Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Nliborcarp - Profil | Út 2.12.2008 16:26:40

Drahoš >> každej chybuje ale né každej to přizná,já tě beru jako dobrého kámoše a i dobrého rybáře.Je dobře že jsi napsal po pravdě jak to je.Jak píše Portos,dáme sewerskou,řízek a na vše zapomenem,život jde dál.

    NFishky - Profil | Út 2.12.2008 16:19:15

    Martin-H >> thundarr >> ...že si to ty, tož eště lysce ;-))

      NSpacir - Profil | Út 2.12.2008 16:19:01

      kazdy udelame chybu, ale tak mnohokrat po sobe v tom samem odvetvi???no nic, ja se nebudu vice vyjadrovat...chyb bylo mnoho, ale aspon tak v celku dustojne prohlaseni zde co bylo napsano beru...

        NPortos - Profil | Út 2.12.2008 16:14:57

        Drahoš >> Dáme panáka a jdem dál. Každý děláme chyby.

          NDrahoš - Profil | Út 2.12.2008 16:09:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Prohlášení.-Opožděně protože jsem měl problém s ps..Chtěl bych se tímto omluvit všem co mi věřily.Vím že to co jsem udělal není omluvitelné.Stydím se za to ,že jsem udělal klukovinu ,kterou si sám ve zpětném myšlení si nedokážu vysvětlit.Vím že jsem zklamal hodně lidí a hlavně poškodil CDB. Nevím co jsem tím sledoval krom vlastního prospěchu v podobě ceny ,kterou předám na správné místa..Ztratil Lojzikovu důvěru..Pokud můžete tak omluvu přijme ten co mne zná a kdo né Tak má na to právo. Kluky co mne braly za normálního "promiňte¨" Vím že jsem to přehnal.I já si za to ponesu trest v podobě ztráty důvěry.. Více se k tomu nebudu vyjadřovat protože jsem pár lidem udělal radost mojí klukovskou chybou a vlastní blbostí ,kdy jsem kliknul dříve než jsem přemýšlel.. Libore,.Michale ,Marceli Ludku, a všichni ostatní ještě jednou promiňte........Drahoš..

            Nthundarr - Profil | Po 1.12.2008 20:46:51

            Fishky - :ú ty jo pekna ryba ... dokonce tam nevypadas moc staře :)

              NÁgnes - Profil | Po 1.12.2008 17:40:23

              20lb = 9,07 kg :-)

                Nsidneyv - Profil | Po 1.12.2008 17:28:18

                ten kapor chytený p. Ševčíkom nemá 20kg ani v čase týždeň pred výterom. Osobne tipujem tak 10kg. ďalšie dve fotky tu uverejnené s jeho "dvomi" kaprami, tak tu si myslím, že sa jedná takisto o jednu a tú istú rybu, rovnako okolo 10kg. Nebudem špekulovať či fotky do danej súťaže sú vložené ním samým, alebo ide o nepekný žart. Najlepšie by bolo, aby sa on sám vyjadril. Ak ich tam dal skutočne on, tak je to úbohé a mal si uvedomiť, že ako "osobnosť kapráriny" sa to bude na rybárskych weboch prepierať. Ďalšia otázka je, že komu by potom išla cena v prípade nejakej výhry v danej súťaži?
                CDB inak nechytám, raz som mal od nich hotovky a pelety "maso" a mal som na ne vcelku dosť záberov, ryby tak do 8kg...

                  NFishky - Profil | Po 1.12.2008 17:17:26

                  liborcarp >> že mi to udělalo dobře? no ani moc ne... tohle je na CDB /Dyje 2006/

                    Nliborcarp - Profil | Po 1.12.2008 16:56:33

                    Fishky >> hlavně že ti to udělalo dobře.Zdar

                      NFishky - Profil | Po 1.12.2008 16:35:45

                      liborcarp >> ...no jakej asi :-)) SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!

                        Nliborcarp - Profil | Po 1.12.2008 16:31:21

                        Fishky >> jakej účel?

                          NFishky - Profil | Po 1.12.2008 16:29:14

                          liborcarp >> nechytil, ale účel to splnilo :o) /ikdyž jen jednou jsem dostal pochvalu za "sqelej zápich", ach jo...

                            Nliborcarp - Profil | Po 1.12.2008 16:27:59

                            Fishky >> to jsi chytil na CDB?

                              NMatesJ - Profil | Po 1.12.2008 16:23:44

                              Docela ubohe ty fotky Drahose Sevcika ze Vcelinku ,ty nizke ryby tam maji tak do 11kg ,kdyz to vazi clovek poctive.To vazil tak po tridenim desti z podlozkou doc nacucanou vodou :-D,tfuj to je na bliti ,mam tam odchytane docela dost a trinactikilove ryby maji ze vcelinku podstatne jinsi stavbu tela nez ty zizale co ma nafocene.

                                NJuraj - Profil | Ne 30.11.2008 23:58:31

                                Martin... >> Díky. Používám od nich jen feederové peletky a jsou super. Chytám feeder, takže za obry se nehoním, ale mezi 60ti 70ti jsem jich na ně blahé paměti na štokách nachytal dost. A na řece jdou po příchuti patentka velcí tloušti jako divý.

                                  NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 23:46:27

                                  Juraj >> Carp Devil Baits

                                    NJuraj - Profil | Ne 30.11.2008 23:39:51

                                    Chlapi možná blbá otázka, ale co je to CDB?

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 30.11.2008 23:16:53

                                      Fishky >> Na co od CDB to bylo.... ? :o)

                                        NHorda - Profil | Ne 30.11.2008 23:09:19

                                        Fishky >> ty capes na cdb ???