Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NRST - Profil | Út 2.12.2008 20:04:41

Portos >> Nazadar máš u mně Litr viš čeho :-(((((

    NPortos - Profil | Út 2.12.2008 20:02:27

    m.kindl: tady jsou někteří tajemní jak hrad v Karpatech, samá záhada, tajnůstkáři, hádankáři, šifrovači, mlžiči, tajiči, kódovači... Člověk aby se v tom vyznal :-)

      NBachy - Profil | Út 2.12.2008 19:45:40

      boyscout >> To není nijak zvláštní předpažka, srovnej si prsty s kolenem vpředu. Ani neumíš poznat metrového kapra foceného zblízka, jouzo.

        Nm.kindl - Profil | Út 2.12.2008 19:41:01

        Portos - ® To bude patrně ten jehož jméno se neříká :-)

          NPortos - Profil | Út 2.12.2008 19:39:46

          Fery: A že vím koho máš na mysli :-D Jinak moc pěkně napsané.

            Nbobs - Profil | Út 2.12.2008 19:33:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            drahos bachy neznam drahose osobne pouze z brna kdyz jsem u nej nakupoval ale prijde mi ze i kdyz udelal chybu ktera se s nim potahne hodne dlouho a vlastne vedomne lhal tak se k tomu postavil jako chlap coz v zadnem pripade neomlouva co provedl ale kolik je tady lidi kteri by toto udelali a kecum bachyho o nejakem hnoji a onanii se musi soudny clovek smat

              NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 2.12.2008 19:29:31

              Horda >> Věř tomu, že o tebe by se nikdo nezajímal))))))

                NFery - Profil | Út 2.12.2008 19:27:20

                ..já vás nechápu:-(..nic se nepřešlo..myslím,že si každej Drahoše už zařadil..jde o to,že jsme ocenili jeho omluvu místo krvavého boje za svoji nepravdu,jako to dělají jiní..a kopat do někoho,kdo leží na zemi..to nemusím..kdežto do někoho,kdo se nepřestane hádat i když je jeho nepravda jasná si kopnu rád..

                  NPvl - Profil | Út 2.12.2008 19:26:48

                  Chválit někoho za to, že byl prakticky přinucen se omluvit ......... No nevím :o§))

                    Nboyscout - Profil | Út 2.12.2008 19:23:25

                    Bachy >> Fotky předpažek? To myslíš něco jako je tato? :-)

                      NHorda - Profil | Út 2.12.2008 19:22:49

                      Ja hlavne obdivuji jak se to tady preslo, by me zajimalo kdyby to udelal nekdo jiny jak by tu byl po sve omluve verejne pranyrovan, je treba si uvedomit i to ze ta ryba byla v soutezi a cenu mel tudiz dostat nekdo jiny, a ja se ptam co ty dalsi ryby co jsou v soutezi z jiste jm svazoky ty maji take pridano kilco, dve ?? a o ty dve stejne ryby na stejnem miste, podle pozadi jak jsou zeleny kere, nejspis i ve stejnem obdobi vyfocene jednou 12 podruhe 14kg to se jako taky prejde, omluva je sice pekna ne kazdy by se tu verejne omluvil, ale omluva byla jedine vychodisko jak se tady neodepsat, ja za sebe rikam Drahos me zklamal

                        NBachy - Profil | Út 2.12.2008 19:17:34

                        syny >> Je to mazec co. To víš, když je to jejich kamarád, nevadí že lže a dělá ze čtrnáctky veřejně dvacítku. Za půl hoďky je vše v naprostém pořádku a na vše zapomenuto. Další mistr, samozvaný král sektoru, tu onanuje s fotkama předpažek chycených na něco úplně jiného. Hnůj. Zvedá se mi z takových falešných povah žaludek.

                          NChose - Profil | Út 2.12.2008 19:06:50

                          Co na to říct??? Nic.

                            NOndra (tloušťák) - Profil | Út 2.12.2008 19:00:31

                            Myslím že nejen v soutěži na netu ale i v časopise - viděl jsem tu fotku i u nějakého "reprezentativního" článku od CDB ....

                              Ncarpio - Profil | Út 2.12.2008 19:00:29

                              Já tedy ač jsem si před nedávnem myslel své, před Drahošem hluboce smekám, nevím ani kolik z nás by k takovéto omluvě našlo odvahu a nehádalo by se do krve, že je to jen blbě nafocené

                                NAgas - Profil | Út 2.12.2008 18:59:59

                                Thundarr-přesně jsi to napsal nění na to jse pěkně z rybou vyfotit ať je menší nebo větší.

                                  Nvasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec - Profil | Út 2.12.2008 18:51:34

                                  Drahoš: omluva pěkná, měl si taky dost času nad tím přemýšlet.
                                  Udělat něco takovýho opakovaně a ještě v soutěži.......
                                  Ztráta důvěry?? Tak to každopádně !
                                  Divím se spíše tomu, že se tady k tomu kluci staví " hodíme to za hlavu a o nic nejde" To ho fakt budete brát stejně jako dříve??
                                  Drahošu sory, ale já ne.:-((

                                    Nthundarr - Profil | Út 2.12.2008 18:33:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    CDB Attract oliheň :)

                                      Nthundarr - Profil | Út 2.12.2008 18:29:41

                                      Lidi , nejsem blby abych fotil vahu ... to do podlozky muzu nalit vodu a machrovat jak presne vaha vazi ... ja se chci fotit s rybama a pokud napisu k rybe vahu a delku, neni to proto ze se chci s nekym hadat ale proto ze vim ze ta ryba je takova , .... a pokud si to nekdo nemysli je mi to jedno ja nelzu nemam to zapotrebi :)

                                        NMaxwell - Profil | Út 2.12.2008 18:25:24

                                        Drahoš >> Věřím ti , že najít odvahu se omluvit,bylo daleko obtížnější, než najít odvahu takhle zalhat....Jak už psali jiní, je dobře ,že jsi to vzal rovnou a bez vytáček.
                                        Zde mě jen napadá rčení, že pokud nejde o život, tak jde vo hovno.....ale budeš to mít drahý .....:-)