Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:11:56

KóĎA >> trošku větší ,ale jinak klasická pogumovaná lopata. jen Išmovi se nějak nezdá,prej je nějak moc velká.

    Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:11:23

    KóĎA >> že to vypadá jako past ?

      NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:10:52

      cha chá... 100 pěšky. V hlubokém lese? A to si museli teda najmutá úkáčka řádně máknout vykopat tak velkou díru...

        Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:10:10

        numen >> 100m pěšky nepůjdu, jsou tam místa, kde je to u auta ? Já mám bolavou hnátu a nechci si to zhoršit. Ty máš odpolední, Zdendo ?

          Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:08:59

          plavan >> 40gr krmelec ,ale musíš jít tak 100m pěšky:-(((( ale míša by tě tam možná provedl.

            Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:08:23

            Tady aby o odpovědi člověk žebral :-((((

              NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 13:05:27

              numen >> co je to za vezírek? Nebo snad čtvercový podběrák? Nějaká převratná novinka na poli rybářského designu?

                Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 13:04:48

                numen >> a silnej proud nebo se to dá odchytat i s Gábinkou ?

                  Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:03:37

                  plavan >> já byl dneska mezi:-))))

                    Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 13:00:26

                    Proutky dostaly zabrat. Fotka nic moc ,ale ohýbačka slušná.

                      Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 12:59:25

                      numen >> psal jsem Išmovi sms, kam mám jít dneska na ryby, jestli pod jez v Hoštěnicích nebo do Brňan. Zatím mi neodpověděl.

                        Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 12:58:00

                        numen >> kolik ?

                          Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 12:56:26

                          Siky >> tak já byl prubnout pickery na větší rybky. Na Ohři ,v proudu , kousek pod jezem - cílová ryba Vostrá:-)

                            Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 12:52:46

                            KóĎA >> To je tak, navolíš co chceš za rybu a je to.....

                              Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 12:52:02

                              plavan >> má by nebyla drahá ma již jen jednu špičku:-))))))



                                Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 11:53:06

                                davaprd >> ....nebo ji "dočasně" odkoupím já a zkompletuju set, .... pak se třeba dohodneme ;-))).....................
                                No to bys byl korunovanej garbolíňáckej král, široko daleko obdivován a ctěn.

                                  Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 11:49:51

                                  numen >> jo, ještě mám v nabídce stojan Nesvik danio čtyřnohu, na ten jsem zapomněl. :-))))

                                    Ndavaprd - Profil | Po 18.4.2011 10:39:08

                                    Kary >> a hlavně do vás furt lije kořalku, to mu někteří rybu i nadeženou co? ;-))) , v divizi bude nášlap, uvidíme jak se pobijete s JO a spol

                                      NKóĎA - Profil | Po 18.4.2011 10:34:03

                                      Siky >> vrtíš psem, je ten prut pokaženej nebo ne. Jasné slovo chlapa!

                                        NSiky - Profil | Po 18.4.2011 10:18:33

                                        KóĎA >> To je tím, žes nechodil do rybářského kroužku. To je parma jak vyšitá, přímo výstavní! Jen jsem si na ni omylem před focením šlápl. :-))))))))))))))))))