Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NEl Duffus - Profil | St 3.12.2008 11:50:16

Je tohohle všude plno, předpažky, míry, váhy, lhaní o revírech, nástrahách... Drahoš jednoduše přestřelil, lidově řečeno to posral. Aspoň se k tomu postavil jako chlap, což ho sice v mejch očích neospravedlňuje ani náhodou, ale tak nějak to na něj vrhá trošku lepší světlo. Opět se tady v reakcích projevuje, kdo je s kým kámoš a kdo ne. Zvláště Vy, co Vám pětiřádková omluva stačí by jste se měli trošku zamyslet, jestli byste takhle postupovali i v případě, že by jste dotyčného podvodníka neznali. Docela mi to v určitých případe připadá jakože Vám dělá dobře, že se znáte s někým kdo je trochu známej a nejste schopný mu do očí říci, že udělal chybu, která by se prostě neměla stát.

    NPatrik - Profil | St 3.12.2008 11:40:06

    Fishky: Já mám už léta váhu za 300 tu klasickou do 24 kg, testuju ju každej rok před sezonou zavěšováním závaží na cvičení (od 2 do 20 kg) a porovnávám pak ještě s údajem na digitální váze co máme doma. Zatím to každej rok sedí a na těch 20 kg mi to ukáže max. o 100g jinak, což si myslím že je velice dobrý a váhu ryby to nezkreslí. Jde spíš o to, jak kdo váží rybu a kolik chce na váze vidět =)))

      Nm.kindl - Profil | St 3.12.2008 11:34:08

      tomm - ® Asi žiješ v jiných čechách než já....mám jinou zkušenost a troufnu si říct že kaprařů znám dost...

        NFishky - Profil | St 3.12.2008 11:27:08

        tomm >> a) uber
        b) a ty si kaprař? :-)
        c) jakou máš tu váhu? já váhu nikdy neměl, ale rád bych už nějakou pořídil, a když teda tobě jedna zbytečně leží doma... :o))

          Ntomm - Profil | St 3.12.2008 11:16:55

          Myslím, že Drahoš tu jen ukázal jak je kaprařina, která se provozuje českým způsobem směšná. Český typický kaprař má totiž jen tři kritéria úspěchu, tedy kila, kila a tím třetím jsou kila. Takových lidí co to dělají stejným způsobem, tedy, že ty kritéria trochu vylepší jsou u nás desítky. Tihle lidi dělají z rybolovu totální frašku. Sámotnému se mi to tak zprotivilo, že už přes dvě sezony nenosím váhu, je mi to zkrátka jedno. Příčí se mi o rybě mluvit jako o dvanáctce, patnáctce nebo dvacítce. Nechápu jaký jiný důvod kromě egohoničství ty kila mají.
          Tihle lidi způsobili i to, že kapraři jako celek jsou ostatním rybářům jen pro smích a slovo kaprař se pro ně stalo synonymem hlouposti. Není divu. Myslím, že při téhle kauze se muškaři popadají za břicha.
          Vím, že i u nás je pár lidí, kteří to berou jinak. Kolik jich ale je? 10% ? Je mi to líto.

            Nsidneyv - Profil | St 3.12.2008 8:17:38

            všetci robíme chyby...a chce to kuráž sa takto verejne ospravedlniť, najma keď sa vie, že poškodí svojej firme meno...len mne nejde do hlavy...však to musel čakať,že sa to bude prepierať...

              NBachy - Profil | St 3.12.2008 6:35:29

              lubbal >> Proč bych tě měl posílat někam, já jsem zlý (a budu dlouho) jen na lidi, kteří si to u mě zasloužili, kteří mě sprostě pomlouvají.

                Nkonn - Profil | Út 2.12.2008 23:48:46

                drahos: vyborna negativni reklama to ti musi lojza podekovat no jo to je ten tvuj hr pristup ale kdyz jsi se sam tak kopl do prdele tak si to uz mozna uvedomis nejdriv premyslej pak jednej mej se

                  NPatrik - Profil | Út 2.12.2008 23:21:46

                  pro všechny: Drahošovu omluvu beru, uznávám ho a beru jako dobrýho borca a určitě i slušnýho rybáře.V omluvě je to alespoń čestně a napřímo napsané, což oceňuju a určitě k němu nebudu chovat nějaký odpor či nenávist nebo něco takového.
                  Drahoš: Jen se tě Drahoši ptám sám za sebe, jelikož já na daném revíru chytám celkem často a v současné době jsem s kamarádem Liborem poctivě s jasně doložitelným stejným kaprem (89 cm, mezera v ploutvi ocasu, chycen 14 dní po sobě, svědci atd.) na prvním místě v dané soutěži a ty jsi se teď s daným kaprem, který je tu níž v otázce pro porovnání, zázračně chyceným jednou s 84 cm a podruhé už s 89 cm (i když vše nasvědčuje tomu, že jsou to jen 2 fotky stejného kapra ve stejný den - naprosto stejné oblečení, místo focení, stav vegetace kolem atd.) najednou přidal k nám na první místo. Tak se ptám, jestli po tvé omluvě a nasypání si popele na hlavu, přiznáš nebo rozumně vysvětlíš chlapsky i toto a pokud je to opravdu podvod, prvního místa se případně vzdáš. Nebo jak je jinak možné, že ten kapr zázračně vyrostl o 3 cm a přibral 1,5 kg během tak krátké doby? navíc ta váha 14 kg je směšná, má ji tam jeden, maximálně 2-3 kapři (a to už jsem tam těch přes 80 chytil většinu a hodně z nich několikrát...). Nejde mě o tu cenu (ta je stejně docela malá), jde mě o fair play celé soutěže a to by mělo být to nejcennější.
                  Uvádím si u všech ryb pokud to jde (mám váhu, čas a chuť na vážení, měření atd.) pravé váhy a míry a věř, že na daném revíru mám chycených hodně stejných ryb jako ty ("překvapivě", chytají se pořád dokola...), často jen pár dní nebo týdnů před nebo po tobě, a tak jsem často vidíval, že máš váhu mírně nebo i víc nadnesenu tak u zhruba půlky ryb zde na mrku v můj lov z daného revíru, občas i míru o nějaký ten cm.
                  Ale za to jsi se již omluvil, tak promiň, že tak do tebe zase ryju. Doufám, že to nevezmeš jako provokaci či urážení a pokud se u vody potkáme, tak si klidně můžem pokecat a rád tě poznám, pokud ovšem ty budeš chtít

