Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 19:21:22

Reznik76 >> Koukal jsem ale tuhle zrovna neznám

    NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:18:14

    Rybkin >> pěkná mačka v bazáči, ani to nemam daleko a kešeně prázná :-((((

      NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:13:20

      Rybkin >> a pak nějakej ten milionář :-)))))

        NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:11:14

        Rybkin >> a mraky padouství

          NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 19:10:41

          Reznik76 >> Pěknéééééé

            NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:09:21

            Rybkin >> ... nějakej skaláček....

              NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:07:53

              Rybkin >> pár karásků....

                NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:05:20

                Rybkin >> ...cejni menší než na Labi...

                  NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 19:03:14

                  Rybkin >> co ti budu povídat kapříci menší a větší :-))))...

                    NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 18:57:05

                    Reznik76 >> Tak to jsem tvoje reference z lovu asi přehlídl

                      NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 18:53:59

                      Rybkin >> sem tady pořád :-)))

                        NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 18:48:09

                        Reznik76 >> No to je dost,kde se flákáš?:-)

                          NReznik76 - Profil | Po 18.4.2011 18:38:30

                          Dneska ráno na V v CH do desíti to bylo sqělý :-)))) po desátý už to bralo jen chvilkama, ale aspoň bylo na co koukat :-))))

                            Nkubah - Profil | Po 18.4.2011 17:45:41

                            KóĎA >> já mám hezčí hračku :-))

                              NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 17:43:33

                              Zajda >> krásný video, opravdu super. Akorát by mě zajímaly ty dvě vojenské éra. To podle mě nebyly staré SU-27, spíše modernizovaná verze SM. Navíc jak jsou pěkně "naježené" :-))

                                NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 17:38:49

                                KóĎA >> K zelenáčovi:-)))

                                  NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 17:32:47

                                  Rybkin >> k tchánovi?

                                    NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 17:26:29

                                    KóĎA >> Ten mam taky ale nechce se mi ho tchánovi pujčovat na začátky:-)Mám k němu citovej vztah:-)

                                      NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 17:25:29

                                      Rybkin >> zeptej se Ilegala, má takovej hnusnej zelenej klacek...