Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Fishky - Profil | Ne 30.11.2008 23:03:30

...a ještě pouštění doubláčku :)))

    Fishky - Profil | Ne 30.11.2008 22:58:27

    ...ještě lyseček :o))

      Fishky - Profil | Ne 30.11.2008 22:52:52

      HonzaR. >> Honza >> taky není největší, ale potěšil :-))

        thundarr - Profil | Ne 30.11.2008 20:57:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nejvetsi asi neni ale ... pěkny byl :)

          Fery - Profil | Ne 30.11.2008 19:28:12

          Petr Koch >> aha:-)

            Petr Koch - Profil | Ne 30.11.2008 19:25:22

            Fery >> jo

              syny - Profil | Ne 30.11.2008 18:57:10

              Ondra (tloušťák) >> a největší kusy chytají ti bez trenclí :o)))

                tigerZ - Profil | Ne 30.11.2008 18:56:41

                Syny: Ne, to je tam povinnost, červený trenky a bílý triko jak na spartakiádě =)) Akorát kamoš měl jen jedno a další den si dal už modrý a pak ho odtam vyhodili =)

                  Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 30.11.2008 18:56:13

                  syny >> Podle mě tam můžeš chytat i v jinejch trenclách ale jen v červených tam něco chytneš... :o)

                    syny - Profil | Ne 30.11.2008 18:54:30

                    Fery >> to je ta voda,kde můžeš chytat jen v červenejch trenclách :o)))

                      Fery - Profil | Ne 30.11.2008 18:51:24

                      Petr Koch >> to je ta voda kde točil Fishky dvd?

                        tigerZ - Profil | Ne 30.11.2008 18:50:41

                        Vase zprava

                          Petr Koch - Profil | Ne 30.11.2008 18:50:33

                          Kurwa já si budu muset taky vyrazit chytit nějakýho kapra na Včelínek. Evidentně tam zachytá kde kdo :o)))

                            syny - Profil | Ne 30.11.2008 18:50:21

                            Jarda Kučera >> chlape,teda čeho ty si nevšimneš :o)))

                              Jarda Kučera - Profil | Ne 30.11.2008 18:48:59

                              tigerZ:A taky má červené trenky jako Drahoš -:))

                                Forest 1 - Profil | Ne 30.11.2008 18:47:17

                                tigerZ >> peknej kaprik,ale kolega nemusel tak predpazovat :-))

                                  tigerZ - Profil | Ne 30.11.2008 18:45:17

                                  Jen pro porovnání, kamarádův kapr ze stejné vody, poctivě 86 cm a 13,3 kg

                                    Fery - Profil | Ne 30.11.2008 18:28:00

                                    syny >> k závěru se došlo i tenkrát:-)..jen to prostě někdo nechtěl vzít na vědomí..měkdo se prostě nechá opít rohlíkem a někdo má vlastní rozum a přemejšlí..

                                      syny - Profil | Ne 30.11.2008 18:23:31

                                      Asi před půl rokem,se tu řešilo něco podobného s A. Vondrlíkem,šlo o odvezení ryby z Věstonické nádrže.Pokud vím,tak se tenkrát k žádnému závěru nedošlo a podle mě to tady dopadne stejně.Chvíli bude kolem toho humbuk a za pár dní bude klid.

                                        tigerZ - Profil | Ne 30.11.2008 18:15:19

                                        Fery: souhlasím, navíc tak člověk dělá blbce i sám ze sebe a díky tomu taky teď je na prvním místě, což pak už není jen taková sranda, pokud ta ryba opravdu dané parametry nemá a vyhraje tak porušením fair play, proto ho tady prosím veřejně o vysvětlení. Pokud je to pravda, klidně se mu omluvím