Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NMartin - Havířov - Profil | Út 2.12.2008 17:44:39

m.kindl >> : se vyfoť s váhou a né s kaprem vole :o)))

    NAgas - Profil | Út 2.12.2008 17:44:33

    Podle mně je lepší buď mně pořádně zdokumentovaný tzv.vyfovený z váhou+ rybu a nebo vůbec semka žádný foto nedávta,aby jses nemusel pak z někým dohadovad u vody nebo na mrku přoč a kdy a jak to vůbec bylo popravdě.A nebo mnět vlastní webovky a ukážeš je jen tomu komu chceš ty sám toˇmůj názor.

      Nm.kindl - Profil | Út 2.12.2008 17:39:01

      Fery - ® Díííky Morisy :-)

        NFery - Profil | Út 2.12.2008 17:37:33

        m.kindl >> tak ty můžeš s váhou..teda až si ji koupíš:-)

          Nm.kindl - Profil | Út 2.12.2008 17:35:07

          Fery - ® No jo ale co když si koupím novou váhu a budu se s ní chtít pochlubit ...

            NFery - Profil | Út 2.12.2008 17:31:51

            liborcarp >> taky to tak dělám..na Mrk fotky pouze bez váhy:-)

              NFery - Profil | Út 2.12.2008 17:30:49

              ..já se s Drahošem neznám,ale omluvu beru,protože omluvit se umí málokdo a zvlášť přiznat,že si přidal úmyslně váhu ryby..chce to kus odvahy..většina by se do krve hádala,že vážila přesně,ale tak je to tady se vším..chybu přizná málokdo..ať se to týká nadhodnocování váhy a nebo převážení ryb..:-(

                Nliborcarp - Profil | Út 2.12.2008 17:28:06

                Jinak hoši já to říkám furt,ano dejte foto ale nepište už kolik to má.Vždy se najde někdo kdo tomu nebude věřit a o kila přece vůbec nejde.

                  Nsyny - Profil | Út 2.12.2008 17:28:01

                  Fishky >> problém je v tom,že jsem je nechytil,ani nepřihlašoval do soutěže,byly to fotky kaprů co se tam nasazovali a pokud některý neměl 10 kilo,je to chyba majitele,že si je nepřevážil,já to taky neudělal,tak promin že jsem tě zklamal

                    Nsyny - Profil | Út 2.12.2008 17:25:27

                    m.kindl >> přidat si pár cenťáků,nějaký to kilčo,fajn je to klukovina,zřejmě za ůčelem zvednutí ega,ale tohle byl ůmyslný podvod za ůčelem vlastního obohacení a s tím já souhlasit nemůžu.Sice nevím jak ta soutěž dopadla,ale pokud se Drahoš umístil na přední pozici,měl by se především omluvit všem,co se té soutěže ůčastnili,vrácení případné výhry je samozřejmostí.Dál už se v tom nebudu babrat,svůj názor jsem napsal.

                      NFishky - Profil | Út 2.12.2008 17:22:20

                      syny >> kdo je bez viny až mrskne šutrem? :)) Hele, onehdá jsi sem dával foto kaprů z Popek, kde všichni měli 10+, nechci rýpat, ale že všichni 10+ na tuty neměli ;-) hm? :)))

                        Nm.kindl - Profil | Út 2.12.2008 17:18:22

                        syny - ® Kdo ? No lid...Socani lidem soustavně lžou a věří jim skoro polovina národa....nebuď takovej detailista...Navíc ta férová omluva je pro mě víc než váha ryby kterou já osobně jsem považoval za reálnou :-)

                          Nsyny - Profil | Út 2.12.2008 17:13:58

                          m.kindl >> v pohodě ? a zrovna ty,uvědomuješ si,že to vrhá špatné světlo na nás všechny.Jak chceš potom prosazovat K-70,lov non-stop,kdo nám bude věřit ?

                            Nm.kindl - Profil | Út 2.12.2008 17:11:33

                            Drahoš - ® V pohodě...Nic se nestalo...taky jsem jednou kamarádce řekl že ho mám o centimetr většího,o centimetr silnějšího a o deset gramů těžšího...stejně mi nedala tak je to fuk :-)

                              Nthundarr - Profil | Út 2.12.2008 17:08:55

                              syny - muj znamy to neni ... a podle me taky prijde do pekla ... kdo to udela jednou ... , je to na kazdeho svedomi ... , a myslim ze komu by se mel hlavne omluvit je Lojza Fiala ... protoze uskodil akorat jemu ... , uprimne me to je ukradeny :)

                                Nbodie - Profil | Út 2.12.2008 17:03:39

                                Omluva je Ok. Jet se dá taky dál, ale jak sám Drahoš napsal důvěryhodnost v osobu je nenávratně v pr....

                                  Nsyny - Profil | Út 2.12.2008 16:50:27

                                  No nevím, moje prabába vždycky říkala ,, kdo lže, ten taky krade a do pekla se hrabe".
                                  Jen by mě zajímalo kolegové rybáři, zda byste byly tak velkorysí, pokud by to nebyl Váš známí ?

                                    Nthundarr - Profil | Út 2.12.2008 16:49:29

                                    Fishky - je nějakej vroubkovatej ne ? :) kdes ho sehnal :)

                                      Nbába - Profil | Út 2.12.2008 16:29:34

                                      Drahoš >> supr férové vyjádření kémo .-)

                                        NMarPit - Profil | Út 2.12.2008 16:27:27

                                        Drahoš >> Sice se neznáme, ale cením si odpovědi na rovinu, bez nějakých vytáček. Tohle beru.