Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 21:15:09

Reznik76 >> To je ta nejlevnější,aspon doufám.Zatim nejlepší z týhle řady byl ten Kapr Magic

    NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 21:14:28

    Rybkin >> V1 to je nějaká prostřední řada ne?

      NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 21:12:26

      Reznik76 >> My včera s Filipem měli stejný krmení V1 nějakej kapr vanilka, scopex a ryby šly velice slušně,Ruda pod nama s antirybinem bez kontaktu až se Filip slitoval a zbytek krmení mu za pětikilo prodal:-))))tak začal tahat taky.Jinak krmení je to děsný,koupil jsem ho naposled

        NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 21:08:32

        Rybkin >> myslim že Vody Bežace sou lepší než ta Mosela:-(

          NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 21:04:11

          Rybkin >> ještě tam byl Kapr a Plotice, příště zkusim Plotici

            NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 21:00:19

            Reznik76 >> Tak to je dobrá zpráva.Ona by třebas na Vltavě šla i ta Mosela i když na Labi je na prd

              NMiPo - Profil | Po 18.4.2011 20:57:18

              Reznik76 >> jo tak tu já mám ale nemám co do ní:-) zatím,1.5. se otvírá u nás obecňák tak jim tam trochu odlovím

                NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 20:56:31

                Rybkin >> jak sem to sesypal tak mi to připadalo stejný jak ten Hevy Feeder, ale úplně stejný
                fungovalo si myslim dobře a na normální chytání si ho budu kupovat :-))))
                MVDE si budu šetřit na rybačky v lepší společnosti :-)))))

                  NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 20:52:02

                  Reznik76 >> Ani si nehlásil co to nový krmčo od pana Lorence jaký bylo

                    NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 20:50:59

                    MiPo >> tak to si netrefil, já nemam nic proti pozvánce nějaký rybky na solárko:-)))))) jen se mi zdá 2ks denně a nebo 7kg je moc
                    Kapra domu nenosim jen proto že mi nechutná :-)))) ale až kolega dostaví udírnu tak budu pytlovat fšechno :-)))))

                      NMiPo - Profil | Po 18.4.2011 20:47:26

                      Reznik76 >> jak to víš.Nastřílel jsem tam asi 15 koulí,sestřelil jednoho blba na kajaku,3x komplet utržíno + několik háčků, potom najelo tam hejno podouství střídavě s cejnama a 3 pupíci,možná to nerad uslyšíš ale 50 jela se mnou domu,protože jsem se bábovky nedočkal:-)))))))

                        NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 20:41:49

                        tak kolega MiPo je doma a určitě ho bolej ruce :-)))))

                          NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 20:06:22

                          Reznik76 >> já jsem na dovolený :))))

                            NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 20:01:25

                            iL3gAl >> ooooooooooo bože ty si za školou :-))))))

                              NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 19:59:07

                              Reznik76 >> ještě nejsem doma.

                                NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:39:43

                                Rybkin >> myslim že kdybych měl prachy tak že bych se do toho Berouna jel podívat zejtra na ryby :-)))) a kouknul bych se i na něj

                                  NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:38:12

                                  Kleo asi utopil foťák :-)))))) žádný reference ze slunné Itálie :-((((

                                    NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 19:37:16

                                    Reznik76 >> A stojí trojku novej na krámě to neni moc

                                      NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 19:32:50

                                      Reznik76 >> To jo

                                        NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:29:51

                                        Rybkin >> ale vypadá hezky