Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NKarásek-Siget - Profil | Po 29.12.2008 13:31:54

jitrnice33 >> -escorrt
Do koho sa tu navážáte, Jakože ja som hlupák. Chlapci, ja som to tu dal, len preto aby tu vedeli že to aspoň tak napravil. Že tu je dôkaz a s takými ako ste nemienim ani diskutovať, ste trápny tady ľudí nazívať hlupákov a aby išli do prdele, keď ani proti Drahošovi nič nemám. Toť vše chuapci :-)

    Nescorrt - Profil | Po 29.12.2008 8:32:59

    Drahoš se omluvil,vrátil ceny,tak se starejte už sami o sebe! Jsou daleko horší věci a nikdo si toho nevšimne,asi ho někteří moc dobře neznají že ho tak ted pomlouvají,a jsou hlupáci ti,kteří mají radost s cizího neštěstí....

      NKarásek-Siget - Profil | Ne 28.12.2008 23:06:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zdravím všetkých prajníkov aj neprajníkov v kauze Drahoš. Bol som v Jihlave pri predávaní cien v súťaži do ktorej sa prihlásil s tým údajným dvadsaťkiláčom. Avizoval, že sa ospravedlní a vráti ceny usporiadateľom tejto súťaže a sponzorom. Ako avizoval, tak aj urobil a verejne sa tam ospravedlnil. Tu pripájam aj fotky odtiaľ. Urobil blbosť, ale postavil sa k tomu chlapsky.
      Všetkým zdar.

        NKyselinár - Profil | So 27.12.2008 16:23:03

        HonzaR. >> Rybačka nás tu možno mnohých spája,ale o rybách to tu fakt nie je... :-)))

          NHonza - Profil | So 27.12.2008 13:06:09

          Tak snad se to už uklidnilo a bude to víc o rybách:)

            NChose - Profil | Čt 25.12.2008 20:41:13

            liborcarp-zase máš pravdu

              Nliborcarp - Profil | Čt 25.12.2008 20:41:09

              Jarda Kučera -asi tak.

                Nmládě - Profil | Čt 25.12.2008 20:32:23

                Mitosek >> dík :0

                  NJarda Kučera - Profil | Čt 25.12.2008 20:30:57

                  liborcarp >> Lépe bych to nenapsal,proto Libore mé ůlovky znají jen mí nejbližší přátelé -:))

                    NMitosek - Profil | Čt 25.12.2008 20:29:35

                    mládě >> Pekny kapr :o))

                      Nliborcarp - Profil | Čt 25.12.2008 20:24:13

                      Jarda Kučera >> seru na in-Ze své zkušenosti jen vím že to prostě dělá zle!Další věc je ta že nemůžeme nikdo a už vůbec nikde v klidu napsat chytil jsem to na téhle vodě ,chytil jsem to na nástrahu téhle firmy a ještě chytil jsem to ve 3ráno.Takže jsi kretén kterej propálil flek,za další jseš blbec že jsi to chytil na Pepíka když jsi v loni propagoval Frantu a za další porušuješ R.Řád a to jsi největší hovado.Proto já říkám ano dáme foto ale nic víc!!!!!!!!O soutěžích se zde vyjadřovat nebudu,každej ví jak to dopadlo-je to k hovnu.

                        Nmládě - Profil | Čt 25.12.2008 20:19:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak teda bez míry :-), na plovoučku Kapří guláš+vlastní výroba.

                          NMichalM(štikař) - Profil | Čt 25.12.2008 20:14:41

                          liborcarp >> a proč by né? Nemám s tím problém.

                            NJarda Kučera - Profil | Čt 25.12.2008 20:13:33

                            liborcarp >> Já,ale nebude to In.-:))

                              Nliborcarp - Profil | Čt 25.12.2008 20:09:40

                              Petr Koch >> já to říkám furt nebudem psát kde, cm ani kilča a už vůbec né na co-firma!!!To jsem zvědavej kdo se mnou bude souhlasit.

                                Nescorrt - Profil | Čt 25.12.2008 17:47:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                CDB oliheň - není to můj nej.ale potěší 78cm,9,2 kg

                                  NForest 1 - Profil | Čt 25.12.2008 17:37:01

                                  bába >> v jadru je cerrtik a mele kraviny :-))

                                    NForest 1 - Profil | Čt 25.12.2008 17:36:26

                                    bába >> ty jsi tady chybel :-))

                                      Nbába - Profil | Čt 25.12.2008 17:35:30

                                      Sakra ono se žere i tady :-)))

                                        NJarda Kučera - Profil | Čt 25.12.2008 17:33:20

                                        Forest 1 >> Copa spotřebu,ale broďákům jak uroste ,tak bude muset kupovat o číslo větší. -:))
                                        Tak proto ta váha.