Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Po 18.4.2011 17:21:32

Nemá někdo z pražáků k prodeji nějakej obyčejněší fedr?Potřebuju něco pro tchána na zkoušku

    Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 14:12:22

    numen >> tak jsem Išmovi napsal sms, že ji koupím od tebe, jestli se neozve. A volal za tři vteřiny :-))))

      NSiky - Profil | Po 18.4.2011 13:51:47

      KóĎA >> Prut OK, lovec KO.

        Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:40:27

        http://www.spro.nl/catalogus/CZ/flash.html#/324/

        Tu žlutě popsanou. Išmovi se zdá být měkká,ale dneska jsem z 3m zdvyhl 55cm cejna,tak to nebude tak hrozný. Mě se líbý .

          Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:37:18

          nakonec přišla i ta Vostrá,ale jedna a když jsem již balil jeden prut:-)))

            NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:32:13

            plavan >> nevýhodou je demaskující šleh :-)

              Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:29:00

              KóĎA >> jaja

                Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:28:47

                numen >> díky, já už si tam něco najdu, ale čekám, až mi išma odpoví, jinak nejedu. Nemáš na něj nějaké číslo ro rachoty, jenom mu dát vědět, že má několik sms od " rozložitého "

                  NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:28:30

                  plavan >> aneb první československý kosmonaut Jan Hus?

                    Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:26:54

                    plavan >> v Hostěnicích ano,ale podle mého názoru je lepší místo. ale jen SZ.

                    Jinak ručky dostaneme každej dvě.

                      Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:26:27

                      KóĎA >> a třetí varianta fajrák ?

                        NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:24:19

                        plavan >> hele ty si dávej bacha. Analyzoval jsem rizika a hrozí ti:

                        Varianta A: Išma sehnal malej bagřík, spoustu velkých kamenů, maskovací papundeklovou příklopku a zvolil akci s krycím názvem "Mamut v 21. století"

                        Varianta B: méně materiálově náročná, jen pár maníků s lopatama a krumpáčema, jáma nemusí být tak veliká, dostatek čerstvých kapradin, jenom na zamaskování a pak akce s krycím názvem: "Divoký odsun po 60. letech"

                          Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:19:55

                          numen >> to je škoda, že musíš být v práci. Zrovna, když se k vám chystá tak " vážená " návštěva. Teda zvážená návštěva. Myslíš, že Išma by se za mnou stavil ? Neodpovídá mi, možná má frmol v práci , možná na mě peče. Kdo ví ?

                            NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:16:43

                            numen >> tak ti jí soused loupne kosičkou. Fanda říkal, že ty traperácké jdou na odbyt jako svině. K tomu je prý dobrá obyčejná sklolaminátová ručka mivardi.

                              Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:15:43

                              numen >> a v těch Hoštěnicích se dá autem k vodě ? Od jezu dolů ?
                              Nenech se vyprovokovat, máte krásnej vercajk. Zelenej , jako Hardy.

                                Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:15:31

                                KóĎA >> Cíle nevím ,ale co když mi to vezme vetší ryba?

                                  Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:14:33

                                  numen >> myslíš, že by Išma potřeboval ručku ? O jedné bych věděl, nejlepší na trhu :-)))))))

                                    Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:14:29

                                    plavan >> já mám odpo,bohužel. Na krku velikonoce a já musím být v práci. Moc Uk v okolí není !

                                      NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:12:57

                                      numen >> to je hrozná lopata, nekladete si zrovna malé závodní cíle :-)

                                        NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:12:23

                                        plavan >> Seveřani na to jdou dost amatérsky. Učí starý vorly lítat - tohle by zabralo možná někde v zatáčce mezi Prahou a Vídní :-)))