- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Garbolino Fan Club
pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
80x v oblíbených a 29x v ignorovaných.
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 9:13:57
E.T. >> Byl jsem v Kajmanu někdy v únoru.Měl tam poslední dva kousky tuším a říkal,že už jsou zamluvené.A další že dorazí až někdy v květnu/červnu.
Prut je to pěknej,ale příjde mi to jako už moc velký hybrid a příjde mi slabší,než je udávaná zátěž (než je 3G).
Prut je to pěknej,ale příjde mi to jako už moc velký hybrid a příjde mi slabší,než je udávaná zátěž (než je 3G).
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 9:13:25
KóĎA >> Je to docela i k zamyšlení. Když si otevřeš nějaké stránky v UK s rybařinou tak jenom valíš oči co tam prodávají za pruty. Sem se nedostane ani zlomek věcí. Když dostane tak si prodeje myslí že na tom trhne balík. Rád bych časem udělal nějaký shop právě z věcma co se tady moc neprodává. Jak kaprařina,plavačka tak feeder nebo i vláčka.
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 9:09:21
KóĎA >> Jo jo vím o Tvém úspěchu na závodech. Moc Ti dodatečně gratuluji!!! Právě proto že zastoupení Garbolina v ČR je žalostné. Když chce někdo podnikat tak se tomu musí věnovat. Myslím si že by byl o jejch prutu tady i zájem. Já jsem měl také tu 4G v ruce. Je to pěkný proutek. Tuším že ho tady prodával Kajman. Ale už ho nemají. Prý ani mít nebudou.
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 9:04:26
paia >> jo jo Caldia je super kolovrátek. Min.rok jsem o jednu svojí blbostí přišel:-((( Měl jsem nahozený light feeder a šel jsem za strom udělat potřebu. No a co se nestalo.....brzda proklouzla a prut byl v rybníce. Ani po 3 hodinovém vláčení jsem ho nenašel :-(( Škoda.
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 9:03:17
E.T. >> obchodní zastoupení Garbolina znám osobně. No bez komentáře... :-) Jinak mně se líbí middynky všechny. Na obrázku se mi 4G nelíbila, ale konečně jsem jí měl v sobotu v ruce a hezkej prut to je. Ale na mě už je příliš jemnej. Já mám ty staré stříbrné, na jiné pruty nechytám. Za těch šest let co je vlastním (respektive jeden, druhý jsem dokupoval později z bazaru) jsme se hodně zkamarádili. Teď o víkendu jsem se je snažil zničit velkejma osmdesátigramovejma krmítkama navíc plněnýma těžkým cejnovým krmením. A hle, zase se nepovadlo. A to není žádnej brutál utahovák. I s desítkou - jedenáctkou se dá celkem pohodlně chytat.
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 9:00:54
paia >> Ne ne mám je doma :-))) Na staré šímo už nechytám. Už jsou v důchodu.
Npaia - Profil | Út 14.5.2013 9:00:24
E.T. >> ještě uvidím... ono, když jednou čuchneš k Aspíkovi, tak je pak všechno ostatní jen lacinej šunt... Daiwu mám jen Caldii na vláčku, tak jsem spokojenej.
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 8:58:47
paia >> hmm pán si chce dopřát :-))) Pěkný kolovrátek. Já jsem byl vždycky zastáncem šíma. Ale co jsem čuchnul k Daiwě tak šlo všechno z domu. Teda kromě Japonců. Pro ně chystám pěkný důchod? Dělá se mi u kamaráda truhláře moc pěkná prosklená vitrína.
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 8:57:37
Zajda >> ale já mám takové veselé pracovní ráno. Kolega rodí :-) takže jsem tady sám... Konečně dostaten činnosti. Teď jsem vyposlechl zoufalý pláč klienta... zaplatil hodně peněz za transport jedné palety náhradních dílů z Turecka a v Praze na celnici se zjistilo, že to dorazilo bez originálu jednoho důležitého dokumentu pro celní řízení... A bez originálu to celníci nepustí do oběhu. Takže vyhodil nemalej peníz z okna - nic moc situace. Pak tady řeším jednu paní, která mi před měsícem říkala - není problém objednávku posíláme týden předem. A teď mi píše jestli počítám s tím autem na zítra :-)))) Speciál a v Bělorusku....
Npaia - Profil | Út 14.5.2013 8:57:06
E.T. >> koukám ti do karty, ty máš všechny uvedeny pruty doma? nebo je to výčet toho, co jsi měl?
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 8:55:30
KóĎA >> Jo jo ta 11 stopa Super G je také v plánu. Ještě bych jí chtěl pořídit kámoše bomba. Ale moc se na ebay neukazují. Je vidět co je dobrý tak to se moc neprodává. Ještě mám celkem zálusk na Middy 3G nebo 4G. Ta se dá v UK sehnat za dobrý peníz. Tuším že ty něhakou Middynku máš ne?? Jinak koketuju s tím že bych něco podnikl ohledně Grabolina v ČR. Je tady sice nějaké zastoupení ale hooodně špatné.
NZajda - Profil | Út 14.5.2013 8:54:38
KóĎA >> Dneska jsi ve formě, jen co je pravda..:-)
K těm vemenům - máte chlapci moc široký přehled a to někdy škodí. Pak se holt někdy diskuse trochu zvrtne...
K těm vemenům - máte chlapci moc široký přehled a to někdy škodí. Pak se holt někdy diskuse trochu zvrtne...
Npaia - Profil | Út 14.5.2013 8:51:17
E.T. >> já ještě počkám, jak se bude chovat Aero s jednokličkou a pak se uvidí. alternativu už mám asi vybranou.
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 8:49:13
E.T. >> jo, já jsem slepej jako krtek :-) Mně se z těch super géček líbí akorát picker a 11 stop. Picker mě uchvátil jednou v Pardubicích, kdy na něj rybář tahal na 0,12 lapského kapříka jenom lehce pod šedesát. Jak ten prut pracoval - prostě parádní. Ta 11 stopá pracovala také pěkně, dalo se na ní navěsit slušné závaží... ostatně ten prut byl vyroben pro chytání závodní chytání kaprů na anglických kaprodromech.
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 8:47:02
paia >> no já bych je asi také býval nevzal? Ale dal mi na ně dobrou cenu. No stejně nevím kdy se s nima dostanu k vodě? Bůh ví jestli letos vůbec. Pořád skáču kolem rozestavěného baráku :-(((
Npaia - Profil | Út 14.5.2013 8:43:16
E.T. >> tak to je dobře, že jsi věděl, do čeho jdeš. předběhl jsi mě o chvíli, taky jsem na ně měl zálusk, jen jsem byl na rybách a čabimu napsal až večer. ale pro mě je to nakonec dobře, protože bych je stejně musel asi poslat o dům dál, práci, na kterou jsem s nimi počítal, by nezvládly...
Čtenáři této diskuse také sledují
NSpolek pozůstalých GFC110357
NFóry59867
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
NKlub fanoušků Trabucco27531
NZoologický koutek MRKu.33418
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NRybářský retro bazar.16779
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:52NRybáři vs ochránci přirody 69
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