                    Nlubbal - Profil | Út 2.12.2008 23:00:00

                    Sleduju tuto "kauzu" ze strany zacatecnika od zacatku a teprve tedka posledni zprava od Petra Kocha je opravdu nejvystiznejsi.....jsem houby profik, jsem houby tester nejake firmy....nedavam foto 60 a nerikam ze ma 70, proste pockam si na svuj ulovek, ktery nekdy dojde....mrzi me ze clovek z firmy, ktere verim a investuji do ni udelal blbost...ale jsem jen clovek a odpoustim...jak bylo psano, kdyz nejde o zivot jde o prd slusne receno....bachy, i kdyz vim, ze me posles nekam...prosim nebud tolik zly.....nam laikum si vazne hodne pomohl..........stejne jako Drahos pri predvadeckach....

                      NMacejko - Profil | Út 2.12.2008 21:30:38

                      Petr Koch >> S tím testérem na Včelínku jsi mě pobavil:-)))))

                        NPetr Koch - Profil | Út 2.12.2008 21:23:40

                        Tak mě napadá, že bych Vám tady všem mohl říct, že jste idioti, po pár dnech si nasypat s velkým patosem popel na hlavu a pak si vychutnat sqělý zápis a chválu o tom jakej jsem chlapák :o)))) Fakt jsem se pobavil.
                        Nicméně bych to moc nedramatizoval, on tester v situaci, kdy mu to mimo Včelínku moc nejezdí je v podstatě pod obrovským tlakem, musí se nějak zavděčit a dokázet, že je co platný v rámci firmy.
                        Ale omluva fakt pěkná a podle mě se dějí horší věci. Třeba pomlouvání za zády, to je větší svinstvo :o)) Tak už ho nechte kluka jednoho snaživýho.

                          NMacejko - Profil | Út 2.12.2008 21:12:08

                          To co udělal Drahoš je neuomluvitelné i kdyby to tady napsal 100x.Pokud tady za rok pošle 100 fotek reklamních hadrech CDB a 100 reklamních odkazů na CDB a pořád píše jak to jezdí na CDB a každý ví že spolupracuje úzce s touto firmou, tak si tohle nemůže dovolit a spochybňuje celý pohled na tuto firmu...Kdyby to byl kdokoli v¨jiný, tak to prostě přejdu a zasměju se...Je to pro Lojzu určitě ponaučení.Já bych za tohle u nás ve firmě letěl !!!!Je to můj pohled na danou věc

                            Nkobr.d - Profil | Út 2.12.2008 20:30:54

                            absolutně souhlasím se synym a vasrmenem1.Tohle nepochopím :o(Čekat se to dá od mladýho kluka co si chce honit triko, ale od dospělého chlapa, navíc někoho, kdo reprezentuje firmu.:o( A ještě do soutěže.:o( Do nikoho na zemi nekopu.Prostě to nechápu.K čemu potom ty soutěže jsou?
                            (původně jsem tady měl zkopírované příspěvky synyho a vasrmena1,ale myslím si,že je to zbytečné.)

                              NJán Pečo - Profil | Út 2.12.2008 20:13:49

                              Drahoš >> tak Drahos,slovo hodne chlapa. Neschvalujem co si spravil a tazko to budes ospravedlnovat. No chybu moze spravit kazdy. No nie kazdy si ju uzna. Moj dedo vravel ze najhorsie sa udrzuje spatna povest a obnovuje dovera. No aj tak ti drzim palce!

                                Nm.e. - Profil | Út 2.12.2008 20:12:01

                                RST- no což o to, jenže já nejsem ten pravý aby se mi dostalo takového štěstí. Zkouším to jinde a tuto hranici letos už taky neohrozím

                                  Nliborcarp - Profil | Út 2.12.2008 20:11:39

                                  Portos >> a hlavně špijoni.-)

                                    NPortos - Profil | Út 2.12.2008 20:10:39

                                    RST: Ještě 29 dní, tak není kam zpěchat! Případné předání necháme do Břeclavi.

                                      NRST - Profil | Út 2.12.2008 20:09:17

                                      m.e. >> Se právě bojim že je vymalováno leda že bys přijel a skusil to

                                        Nm.e. - Profil | Út 2.12.2008 20:06:31

                                        RST-ještě nemaluj čerta na zeď))