo hodně potočáků tak jsme si zlepšili náladu. Potom jsme furt přejížděli a hledali větší ryby to se nám povedlo a nakosili jsme moc hezký duhoně.

        Kosák - Profil | Po 18.4.2011 22:03:53

        Kamarádi, nemáte někdo zájem zachytat si s námi v neděli 1. kolo KFL???
        Je to u Vás v Praze na Podbabě na plavebním kanále, takže by jste to neměli daleko... Je to jen na dopoledne...
        Jednomu závodníkovi odpadl parťák pro 1. kolo, a nemůže sehnat náhradníka, tak jsem mu řekl, že se poptám...
        Nic by jste neplatili, žádné startovné... Jen by jste si prostě zachytali a vaše úlovky by se započetli k nim do týmového výsledku.
        Když by se Vám povedlo vítězství, tak cenu samozřejmě berete Vy ;-)))

          Kosák - Profil | Po 18.4.2011 21:37:40

          16 Juraj 16 >> Moc ne, zatím bez úspěchu... :-)) Snad se zadaří nabuduce... Ale jinak se ukazuje velice pěkně, líbí se mi...

            Kosák - Profil | Po 18.4.2011 21:36:08

            Rybkin >> Jako můžu říci, že i v konkurenci několika lidí okolo sebe, jsem vždy zachytal velice dobře... A to jsem to jen říznul trošku strouhankou a toť vše... U mě fakt dobrá ;-))

              16 Juraj 16 - Profil | Po 18.4.2011 21:32:28

              Kosák >> Ano :-) Co twinečka už jsi zaběhl ?

                Rybkin - Profil | Po 18.4.2011 21:32:06

                Kosák >> Tu čokoládovou plotici hodně chválí i Dáva a sobotu mu to na ní taky šlo dobře.Já ji nikdy neměl
                http://www.youtube.com/watch?v=7KlK3oiZbJc

                  Kosák - Profil | Po 18.4.2011 21:29:41

                  16 Juraj 16 >> Říkáš správně, opravdu jen trochu ;-))) Ale hodně málo trochu :-)))

                    Kosák - Profil | Po 18.4.2011 21:29:16

                    Rybkin >> Taky souhlasím... Biežace a Stojace, a taky ty Lorpia Magamix cokoladova plotice, ta byla výborná...

                      Reznik76 - Profil | Po 18.4.2011 21:28:16

                      Rybkin >> tak tak, a ještě řeka speciál a plotice speciál ale ty už sou trošku dražší

                        Kosák - Profil | Po 18.4.2011 21:28:01

                        MiPo >> Miliónová... Opravdu! Kamarád vedle, měl zbytek Vody Stojace a bylo to jak nebe a dudy... To vonělo krásně, až jsem to cítil já na pár metrů od něj! A tenhle kendor V1 absolutně NULA...

                          16 Juraj 16 - Profil | Po 18.4.2011 21:27:43

                          Kosák >> Mám stejnou zkušenost , než se to rozmíchá tak to trochu vůně má ale potom nic.

                            Rybkin - Profil | Po 18.4.2011 21:26:41

                            MiPo >> Souhlas,ty vody bežace mi přijdou z tech nejlevnějších směsí asi nejlepší

                              Reznik76 - Profil | Po 18.4.2011 21:26:18

                              Kosák >> takový věci musej na světlo :-)))))

                                Rybkin - Profil | Po 18.4.2011 21:25:55

                                Kosák >> Tak ten jsem zrovna ještě neměl a aspon vim že ho nemam brát:-)

                                  MiPo - Profil | Po 18.4.2011 21:25:52

                                  Kosák >> zlatá Vody Bežace

                                    Kosák - Profil | Po 18.4.2011 21:24:27

                                    Rybkin >> Přemejšlel jsem celý nedělní večer, zda to tady zmínit, ale já jsem zkusil krmení V1, které jsem si koupil na výstavě v soutěži... Konkrétně to bylo V1 Kapr Fish Mix...
                                    A musím konstatovat, že to je tragédie krmení... Absolutně bez vůně a přijde mi to jak šrot s hlínou... Velká nespokojenost...

                                      Rybkin - Profil | Po 18.4.2011 21:18:54

                                      Reznik76 >> Ted začnu asi zkoušet tu vyšší řadu,ty dvoukilovky tohle žádná paráda neni

                                        Reznik76 - Profil | Po 18.4.2011 21:16:58

                                        Rybkin >> jo koukám na to