Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Nčenda22 - Profil | Ne 30.11.2008 18:14:22

to s stebou souhlasím ale pořád řešit tyhle blbosti no nevím

    NFery - Profil | Ne 30.11.2008 18:12:19

    Čenda22 >> čenda22 >> nezlob se,ale ubohost je dělat z ostatních blbce..

      Nčenda22 - Profil | Ne 30.11.2008 18:11:00

      tigerZ-už to přestante řešit už je to ubohost pořád někoho obvynovat

        NFery - Profil | Ne 30.11.2008 18:10:54

        Vypadá to,že tady ze sebe udělal někdo pěknýho joudu:-)))..jsem zvědavej,jestli se vyjádří:-)

          NtigerZ - Profil | Ne 30.11.2008 18:08:14

          Jak říkám,nechci se Drahoše dotknout, vím,že je to slušnej rybář a dobrej borec, ale tímto ho slušně prosím, aby pokud tu bude vysvětlovat toho údajnýho 20kg kapra, tak aby mi vysvětlil i toto. Tyto 2 fotky má na netu v jedné soutěži o nej kapra na jednom malém revíru, kde se tato soutěž vyhlašuje. U jedné fotky má napáno kapr 86 cm, 12,5 kg, u druhé (a jak si myslím já i vy ostatní co tu píšete, je to ta samá ryba), má už napsáno 89 cm a 14 kg. Prosím ho proto o vysvětlení, jak je to možné, když má na sobě stejné oblečení, u fotek je stejné datum ulovení (a nejedná se tedy podle mě třeba o fotku z jara a podzimu, což by mohlo vysvětlit ten přírůstek a vyšší váhu, sami víme, že na tomto revíru kapři moc extra rychle nerostou...) tak tam má různé údaje. Navíc ta váha se mě opět taky nezdá, jako i u dalších ryb, jako by to někdo vážil i s mokrou podložkou... My tam máme u identických ryb poctivé váhy s odečtením saku atd. asi o 1-3 kg nižší

            Nkocin13 - Profil | Ne 30.11.2008 18:01:09

            tigerZ- jo to jéé ta stejna ryba, ale proč se ptáš?

              NKose - Profil | Ne 30.11.2008 17:53:27

              tigerZ >> Jo je to stejnej kapr...

                NMarPit - Profil | Ne 30.11.2008 17:48:55

                tigerZ >> I stejně "vykouslá" prsní ploutev. 100% stejná ryba.

                  NFery - Profil | Ne 30.11.2008 17:46:39

                  tigerZ >> je to na 99% stejná ryba proč se ptáš??

                    NtigerZ - Profil | Ne 30.11.2008 17:40:15

                    a tady. Podle mě je to podle tvaru hřbetu a ocasu atd. stejný kapr. Co si myslíte vy?

                      NtigerZ - Profil | Ne 30.11.2008 17:38:58

                      Nechi se nijak Drahoše dotknout,respektuju ho jako dobrýho rybáře, ale dám vám něco posoudit, je to stejná ryba nebo není?

                        Nliborcarp - Profil | Ne 30.11.2008 12:58:36

                        petr12 - ®-vem si brejle a čti to pořádně ,dědo.-)

                          Npetr12 - Profil | Ne 30.11.2008 10:07:49

                          liborcarp >> sklidni se mladej...

                            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 30.11.2008 10:03:26

                            lojza cdb >> Nevěřil jsem tomu do poslední chvíle. U ryby která má odhadem kolem 10kg a jěště blbě nafocená psát 20kg. Ať se i nadále CDB daří)
                            Drahoš: Proč?

                              Nliborcarp - Profil | Ne 30.11.2008 3:26:04

                              petr12 - ® -hele člověče a víš co? no nevíš.....tak se měj dobře.

                                Npetr12 - Profil | So 29.11.2008 22:21:14

                                liborcarp >> jen když to nechybí tobě..

                                  Nklobas - Profil | So 29.11.2008 21:33:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jarda Kučera >> Ok neco sem teda dám.

                                    NJarda Kučera - Profil | So 29.11.2008 21:31:54

                                    klobas:Tomáši a co foto,bude???Nasuň to sem.

                                      Nklobas - Profil | So 29.11.2008 21:26:47

                                      HonzaR. >> Honza >> Čus CDB je super určo nešlápneš vedle dnes asi pred 7hodinama sem se vrátil z týdení výpravy a 007 nemá proste chybu valila nejvíce já osobně bych ji do tohohle pocasí vyskoušel i to KGR docela slapalo ale 007 jela nejvíc jeste dobrá kombinace atract boilie s jednou feeder peletkou.

                                        NHonza - Profil | So 29.11.2008 21:21:39

                                        No tak chlapi, jen jsem se chtěl dovědět jestli se chytaj na tohle i velký kapři na SV a vy se tu zatim hádáte... I kdyby si přidal 10kg tak proč se tu hádat... každej si o tom uděláme názor a pouštět se do nějakejch ostrejch debat přece némá cenu. Co myslíte? Jinak Lojzo díky za info. Tvoje firma mě oslovila především tím, že si nehraje na nejlepší firmu na trhu jako jiný a přitom jejich krmení neni žádnej zázrak ( kolikrát ho prodávaj i prošlí ), ale jmenovat nebudu, každej ať si udělá názor dle svých zkušeností. Jinak budu rád za každou informaci ohledně úlovcích na CDB. Díky