Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:40:45

davaprd >> docela to tam po obědě peklo, ale navečer se tak rozfoukal severák, že jsem tam málem zmrznul. A ta ledová kola mi moc nepomohla. Ani led v trávě nechtěl roztát :-))))

    Ndavaprd - Profil | Ne 17.4.2011 21:37:09

    KóĎA >> do kolika jste se tam trápili? Já byl už před sedmou doma...

      Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 21:36:47

      Reznik76 >> taky bych Berounku asi vypustil. Ale na druhou stranu, kde je takhle malebné prostředí ?

        NKóĎA - Profil | Ne 17.4.2011 21:27:56

        Reznik76 >> s tou Berounkou by to moc velká výhra nebyla... Dneska jenom droboť, jedna slušná podoustev a dva kiloví karásci... Na celé odpoledne velká slabota. Ale bylo tam hezky, to ano.


        Musím veřejně pochválit pečící umění Mistra Plavana. Buchtička byla famózní a to na sladké vůbec nejsem. I kávička z termosky pomohla celkovému kulinářskému dojmu :-)))))

          NRetro - Profil | Ne 17.4.2011 21:14:09

          cejni sli krásně

            NIšma - Profil | Ne 17.4.2011 21:11:30

            numen >> mrzí me, že jsem byl tak linej a nevytahnul to médium, to by ta křivka byla ještě lepší

              NReznik76 - Profil | Ne 17.4.2011 21:10:47

              Rybkin >> včera to bylo v práci peklo :-))) dneska o trošku lepší

                NRetro - Profil | Ne 17.4.2011 21:10:36

                cejn 57

                  NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 21:10:06

                  Reznik76 >> To já bych nešel do práce tak do středy:-)

                    NReznik76 - Profil | Ne 17.4.2011 21:06:23

                    Rybkin >> no uvidim ráno :-)))) v pátek sem měl třídní sešlost, tak sem se doma nějak octnul ve 3 ráno:-)))))
                    lepší přijít brzo ráno než pozdě večer :-))))))
                    a následky cejtim ještě dneska :-))))

                      NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 21:05:00

                      Reznik76 >> Tu já bych chtěl taky,budu muset změnit stanoviště:-)

                        Nnumen - Profil | Ne 17.4.2011 21:02:03

                        Išma >> ve velkém to vypadalo lépe.

                          NReznik76 - Profil | Ne 17.4.2011 21:01:47

                          Rybkin >> chtěl bych parmu :-)))) tak asi Vojtíškovice, a nebo kapři na Vltavě

                            NIšma - Profil | Ne 17.4.2011 20:58:09

                            numen >> docela pěkná krivka, na to že je to heavy do 140g

                              NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 20:54:08

                              Reznik76 >> Vydrž co Petr na Béčku to máš podstatně blíž

                                Nnumen - Profil | Ne 17.4.2011 20:52:31

                                jinak první ryba na nový Išmův prut.

                                  NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 20:48:42

                                  Reznik76 >> To je votrava chytat celej den dvoukilový cejny:-))))Tam ho neber:-)

                                    NReznik76 - Profil | Ne 17.4.2011 20:47:29

                                    rozmejšlim kam vzít zejtra tátu, ale na Labe to nebude

                                      Nnumen - Profil | Ne 17.4.2011 20:40:38

                                      plavan >> plyne z toho to ,že Išma byl línej vyzkoušet média a tak neví:-))))

                                        NReznik76 - Profil | Ne 17.4.2011 20:34:56

                                        Pawy >> já bych se spíš ptal tady http://www.pro-rybareni.cz/