- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Největší kapr chycený na CDB?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NEl Duffus - Profil | St 3.12.2008 11:50:16
NPatrik - Profil | St 3.12.2008 11:40:06
Nm.kindl - Profil | St 3.12.2008 11:34:08
NFishky - Profil | St 3.12.2008 11:27:08
b) a ty si kaprař? :-)
c) jakou máš tu váhu? já váhu nikdy neměl, ale rád bych už nějakou pořídil, a když teda tobě jedna zbytečně leží doma... :o))
Ntomm - Profil | St 3.12.2008 11:16:55
Tihle lidi způsobili i to, že kapraři jako celek jsou ostatním rybářům jen pro smích a slovo kaprař se pro ně stalo synonymem hlouposti. Není divu. Myslím, že při téhle kauze se muškaři popadají za břicha.
Vím, že i u nás je pár lidí, kteří to berou jinak. Kolik jich ale je? 10% ? Je mi to líto.
Nsidneyv - Profil | St 3.12.2008 8:17:38
NBachy - Profil | St 3.12.2008 6:35:29
Nkonn - Profil | Út 2.12.2008 23:48:46
NPatrik - Profil | Út 2.12.2008 23:21:46
Drahoš: Jen se tě Drahoši ptám sám za sebe, jelikož já na daném revíru chytám celkem často a v současné době jsem s kamarádem Liborem poctivě s jasně doložitelným stejným kaprem (89 cm, mezera v ploutvi ocasu, chycen 14 dní po sobě, svědci atd.) na prvním místě v dané soutěži a ty jsi se teď s daným kaprem, který je tu níž v otázce pro porovnání, zázračně chyceným jednou s 84 cm a podruhé už s 89 cm (i když vše nasvědčuje tomu, že jsou to jen 2 fotky stejného kapra ve stejný den - naprosto stejné oblečení, místo focení, stav vegetace kolem atd.) najednou přidal k nám na první místo. Tak se ptám, jestli po tvé omluvě a nasypání si popele na hlavu, přiznáš nebo rozumně vysvětlíš chlapsky i toto a pokud je to opravdu podvod, prvního místa se případně vzdáš. Nebo jak je jinak možné, že ten kapr zázračně vyrostl o 3 cm a přibral 1,5 kg během tak krátké doby? navíc ta váha 14 kg je směšná, má ji tam jeden, maximálně 2-3 kapři (a to už jsem tam těch přes 80 chytil většinu a hodně z nich několikrát...). Nejde mě o tu cenu (ta je stejně docela malá), jde mě o fair play celé soutěže a to by mělo být to nejcennější.
Uvádím si u všech ryb pokud to jde (mám váhu, čas a chuť na vážení, měření atd.) pravé váhy a míry a věř, že na daném revíru mám chycených hodně stejných ryb jako ty ("překvapivě", chytají se pořád dokola...), často jen pár dní nebo týdnů před nebo po tobě, a tak jsem často vidíval, že máš váhu mírně nebo i víc nadnesenu tak u zhruba půlky ryb zde na mrku v můj lov z daného revíru, občas i míru o nějaký ten cm.
Ale za to jsi se již omluvil, tak promiň, že tak do tebe zase ryju. Doufám, že to nevezmeš jako provokaci či urážení a pokud se u vody potkáme, tak si klidně můžem pokecat a rád tě poznám, pokud ovšem ty budeš chtít
Nlubbal - Profil | Út 2.12.2008 23:00:00
NMacejko - Profil | Út 2.12.2008 21:30:38
NPetr Koch - Profil | Út 2.12.2008 21:23:40
Nicméně bych to moc nedramatizoval, on tester v situaci, kdy mu to mimo Včelínku moc nejezdí je v podstatě pod obrovským tlakem, musí se nějak zavděčit a dokázet, že je co platný v rámci firmy.
Ale omluva fakt pěkná a podle mě se dějí horší věci. Třeba pomlouvání za zády, to je větší svinstvo :o)) Tak už ho nechte kluka jednoho snaživýho.
NMacejko - Profil | Út 2.12.2008 21:12:08
Nkobr.d - Profil | Út 2.12.2008 20:30:54
(původně jsem tady měl zkopírované příspěvky synyho a vasrmena1,ale myslím si,že je to zbytečné.)
NJán Pečo - Profil | Út 2.12.2008 20:13:49
Nm.e. - Profil | Út 2.12.2008 20:12:01
NPortos - Profil | Út 2.12.2008 20:10:39
NRST - Profil | Út 2.12.2008 20:09:17
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NLov z nafukovacího člunu1187
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NDalešice ??8160
NMikbaits - pikantní švestka534
NLithiové baterie - srovnání1546
NJak to bere na Štíte?85
NJak na odlévání olova?856
NLexikon boilies komponentů901
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...












